Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś klub o jakim nie masz pojęcia? :>

 

Pogoń Szczecin zabiega o zatrudnienie napastnika Wisły Kraków Andrzeja Niedzielana - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

 

Klub ze Szczecina dogadał się już z "Białą Gwiazdą". Niedzielan musiałby jeszcze zaakceptować warunki indywidualnego kontraktu.

 

- Z Jackiem Bednarzem ustaliśmy już warunki jego transferu z Wisły Kraków. Decyzja należy wyłącznie do piłkarza - twierdzi prezes Pogoni Artur Kałużny.

Może się nie dogadają :blaga:

Odnośnik do komentarza

Fakt wzmocnienie byłoby duże i czuje, że jest bardzo realne. Podejrzewam, że jeżeli Niedzielan by się zgodził, to podpisałby roczny kontrakt, na próbę dla Pogoni. Choć z drugiej strony, nie lepiej byłoby go wypożyczyć wpierw, aby i Pogoń mogła go sprawdzić :-k

Odnośnik do komentarza
Jest jakiś klub o jakim nie masz pojęcia? chytry.gif

 

Polonia Bytom :keke:

 

Z Niedzielanem to jest tak, że Wisła naciska na transfer, a Anderew się neizbyt śpieszy, bo kase i tak będzie miał większą w MESA niż w Pogoni. Zobaczymy czy ten gracz ma jeszcze ambicje, czy aspiruje do roli nowego Dawidowskiego w Krakowie.

Odnośnik do komentarza

Janukiewiczowi przydałby się ktoś kto potrafi "odkurzyć" gracza, to jest taki przykład Mili. Zachłysnął się sukcesem, podpisał kontrakt w Grecji, poszedł jeszcze na pół roku do Zagłębia, które nie jest lubiane we Wrocławiu, tam grzał ławe, w Skodzie też grzał ławe, przyszedł zupełnie bez formy do Gorzowa, gdzie grał cieniutko i teraz szuka szczęścia. Jeśli trafiłby na odpowiedniego trenera to przy odrobinie farta mógłby zacząć grać lepiej (wątpie, aby osiągnął poziom z przed lat), pytanie tylko czy Szczecin to odpowiednie miejsce do odbudowy formy, bo znów by przy Pyskatym mógł zasiąść na ławeczce.

Odnośnik do komentarza
Pogoń Szczecin pokonała GKP Gorzów Wielkopolski 2:1 w dzisiejszym sparingu. Bohaterem Portowców został zdobywca dwóch bramek - Piotr Prędota.

 

Bramki:

12' Piotr Prędota 1:0 (bez asysty)

17' Łukasz Maliszewski 1:1 (rzut karny po faulu na Molongo)

60' Piotr Prędota 2:1 (asysta: Marcin Woźniak)

 

Widzów: ok. 300

Sędziowali: Piotr Gałązka (główny), Mariusz Kobylak, Tomasz Wilkanowski (liniowi)

Żółte kartki: Marcin Woźniak (Pogoń) / Adrian Łuszkiewicz (GKP)

 

 

 

Pogoń Szczecin: Radosław Janukiewicz - Marcin Nowak (46' Marcin Dymek), Łukasz Wróbel (46' Jakub Zawadzki), Krzysztof Hrymowicz, Khaddy Kazadi-Leonowicz (46' Marcin Woźniak) - Maksymilian Rogalski (46' Piotr Petasz), Maciej Mysiak (46' Piotr Koman), Tomasz Parzy (60' Tomasz Rydzak), Przemysław Pietruszka - Piotr Prędota (73' Daniel Wólkiewicz), Marcin Folc (57' Mikołaj Lebedyński)

 

 

 

GKP Gorzów Wielkopolski (I połowa): Dawid Dłoniak - Artur Andruszczak, Brian Obem, Paweł Wojciechowski, David Topolski - Krzysztof Kaczmarczyk, Adrian Łuszkiewicz, Damian Szałas, Łukasz Maliszewski - Moses Molongo, Mohamadou Traore

 

 

 

GKP (II połowa): Sławomir Janicki - Stanisław Terlecki (86' Patrik Skurecki), Michał Szałek, David Topolski, Krzysztof Stojanowski - Mateusz Szczurek (80' Oskar Raćko), Robert Sing, Grzegorz Wan, Moojen - Sebastian Janusiński (86' Wojciech Antczak) , Michał Ilków-Gołąb

 

 

Za pogon.n.pl

Janukiewicz...mam nadzieje, że jednak postawiły w roli rezerwowego jakiegoś młodego chłopaka, Portowca, aniżeli Janukiewicza...

