Jump to content
pawoj

Kraków i okolice

Recommended Posts

Miasteczko AGH ssie po kule :] świetnie tam jest ale tylko w lecie, zresztą do knajp bez legitki nie ma opcji się wbić a siedzenie na miasteczku ma sems tylko jak jest pogoda ... :/ Mozna ewentualnie jakiegoś grilla zorganizować, jka chcecie pić wódeczke to wiecie.. ja wam mogę towarzyszyć :keke:

napewno nie idzcie do Jamy :keke: w Boro pamietam był fajny klimat :) wstep od 21... ale Wam to chyba nie problem ;P

na obrzeżach plant fajny Pub => C.K. Browar o ile dobrze pamietam

W Jamie same wiślaki siedzą, ogolnie towarzystwo nie przyjemne... chyba że jest czwartek to wtedy są imprezy tylko dla studentów. O CK już pisałem, pub mistrzowski :keke:

zapomnialem sie tu odezwac. jutro o 13 przyjezdzam do krk i jestem do czwartku (w piatek rano jade). jutro pewnie popoludniu/wieczorem bede sie wybieral z dwoma kumplami u ktorych mieszkam gdzies sie napic, wiec jakby ktos chcial dolaczyc to ja jestem chetny (jedyna co, to bede musial pewnie wyjsc po Angielki na pkp kolo 11 wieczorem i przetransferowac je do hostelu ;) ). Sroda albo czwartek tez w chodza w gre, bo wieczorami bede pil codziennie :P pewnie zajrze do tego tematu jak dojade i dorwe sie u znajomych do neta, a i pawojowi, zaraz podesle mojego koma na priv ;) sorry, ze tak pozno pisze, ale mam nadzieje, ze ktos sie skusi :D

Ja sie pisze codziennie :keke:

odpadne tylko w czwartek bo jade rano do domu i do roboty... do krakowa wracam w piatek :]

napisze na komóre to sie umówimy:]

o 20 pod Bagatela... Coś wymyślimy, Sioux dasz rade :> ?

Na chwile obecną bede ja, Maniek i Maregs

wychodzę :]

panowie jak z dworca PKS dojść pod Polibudę?

Prosto i w prawo :}

Maniek nam poległ a Maregsa odprowadziłem pod Mariacki L*

ppozdro dla chłopaków bo naprawde było zajebiśie :*

No i żeby mi to nie był ostatni raz :) Fakt, że było zajebiście. I Pawoj i Mareqs to bardzo fajni ludzie. Z tym, że poległem to może troszkę przesada, ale fakt, że byłem na wyczerpaniu :)

Czekam, aż następna osoba z forum zawita na browarka do Krakowa, bo Krakusów na forum niedobór :)

EDIT: Mareqs, fotki wrzucaj :)

Imprezka kameralna, ale bylo zajebiscie. Jak wrzuce fotki to i cos wiecej napisze :) Ja tez poleglem, a przynajmniej tak stwierdzil moj kumpel jak kolo 5 rano mu deliktanie zabrudzilem podloge :keke: ale zabawa byla przednia chlopaki :]

maregs :*

Nie bądź jak m0ke ;) poka foty :keke:

Fooootki zajebiste.. widze ze ja tez juz bylem zrobiony :keke:

Gabe dlaczego śmiejesz się z mojej super ekstra brody :> ? Chce zrobic dreda, ale potrwa to jeszcze kupe czasu :keke:

Właśnie fajna jest - mnie natura twarzowego zarostu poskąpiła w gęstości ;)

Pierwsza wizyta w Krakowie zaliczona. Maniek nie jest taki zły jaki się wydaje w forum :keke: Niedługo mam nadzieję będzie riplej :)

Kurde Stefan w Krakowie a ja w robocie... jak to mowia chujnia :/