Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

Czy gra ktoś w fifę na laptopie? Jeśli tak to może podać konfigurację laptopa?

 

Intel® Pentium® Dual CPU T3200 @ 2.00GHz 2.00GHz

4.00 GB RAM

Windows Vista HP SP2

 

NVIDIA GeForce 8200M G

 

I Fifa 11 śmiga aż miło choć czasem zdarzą się krótkotrwałe przycinki podczas meczu ale po chwili wszystko wraca do normy :D

Odnośnik do komentarza

Pytam dlatego że,:

Niezależnie jaką wybiorę jakoś renderowania podczas meczu zaczyna mi ciąć niemiłosiernie - mecz zaczyna sie normalnie bez żdnej przycinki a w pewnym nie ustalonym momence zaczyna się padaka, czasem jest to okolica 30 minuty czasem po pierwszej połowie. Zjawisko to występuje na zmiany chwilę potnie za chwile jest ok i taka sieczka.

 

Moja karta to Radeon HD 3200 - teoretycznie wydaje się, że powinna wystarczyć jest SM 4.0 Nie znam się na kartach w laptopach

Odnośnik do komentarza

grajac w Polonii Bytom zaczynalem od rezerw, okolo 10 spotkan, po sezonie mialem oferty z Atletico Madryt, Galatasaray(rezerwy znowu), Udinese (1szy sklad) i cos slowackiego gdzie mialbym status gwiazdy,

 

poszedlem do Udinese i faktycznie gram i to na szpicy a nie jak w Polonii za Podstawkiem...

A mnie ten tryb denerwuje. Ogólnie bardzo łatwo jest strzelać bramki, a gracze kontrolowani przez CPU grają jak debile. Dość powiedzieć, że przez cały sezon w Polonii Bytom drużyna ze mną w składzie straciła... 3 bramki :lol: a poza moimi golami moi 'kompani' zdobyli może 5...

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od umiejętności zawodników :) W rezerwach Lechii faktycznie gra zespołu wyglądała tragicznie, po przejściu do San Jose Earthquakes byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Różnicę w umiejętnościach było widać gołym okiem, a gwiazda drużyny, Geovanni, potrafi strzelać bardzo ładne bramki :)

Odnośnik do komentarza
A mnie ten tryb denerwuje. Ogólnie bardzo łatwo jest strzelać bramki, a gracze kontrolowani przez CPU grają jak debile. Dość powiedzieć, że przez cały sezon w Polonii Bytom drużyna ze mną w składzie straciła... 3 bramki :lol: a poza moimi golami moi 'kompani' zdobyli może 5...

To też zależy jak grasz - zaczynałem od lewej obrony w rezerwach Wisły, to nie dość, że sobie nie radziłem zbytnio z grą - nie potrafię ani dobrze grać w defensywie, ani na skrzydle - to jeszcze moi koledzy rozegrali chyba z 5 meczów po 0:0, a jeśli wygrywali/przegrywali, to zawsze jedną bramką.

Gdy akurat zacząłem łapać grę na boku obrony, to przeniosłem się na lewe skrzydło - tu już było ciekawiej, ale trener rezerw wystawiał mnie - LP - jako bocznego pomocnika w 433, musiałem bardzo wiele pracować z tyłu. Przeniosłem się na lewy atak i już lepiej - zarówno rezerwy, jak później pierwszy skład i po sezonie rezerwy i pierwszy skład Manchesteru zdobywają sporo bramek i beze mnie, i dzięki mnie, w 442 bardzo dobrze się uzupełniam z Rooneyem jako ten trochę wyżej ustawiony snajper, tryb naprawdę wciąga.

Olbrzymią wadą jest to, co w PES dwa lata temu chyba fajnie wyglądało - na początku dostawało się szanse w ostatnich minutach meczu, a nie od razu w pierwszym składzie. Dodam, że w pierwszej drużynie Polski zagrałem szybciej, niż w pierwszym składzie Wisły. :lol:

Sporo jest też błędów w ocenianiu - wiele razy podwójnie oceniało mi in minus złe podania/strzały/odbiory zamiast pojedynczo, przez co spadała mi strasznie średnia, szczególnie na początku gry. Ale da się to przeżyć.

Myślę też o zakupie nowego pada, bo wariuje mi prawa gałka na nim - nigdy się nic nie działo w innych grach, więc jestem zaskoczony.

 

Nie kupowałem poprzednich dwóch edycji FIFY, raz wciągnął mnie pożyczony PES, więc powrotem do FIFY jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie grałem jeszcze w menadżerski tryb, który podobno jest perełką gry, w trybie wirtualnej gwiazdy widzę niedociągnięcia, ale miodność wszystko wynagradza. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Zdecydowanie potrzebuję pomocy z FIFA 11: jak wykonywać dobre dośrodkowania? Kiedy używam kombinacji LT + X (podanie górą) to raz idzie w miarę, a raz zupełnie w hektary. Trenuję to jakimiś Krystianami Ronaldami i innymi Messimi, więc powinno wchodzić pięknie, tak nie jest.

 

Druga sprawa, gram z kumplem i niemal każda jego wrzutka kończy się golem - jak to się dzieje, że przegrywam 99% pojedynków w powietrzu?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Mam takie pytanie.

 

Zawsze byłem zwolennikiem PES-a, gdyż FIFA wydawała mi się zawsze jakby sztuczna. Jednak PES 2010 strasznie mnie zawiódł. Był nudny, wolny, statyczny, nie to co poprzednie wersje. I teraz mam pytanie, jak jest z FIFĄ 11? Bo chciałbym jednak odbić się nieco od PES-a, ale jednak nie wiem, czy to się opłaca. Jak w najnowszej FIFIE ma się dynamika gry? Można jak kiedyś w PES-ie robić solowe akcje skrzydłem, czy próbować szybkich i kombinacyjnych akcji? Próbował ktoś z Was już grać w tym trybie, gdzie gra się jednym zawodnikiem z pola? Jak wrażenia? Bo był to jedyny tryb gry, który w miarę podobał mi się w PES-ie 10 i szkoda, żeby nie był on dobrze wykonany w FIFIE.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, fifa pecetowa jest ciut inna niż ta z konsoli, przede wszystkim nie ma tego zaawansowanego systemu podań i strzałów, mimo to wg mojej skromnej opinii i wielu recenzentów, FIFA przegoniła PES`a w wyścigu na najlepszą piłkę. Wiadomo że zatwardziali fani PES`a nie zgodzą się z tym, ale wystarczy chwilę pograć aby zauważyć różnicę, rozgrywka w FIFie jest płynniejsza, ciekawsza, głównie dzięki systemowi, walki o piłkę ciałem. To chyba największy krok w przód jaki zrobili programiści, z ogromną przyjemnością patrzy się na walkę dosłownie wręcz między dwoma zawodnikami, i co najważniejsze, to nigdy się nie nudzi i dodaje ogromnej dynamiki. Do tego jak zwykle ciekawy tryb kariery, bardzo płynne przejścia z menu do meczu i masę innnych dupereli, które sprawiają że tym razem widać że EA przyłożyła się do jednego, z mimo wszystko flagowych swoich produktów.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...