Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Hmm... Nie widzę lepszego tematu na pytanie.

Mam taki dość uciążliwy problem z Fifie 06. Mianowicie jest jakiś chyba konflikt z klawiaturą, bo nie mogę wykonać żadnego zagrania, prócz prostopadłego podania, w momencie, kiedy trzymam wciśnięte jednocześnie kursor w lewo i do góry. W czym może tkwić ten babol?

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś tutaj w Fifę Online? Gdyby ktoś miał ochotę to niech mnie doda w grze (nick taki sam jak na forum). Gra się całkiem przyjemnie i sposób w jaki utworzono system rozbudowy zespołu, czy raczej możliwość ulepszania graczy jest ciekawym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Opłaca się kupić 10 na PC w nowej cenie (poniżej 30 zł- allegro) ? Z tego co pamiętam to w demo grało się dość przyjemnie, a na moim laptopie chodziło na najwyższych detalach bez problemu, także zachęca mnie ta cena. Grał ktoś dłużej w 10 na PC i podzieliłby się wrażeniami ?

Odnośnik do komentarza

Z tym że zarówno Be a Pro Goalkeeper jak i inne nowe funkcje będą tylko w konsolowej Fifie 11, wersja na PC to FIFA 10 z lepszą grafiką i poprawionymi bugami.

 

Właśnie podobno na pc w tym roku ma być ta wersja konsolowa. Była prezentacja na gamescom gdzie dziennikarze mogli pograć i opinie są takie, że Fifa ma szanse w tym roku pobić PESa na wszystkich platformach.

Odnośnik do komentarza

Ja gram do tej pory ale tylko online, nie wyobrazam sobie gry z komputerem teraz :P a co do Fify to niedlugo wyjdzie F11 w ktora warto sie wyposazyc :D co roku obiecuja i obiecuja ale tym razem warto jest czekac...;)

 

Raczej mój lapek grafiki "konsolowej" nie udźwignie, dlatego zależy mi na 10 ;)

Odnośnik do komentarza

Z tym że zarówno Be a Pro Goalkeeper jak i inne nowe funkcje będą tylko w konsolowej Fifie 11, wersja na PC to FIFA 10 z lepszą grafiką i poprawionymi bugami.

 

Właśnie podobno na pc w tym roku ma być ta wersja konsolowa. Była prezentacja na gamescom gdzie dziennikarze mogli pograć i opinie są takie, że Fifa ma szanse w tym roku pobić PESa na wszystkich platformach.

 

Będzie wersja konsolowa, ale FIFY 10. Nowości w 11 będą tylko na konsolach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy nie napisać tego w zakątku konsolowców, jeżeli jakiś mod tak uważa, niech przerzuci. Post dotyczy wersji na PS3.

 

Gra się zupełnie inaczej niż w "10". Więcej animacji, trudniej przejąć piłkę, widać, że ten system Personality+ naprawdę działa. Irytują mnie rzuty karne podczas meczu (o ile w trybie 1 na 1 da się włączyć wspomaganie celowania, to w meczu chyba nie i większość jedenastek przestrzeliłem).

 

Więcej cut-scenek, lepsza frajda z gry, komputer (konsola) lepiej zorganizowany i radzący sobie w grze zespołowej.

Odnośnik do komentarza

Ja zagrałem kilka meczów w pecetowe demo i odczucia mam jak najbardziej pozytywne :) Znacznie lepiej (w stosunku do PESa) wygląda wyprowadzanie akcji, zawodnicy nie grupują się na małej przestrzeni. Szkoda że w demie jest ustawiony tak niski poziom trudności (amator chyba), bo miałem okazję zagrać kilka meczów w "10" na konsoli na najwyższym poziomie i gra była znacznie ciekawsza. Podobają mi się też możliwości ustawień podań i strzałów, na półautomacie i manualu gra pokazuje pazurki.

 

Konami musi stworzyć PESa 12 od zera bo obecny silnik zwyczajnie odstaje od FIFY i te coroczne zmiany nic nie pomogą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...