Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa informacja zawita?a w ostatnich dniach na liczne strony internetowe po?wi?cone grom. Istniej? ca?kiem uzasadnione przypuszczenia, ?e ju? za kilka miesi?cy, dok?adnie 25 wrze?nia 2007, w Stanach Zjednoczonych zadebiutuje kolejna wersja gry FIFA.

 

Plotki w sprawie daty premiery FIFA 08 pojawi?y si? zaraz po tym jak popularny ameryka?ski sklep internetowy "Electronics Boutique" umie?ci? gr? w swojej ofercie.

 

W katalogu produktów, przy tytule FIFA 08, widnieje wyt?uszczona na czerwono data premiery gry: 25 wrze?nia 2007. Co wi?cej, wymienione s? platformy na jakie pojawi si? produkcja: PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable, Xbox, Xbox 360, Nintendo DS oraz...

 

Wii! Tak jest, je?li oferta oka?e si? prawdziwa to doczekamy si? pierwszego porz?dnego symulatora pi?ki na najnowsz? konsol? Nintendo. Ciekawe jak tym razem producenci wykorzystaj? unikalne mo?liwo?ci wiimote'a.

 

Czy co? faktycznie jest na rzeczy? Dowiemy si? dopiero po opublikowaniu oficjalnego o?wiadczenia EA. Jak na razie firma milczy.

 

?ród?o: IDG.PL

 

Znalaz?em tak?e dwa fascynuj?ce screeny, oto one:

 

Kaka In FIFA 08

 

Martins,Ribery and Drogba

 

Je?eli to nie Martins to prosz? o napisanie.

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Znalaz?em tak?e dwa fascynuj?ce screeny, oto one:

 

Kaka In FIFA 08

 

Martins,Ribery and Drogba

 

Je?eli to nie Martins to prosz? o napisanie.

Pozdro !

 

Wszystko ?adnie, pi?knie, ale czemu te skriny maj? w nazwie "fifa_07"? :kekeke:

 

Jaki? b??d, to jest z 08 !

 

"fifa_2007/fifa_07_img_4.jpg" to ?adnie si? waln?li :kekeke:

 

Ale wida?, ?e nie s? z 07 :] Twarzyczki s?...?adniejsze :]

 

 

Koncern Electronic Arts nie pozwala si? wyprzedzi? konkurencji z Konami i zapowiada kolejn? cz??? FIFY.

 

 

Walka pomi?dzy Electronic Arts, a Konami w kwestii pi?ek kopanych, wci?? trwa. Kilka dni temu japo?ski koncern zapowiedzia? now? wersj? Winning Eleven, wi?c EA nie pozosta?o w tyle i potwierdzi?o FIF? 08. Gra po raz pierwszy uka?e si? na Wii oraz PS3.

 

Dla wi?kszego zainteresowania produkcj?, zatrudniono dwukrotnego zdobywc? tytu?u FIFA World Player of the Year, pi?karza Ronaldinho, który u?yczy swego wizerunku na ok?adk? gry. Poza tym pojawi si? równie? w samej grze, przeniesiony tam za pomoc? technologii motion capture, wraz z innymi pi?karzami.

 

Zawodnik Barcelony u?yczy swojego wizerunku na potrzeby serii FIFA ju? po raz trzeci. Lokalne wydania maj? posiada? jednak na ok?adce dodatkowo narodowe s?awy – w Niemczech na pude?ku pojawi si? Miroslav Klose, Sergio Ramos w Hiszpanii, Andreas Ivanschitz w Austrii, a Tranquillo Barnetta w Szwajcarii. Nie wiemy jeszcze, kto razem z Ronaldinho pojawi si? na opakowaniu w Anglii i Stanach Zjednoczonych.

 

FIFA 08 powstaje w kanadyjskim studio EA mieszcz?cym si? w Vancouver, a uka?e si? ju? jesieni? tego roku na Xboxa 360, PS2, PSP, PS3, Wii, DS, oraz PC.

 

Fidel

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bo FIFA to gra dla kobiet, żeby sobie mogły pooglądać ładnych piłkarzy. Powinna być wersja topless :D

 

Ja się zatrzymałem dawno temu. Niedościgniona jest Fifa98. F2K też była niezła - bardzo dynamiczna arcadówka. Poźniej próbowałem, ale lipa. Grałem tylko dlatego, że mogłem pyknąc z kumplami z akademola.

