Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem w swoje łapki Fife Manager 2007 ( tak 2007, bo 2008 by mi nie poszła), i jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo fajnie się gra:) Trochę ciężko w trybie gry jednym zawodnikiem...

Mam dwa pytania do tych co grali/grają w to:

1) Można grać naraz całą drużyną?

2) Macie całkowite spolszczenie? Bo gra oczywiście wydana po ang, ściągnąłem stworzony przez jakąś społeczność, ale tylko wiadomości ,a chciałbym całkowite, wiem, że miało być( było?) ale nie potrafiłem znaleźć linka...

Odnośnik do komentarza
Mam dwa pytania do tych co grali/grają w to:

1) Można grać naraz całą drużyną?

2) Macie całkowite spolszczenie? Bo gra oczywiście wydana po ang, ściągnąłem stworzony przez jakąś społeczność, ale tylko wiadomości ,a chciałbym całkowite, wiem, że miało być( było?) ale nie potrafiłem znaleźć linka...

Również jest posiadaczem tej gry więc:

1. Nie nie można, to nie FIFA.

2. Nie spotkałem się jeszcze z takim spolszczeniem, a że w planach był to akurat wiem.

Odnośnik do komentarza
Mam dwa pytania do tych co grali/grają w to:

1) Można grać naraz całą drużyną?

2) Macie całkowite spolszczenie? Bo gra oczywiście wydana po ang, ściągnąłem stworzony przez jakąś społeczność, ale tylko wiadomości ,a chciałbym całkowite, wiem, że miało być( było?) ale nie potrafiłem znaleźć linka...

Również jest posiadaczem tej gry więc:

1. Nie nie można, to nie FIFA.

2. Nie spotkałem się jeszcze z takim spolszczeniem, a że w planach był to akurat wiem.

 

Dzięki.

 

Długo grasz? Może dasz mi jakieś wskazówki?

Odnośnik do komentarza
W nowej Fifie, takie wrażenie, strasznie dobrze - zbyt perfekcyjnie wręcz bronią bramkarze. CHodzi mi min. o strzały z dystansu. Czy ktoś ma również takie doświadczenia?

 

Podobnie resztą jak w 07.

 

Odnoszę takie wrażenie, że jak próbuję przeciwnika przejść zwodem to on zawsze wie, w którą stronę się udam. Poza tym znów moi zawodnicy (sterowani przez AI) zachowują się nielogicznie, przez co wpada dużo "dziwnych" bramek.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem w FIFE M. 2k7, że dużo łatwiej idzie grająć w trybie.. TEXT MODE , bo grając właśnie tą opcją potrafiłem rozbić na Santiago Bernabeu Real 0:4, a 3D Match, poległem z Recreativo. Jeszcze jedno - gdy gram jednym zawodnikiem którymś, to reszta drużyny gra dużo słabiej niż wtedy gdy grają bez mojej pomocy.

W sumie w trybie grania jednym zawodnikiem baaardzo ciężko się gra :| Szybko, a zanim strzele po wciśnięciu klawisza miną jakieś 2 sek zanim uderzy :/ Ogólnie dużo tracę, nie okiwam graczy, podaje niedokładnie..itp itd A gram np. Joao Moutinho.

Odnośnik do komentarza
W sumie w trybie grania jednym zawodnikiem baaardzo ciężko się gra :| Szybko, a zanim strzele po wciśnięciu klawisza miną jakieś 2 sek zanim uderzy :/ Ogólnie dużo tracę, nie okiwam graczy, podaje niedokładnie..itp itd A gram np. Joao Moutinho.

 

Cóż...Identycznie jest w trybie "Be a Pro". Czasami aż szlag trafia, jak się patrzy na poczynania kolegów z drużyny.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Wyszedł bardzo ciekawy dodatek do nowej FIFY.

Dodatek prezentuje się tak, na pewno dużo wnosi do rozgrywki, przynajmniej dla mnie smile.gif A tu go można pobrać.

 

Ekhem - sorry za offtop, ale jeśli gra wydana w 2007 roku ma grafikę rodem z całkiem ciekawą produkcją, ale sprzed ośmiu lat, to coś mi tu nie pasuję :-k

Tu się zgodzę, ale po to jest ten patch.

Odnośnik do komentarza

Ciekawie zapowiada się Fifa Manager, o to kilka skrinów z demo:

Początek

poziom trudności

Podobne do FM - dostałem zaproszenie na jakiś tam koncert :)

Kolejny ciekawy skrin

Telegazeta :lol: tu wygrałem 11:0 :]

Gazeta z sondą co tydzień

Mecz, tylko, że tablica z 1:0 zasłoniła napisy, ale po chwili są wszystkie podania rozpisane, tak jak raport w Fmie prawie :)

Opcja 3d będzie dostępna w full wersji.

Zamierzam kupić tą grę, wygląda zachęcająco. Można iść się uczyć do egzaminu czy grać w golfa. Także zdjęcia się zmieniają z wiekiem, nie zauważyłem zmiany na moim, bo przed wyborem zdjęcia wybierałem datę, ale już przy żonie zauważyłem zmiany włosów, cery itd :P

Wygląda ciekawie, oby 3d nie był mocno okrojony..

Odnośnik do komentarza

Moje typy

Fajne - rozwijanie się piłkarzy z fajnymi efektami dźwiękowymi :P

Na gram.pl gra jest za 99 zł, użyć można 10 wPLN :), przez co cena spada do 89 zł.

Ja dzięki demo na pewno zamówię, obawiam się najbardziej co z 3d, żeby zbytnio nie ograniczyli tego :-k.

Po za tym gra mi zresetowała kompa jak wcisnąłem wyjście do windows, oby takich cyrków nie było z full wersją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...