Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Oczywiscie ze sa. Sa i tacy, którzy grają w UT. Ja osobiście juz Fif nie kupuje bo co roku jest kosmetyka i nowe składy, plus kilka przyśpiewek, wiecej twarzy z Premier League i nowa szata graficzna. Gdyby nie moja żona to juz nie miałbym 16stki, ale golić sie na hajs na to samo tylko w innej okładce sam osobiście sie juz nie dam. Chłopaki z EA maja dobry PR i potrafią sprzedawać to samo zawinięte w inne sreberko i nie wiadomo ile zmian w silniku bym sie nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza

No dobra, wszyscy o tym piszą, ale o co tak naprawdę chodzi? Jak to się przełoży na samą rozgrywkę?

 

Chyba, że trzeba czekać na jakieś oficjalny gameplay wpierw.

Nowi lepsi bramkarze, dynamiczny drybling, realistyczne ruchy i zachowania, lepsza mimika twarzy, lepsze zachowania obrońców,

"REAL

GAME

EXPERIENCE!!!".

Bleh, ta sama śpiewka co roku i jak zawsze byczegówno, wyjdzie arkadówka nie mająca absolutnie nic wspólnego z piłką nożną poza nakładką graficzną. Tylko tym razem się na to nie nabiorę i nie ma chuja, żebym kupił, nie dla jeża smakołyki krzywonosi z EA.

Odnośnik do komentarza

Też tak macie w trybie kariery, że po kupnie kilku nowych zawodników gra nie idzie? Po aktywnym okienku transferowym rzucam nowe nabytki na murawę a tu piach, supergracze potykają się o piłkę i siebie nawzajem. Dopiero gdzieś po pięciu kolejkach jakoś to zaczyna iść.

Odnośnik do komentarza

 

No dobra, wszyscy o tym piszą, ale o co tak naprawdę chodzi? Jak to się przełoży na samą rozgrywkę?

 

Chyba, że trzeba czekać na jakieś oficjalny gameplay wpierw.

Nowi lepsi bramkarze, dynamiczny drybling, realistyczne ruchy i zachowania, lepsza mimika twarzy, lepsze zachowania obrońców,

"REAL

GAME

EXPERIENCE!!!".

Bleh, ta sama śpiewka co roku i jak zawsze byczegówno, wyjdzie arkadówka nie mająca absolutnie nic wspólnego z piłką nożną poza nakładką graficzną. Tylko tym razem się na to nie nabiorę i nie ma chuja, żebym kupił, nie dla jeża smakołyki krzywonosi z EA.

 

 

Prawda jest taka, że po powiedzmy kilku tygodniach te smaczki typu lepsza mimika czy jak w tej fifie cieszynki do kamery będą nic nie warte, a zacznie się jechanie za co najmniej chujowe serwery, przez które nie da się grać.

Odnośnik do komentarza

Też tak macie w trybie kariery, że po kupnie kilku nowych zawodników gra nie idzie? Po aktywnym okienku transferowym rzucam nowe nabytki na murawę a tu piach, supergracze potykają się o piłkę i siebie nawzajem. Dopiero gdzieś po pięciu kolejkach jakoś to zaczyna iść.

w obecnej fifie nie ma czegoś takiego jak parametr zgrania zespołu ?
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Guli, widzę, że dwie bramki na twoje konto poszły :keke:

 

Jedna chyba, co n ie doskoczyłem do rywala na 3-2, bo przy tej na 2-1 to kazałem botowi wywalić piłkę ale wywalił tak, że straciliśmy bramkę ;), niestety zabrakło "człowieka" na ŚO dodatkowo

 

 

Ja rozumiem, że podczas normalnej gry ktoś musi stać na bramce i najczęściej jest to Gruby, ale nie kumam jak ktoś może chcieć być bramkarzem w Fifie

 

Niektórzy lubią ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...