Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

Podania na wyjście po ziemi - automat

Długie podania - manual

Reszta - semi

Przy podaniach na wyjście zbyt dużo czasu zajmuje naładowanie siły, dlatego automat. Długie podania na manual bo zwyczajnie lepiej się dośrodkowuje. Podania na manualu są b. trudne, semi jest w sam raz. Strzały to samo.

Odnośnik do komentarza

No, zagrałem sobie i w Fifę i w PESa. Jakoś bardziej mi do gustu przypadło właśnie dzieło EA :) Mam tylko nadzieję, że tryb grania jednym zawodnikiem będzie lepszy niż w poprzednich częściach, bo troszeczkę głupio to wyglądało, że nasz zawodnik jest słaby, a i tak gra w pierwszym składzie. Mało tego, jest kapitanem. PES 2010 miał to znacznie lepiej zrobione.

 

Grafika znacznie lepsza od 10, w zasadzie takim mankamentem jest nie do końca ładna murawa.

Dopóki nie zrobiłem dobrze klawiszologii, gra była wyzwaniem. Później już "czuć" było poziom Amatorski :P Jednak i tak miło się pykało :) Nieporównywalnie lepiej od 06.

 

W końcu widać zmiany zawodników, a nie - jak to było dawniej - najazd na stadion i widok rezerwowego na boisku :]

 

podoba mi się też jedna nowinka, mianowicie kartki po akcji. dla przykładu sfaulujemy w środku pola, sędzia puszcza akcje i karze zawodnika dopiero gdy ta się skończy, brakowało tego :-)

 

Nie miałem okazji tego zobaczyć, ale jeśli tak jest, to bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pograłem trochę (PS3) i ogólnie rewelacja, poza jedną rzeczą podczas meczu - chodzi o rzuty karne, które jak dla mnie podczas strzelania to typowa loteria. Na arenie da się włączyć wskaźnik celowania, ale podczas meczu już nie, przez co człowiek nie wie na ile wychylić drążek na padzie, żeby trafić. Albo strzelam obok, albo nad, albo w poprzeczki i słupki...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...