Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

czy ktokolwiek grywa jeszcze w FIFE 12 na PC? jezeli tak to prosze o ujawnienie sie! :)

Ja, bodajże od 12 lat grałem regularnie w Iss, pozniej w PES, ale niestety Pes 2012 zrobił na mnie negatywnie wrazenie i przeniosłem sie na Fife, Jak dla mnie Fifra 12 jest rewelacyjna mimo to, ze na poziomie 'liga swiatowa' dostaje regularnie batki. Rzadko kiedy uda mi sie zdobyc bramke, o zwyciestwie ani nie mysle. Jestem wytrwały i mam nadzieje ze dzien chwały nadejdzie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Nie wiedziałem za bardzo czy tu czy w giełdzie pisać, ale tutaj trafi to do większej ilości fanów FIFY.

Chce ktoś kupić FIFĘ 13 na PSN za 120zł od osoby na spółkę ze mną? Jak ktoś nie bardzo jarzy, na PSN można kupić grę i można ją pobrać na dwa różne konta PSN, ergo każdy dostaje pełnoprawną grę, tylko zamiast płyty ma ją na dysku twardym (jak dysk twardy się zepsuje nic nie stoi na przeszkodzie by pobrać ją ponownie). Przewagą nad pudełkową wersją jest to, że gra nie wymaga wklepania Online Passa, czyli można sprzedać grę w przyszłości po wyższej cenie (Online Pass kosztuje 3 dychy bodaj), no i odpada jakiekolwiek ryzyko uszkodzenia nośnika, wadą to, że by można było zabrać do kolegi grę musi ja wcześniej pobrać będąc zalogowany na konto PSN właściciela. Jak jakieś pytania walić na PW.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja widzialem nowe dzielo na PS3. W gry procz CMa gram tylko na konsoli w tak to już jest. Nie mysle zebym kupil 13stke bo to powielenie starej wersji, nieco szybsza gra i w sumie tyle z tego co widzialem. Nie ma po co wydawac 45 Elzbiet za to co mam w wersji 12 + kilka dodatkow, ale to w sumie tylko moja opinia. Zreszta slysze caly czas, ze ludzie narzekaja na kilka aspektow gry więc najwyzej poczekam, az cena spadnie o przynajmniej 15 funtow. Jakies opinie co do graczy F13 na PS3?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Nie wiedziałem za bardzo czy tu czy w giełdzie pisać, ale tutaj trafi to do większej ilości fanów FIFY.

Chce ktoś kupić FIFĘ 13 na PSN za 120zł od osoby na spółkę ze mną? Jak ktoś nie bardzo jarzy, na PSN można kupić grę i można ją pobrać na dwa różne konta PSN, ergo każdy dostaje pełnoprawną grę, tylko zamiast płyty ma ją na dysku twardym (jak dysk twardy się zepsuje nic nie stoi na przeszkodzie by pobrać ją ponownie). Przewagą nad pudełkową wersją jest to, że gra nie wymaga wklepania Online Passa, czyli można sprzedać grę w przyszłości po wyższej cenie (Online Pass kosztuje 3 dychy bodaj), no i odpada jakiekolwiek ryzyko uszkodzenia nośnika, wadą to, że by można było zabrać do kolegi grę musi ja wcześniej pobrać będąc zalogowany na konto PSN właściciela. Jak jakieś pytania walić na PW.

 

Dopiero teraz to zauważyłem. Istnieje jeszcze taka opcja? Byłby ktoś nią zainteresowany?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...