Odnośnik do komentarza
Co wy ludzie PES'a nie widzieliście? ;)

 

Widzieli, widzieli, i bardzo sie podobało, ale PES'a i Fifę dzieli ogromna różnica w wymaganiach sprzętowych :].

 

Najlepsze jest to, że mimo, iż piłkarze w fifie chodzą jak klocki to i tak gra ma swoich zapalonych zwolenników.

 

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;].

Odnośnik do komentarza
U mnie to samo. 2000 mi się strasznie podobało i nic poza tym... Najlepsze jest to, że mimo, iż piłkarze w fifie chodzą jak klocki to i tak gra ma swoich zapalonych zwolenników. Co wy ludzie PES'a nie widzieliście? ;)

 

Widzieliście. PES 4ka niszczy, a kolejne części jej nawet korków nosem nie dotykają. Wolę Fifę z nienaturalnym bieganiem po plastikowej trawie.

Odnośnik do komentarza
Graj jak zawodowy piłkarz

 

Realistyczny mechanizm oddawania strzałów, zaawansowana sztuczna inteligencja, nowy tryb "Be A Pro" - w FIFA 08 zagrasz jak profesjonalny piłkarz.

Firma Electronic Arts ujawniła szczegóły odnośnie najnowszej odsłony kultowej serii FIFA! FIFA 08 dostępna m.in. w wersjach na Xbox 360 i PLAYSTATION3 sprawi, że każdy miłośnik piłki nożnej poczuje się jak na prawdziwym boisku. Najnowsza część zaproponuje możliwość wyćwiczenia swoich umiejętności na poziomie zawodowca. Realizm zabawy sprawi, że fani gry z całego świata doświadczą wzlotów i upadków, zmagając się z codziennymi problemami, które towarzyszą zawodowym rozgrywkom. W FIFA 08 staniesz na wirtualnym boisku, na którym musisz pokonać swój spadek formy, wyćwiczyć taktykę, podnieść poziom umiejętności, by razem z ulubionym klubem wywalczyć ligowe zwycięstwo.

 

Silnik gry FIFA 08, zaprojektowany tak, by w maksymalnym stopniu wykorzystać potencjał platform Xbox 360 i PLAYSTATION 3, zapewni niesamowicie wierny poziom animacji oraz niezrównaną kontrolę nad piłką. W nowej odsłonie, animacja postaci piłkarzy to efekt rozwiniętego systemu sztucznej inteligencji. Dzięki 35 - stopniowemu mechanizmowi wszelkie decyzje i reakcje przetwarzane są w czasie rzeczywistym. Zaawansowany system "Threat Map" zapewnia realistyczną i pełną piłkarskich emocji rozrywkę. Teraz wirtualni piłkarze są świadomi sytuacji panującej na boisku, koncentrując się i reagując w autentyczny sposób, unikając zagrożeń i rozpoznając szanse - tak, by taktycznie rozegrać każde podanie.

 

Nowy system oddawania strzałów zapewnia graczom jeszcze większą kontrolę i precyzję w zdobywaniu goli. Dopracowany mechanizm oblicza celność strzału, biorąc pod uwagę stopień podkręcenia piłki, opór stawiany przez obrońców, atrybuty piłkarza wykonującego uderzenie, a nawet ciśnienie powietrza - wszystko po to, by zachować dramaturgię i prawdziwą nieprzewidywalność rywalizacji.

 

Po raz pierwszy, dzięki nowemu trybowi gry "Be A Pro", fani FIFA staną w obliczu presji, jaka towarzyszy piłkarzom w trakcie sezonu. Ta nowa opcja pozwala na grę indywidualnym zawodnikiem, który musi być zdyscyplinowany i nieustannie ćwiczyć swoje umiejętności - od taktyki ustawienia na boisku i trenowania wślizgów, aż po drybling i umiejętność rozeznania sytuacji na polu.

 

Gra wiernie symuluje ludzkie ruchy dzięki systemowi "Building block", umożliwiającemu łączenie przeróżnych trików i zagrań. Dzięki temu odtworzysz na ekranie znane akcje piłkarskie lub stworzysz własny, niepowtarzalny styl gry. Rozgrywane akcje można w dowolnym momencie przerywać, by przejść do następnego ruchu, w odpowiedzi na zagranie przeciwnika - zupełnie jak w prawdziwym meczu! Doskonal umiejętności, aby przedrzeć się przez obronę i poprowadzić drużynę prosto do wymarzonego zwycięstwa.

