Skocz do zawartości

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2009


Qcz

Wybory do PE 2009  

90 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Po konsultacji i zgodzie przedstawiciela MT zakładam temat z sondą: "na kogo oddałeś/oddałbyś głos gdybyś mógł w wyborach do Parlamentu Europejskiego 7.06.2009 roku".

Glosować można do 22:00 po czym temat zostanie zamknięty, a dyskusja o wyborach prowadzona będzie w odpowiednich tematach.

Temat będzie przeniesiony do HP a za rok/dwa/cztery będzie można porównać jak się zmieniają preferencje wyborcze społeczności forumcm.

Odnośnik do komentarza
To też panie jest jakaś preferencja. Ja się bardzo zastanawiam nad skreśleniem tej całej bandy nierobów od góry do dołu.

 

To zadam jeszcze jedno pytanie - dlaczego nie daliście wszystkich 13 komitetów jako opcji?

bo wg PKW bylo ich 10...("więcej niż w jednym okręgu wyborczym")

http://www.pkw.gov.pl/pkw2/index.jsp?place...1&page=text

jakie sa 3 dodatkowe?

Odnośnik do komentarza

Opcji "na nikogo" w ogolę nie planowałem dać :P Zadaniem ankiety nie było zbadanie frekwencji wyborczej, tylko sympatii użytkowników cmforum, jeśli ją maja i chcą wyrazić. Wiadomo, ze multum osób nie ma 18 lat...więc maja glosować na opcje: nie idę na wybory? Ja osobiście na wybory nie idę, ale sympatyzuje komuś tam i zagłosowałem w tej ankiecie. Jeśli ktoś nie ma sympatii i nie idzie glosować - mógł nie glosować w ankiecie, ale na prośbę Profa dodałem już ta opcje i mogą ją zaznaczać osoby bojkotujące wybory poprzez oddanie głosu nieważnego lub nie pójście na wybory (i nie mające sympatii politycznej).

Odnośnik do komentarza

Trochę do d**** taka ankieta - powinny być 2- idziesz czy nie idziesz a jak idziesz to na kogo- jak podają wyniki w wyborach np. PO 34% PiS 22% .... to jest tam jeszcze opcja nie idę na wybory?

Nie idę na wybory dotyczy frekwencji a nie kwestii sympatii do danej partii

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...