 

Wielokrotnie nagradzany tryb Lig interaktywnych, wprowadzony w FIFA 07, pojawi się również tym razem w wersjach na Xbox 360 oraz PLAYSTATION 3. Gracze będą reprezentować swój klub online i walczyć o mistrzostwo przez cały sezon rozgrywek w ulubionej lidze: I lidze angielskiej, Bundeslidze, lidze francuskiej oraz meksykańskiej.

 

Obecność w grze 620 licencjonowanych drużyn, 30 lig i ponad 15 000 prawdziwych piłkarzy sprawia, że będzie zdecydowanie bardziej autentyczna i ekscytująca od swojej poprzedniczki, a także obszerniejsza o mniej więcej 20%.

 

FIFA 08 powstaje w EA w Kanadzie w Vancouver, B.C. Zadebiutuje jesienią w wersjach na Xbox 360, PLAYSTATION 3, PlayStation2, Wii, Nintendo DS, PSP, PC oraz telefony komórkowe.

A więc skoro potrzebny jest komentarz to szczególnie interesuje mnie opcja "Be a Pro", ale mam wrażenie, że nie okaże się wystarczająco dopracowana i będzie można się grubo zawieść. Ciekawie wygląda też Building Block i Threat Map. Być może w końcu coś z tej FIFY wyjdzie, a i wymagania nie pójdą gwałtowniej w górę.

Edytowane przez Gregor
Odnośnik do komentarza
Gra wiernie symuluje ludzkie ruchy dzięki systemowi "Building block", umożliwiającemu łączenie przeróżnych trików i zagrań. Dzięki temu odtworzysz na ekranie znane akcje piłkarskie lub stworzysz własny, niepowtarzalny styl gry. Rozgrywane akcje można w dowolnym momencie przerywać, by przejść do następnego ruchu, w odpowiedzi na zagranie przeciwnika - zupełnie jak w prawdziwym meczu! Doskonal umiejętności, aby przedrzeć się przez obronę i poprowadzić drużynę prosto do wymarzonego zwycięstwa.

 

Hmmm, jeśli dobrze zrozumiałem, w grze zostanie zaimplementowana aktywna pauza? :> Ciekawe, aczkolwiek obawiam się, że tempo rozgrywki na tym ucierpi...

Odnośnik do komentarza
U mnie to samo. 2000 mi się strasznie podobało i nic poza tym... Najlepsze jest to, że mimo, iż piłkarze w fifie chodzą jak klocki to i tak gra ma swoich zapalonych zwolenników. Co wy ludzie PES'a nie widzieliście? ;)

 

Widzieliście. PES 4ka niszczy, a kolejne części jej nawet korków nosem nie dotykają. Wolę Fifę z nienaturalnym bieganiem po plastikowej trawie.

 

Chyba tylko dlatego, że ma licencje. Jedyny plus Fify..

Odnośnik do komentarza
U mnie to samo. 2000 mi się strasznie podobało i nic poza tym... Najlepsze jest to, że mimo, iż piłkarze w fifie chodzą jak klocki to i tak gra ma swoich zapalonych zwolenników. Co wy ludzie PES'a nie widzieliście? ;)

 

Widzieliście. PES 4ka niszczy, a kolejne części jej nawet korków nosem nie dotykają. Wolę Fifę z nienaturalnym bieganiem po plastikowej trawie.

 

Chyba tylko dlatego, że ma licencje. Jedyny plus Fify..

 

 

Skąd Ty wiesz co mi się bardziej podoba. Jak Ci nie leży produkt EA to spadaj se pograć na bandżo w lesie tyrolskim. Przyszedłeś tutaj żeby dostać warna, czy co ?

Odnośnik do komentarza

IMHO - najbardziej grywalna FIFA to 96. Niestety na XP nie chodzi... Wywala się franca.

Teraz gry (niestety) to 95% grafiki 5% grywalności. Jak sprzęt nie domagał to liczył sie pomysł. Teraz - każdy jest dobry, byle to gówno w ładnym papierku było...

Odnośnik do komentarza
w FIFE 96 to tylko w demko grywałem i pamiętam ze jedynie z dobitki byłem w stanie cos strzelic ;) W 97 smiesznie bramkarze się rzucali tak ma brzuch :P i ta gra myszką :lol:

w 96 samym Stoichkovem w Barcy strzliłem ponad 100 bramek w sezonie. Całą drużyną coś 140 :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...