Odnośnik do komentarza

Folc jest na testach i raczej transferu nie będzie. Natomiast co do kwestii Janukiewicza, chętnie bym go zostawił w Szczecinie, chociaż na rok. Do Pyskatego nie jestem przekonany, a tylko i wyłącznie z juniorem na ławce zostać też nie możemy.

Odnośnik do komentarza

Gratuluje sprowadzenia Pietruszki, mam nadzieję, że będzie się u Was dobrze spisywał :) Faktem jest, że potencjał ma duży :) Pozdrowienia ze Świnoujścia, już nie mogę się doczekać derbów Pomorza Zachodniego :D

 

 

Edyta podpowiada, że 77 minut w dzisiejszym sparingu Floty z BSC Süd 05 e.V. Brandenburg (1:1) zagrał Ferdinand Chi-Fon. ;)

 

Edyta mówi jeszcze, że strzelił bramkę.

Odnośnik do komentarza
Gratuluje sprowadzenia Pietruszki, mam nadzieję, że będzie się u Was dobrze spisywał :) Faktem jest, że potencjał ma duży :) Pozdrowienia ze Świnoujścia, już nie mogę się doczekać derbów Pomorza Zachodniego :D

 

 

Edyta podpowiada, że 77 minut w dzisiejszym sparingu Floty z BSC Süd 05 e.V. Brandenburg (1:1) zagrał Ferdinand Chi-Fon. ;)

 

Edyta mówi jeszcze, że strzelił bramkę.

 

No właśnie, bierzcie Ferdzia.

 

Ponure newsy nad Pogonią:

 

Pogoń Szczecin rozegrała już dwa sparingi podczas okresu przygotowawczego. W żadnym z nich nie wystąpił najlepszy strzelec Pogoni w II lidze.

 

 

 

Maciej Ropiejko nie zagrał ani minuty w meczach z Flotą Świnoujście i GKP Gorzów Wielkopolski. Jak się okazuje, powodem absencji piłkarza jest problem z mięśniem nogi. ? Jesteśmy w trakcie diagnozowania problemu z przywodzicielem ? wyjaśnia doktor Bartosz Paprota.

 

 

 

Dopiero jutro będzie wiadomo, czy zawodnika czeka dłuższa przerwa w treningach. ? Maciej miał wykonane badanie rezonansu magnetycznego. Jutro będą wyniki i będziemy wiedzieć coś więcej na ten temat ? mówi klubowy lekarz.

 

---

 

Napastnik Pogoni Szczecin powoli wraca do pełni zdrowia po zerwaniu więzadeł krzyżowych w kolanie.

 

 

 

Zawodnik doznał poważnej kontuzji podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej II ligi i musiał poddać się operacji. Zabieg przeprowadził doktor Bartosz Paprota w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej ?Dom Lekarski? w Szczecinie.

 

 

 

Od tamtych wydarzeń minęło sporo czasu. Obecnie piłkarz musi odbudować masę mięśniową, a o grze nie ma mowy. - Marek Kowal jest dopiero trzy miesiące po operacji. Rehabilitacja przebiega szybciej niż zazwyczaj. Marek biega już z innymi zawodnikami ? opowiada klubowy lekarz.

 

 

 

Na szczęście obeszło się bez komplikacji po operacji. - Nie ma żadnych wysięków w kolanie ? mówi doktor Bartosz Paprota. Mimo to nieprędko zobaczymy Marka Kowala w spotkaniu ligowym. - Potrzeba 5 miesięcy, aby więzadło wstawione w kolano się przebudowało. Marek będzie mógł trenować z pełnym obciążeniem pod koniec sierpnia albo na początku września ? dodaje na koniec lekarz klubowy.

 

 

Szkoda, dwóch dobrych, młodych piłkarzy nie zagra prawdopodobnie na początku sezonu...

 

---

 

Na Pogoń została nałożona kolejna kara za złe zachowanie kibiców. Tym razem Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej dopatrzył się uchybień w wyjazdowym meczu z Lechią Zielona Góra. Kara wynosi 2 tys. zł.

 

? Wydział Dyscypliny, po zapoznaniu się z opinią delegata, uznał iż naruszono Regulamin Dyscyplinarny i tym samym należy "prewencyjnie" nałożyć na Pogoń karę dyscyplinarną ? informuje rzecznik prasowy Pogoni Szczecin, Adam Wosik.

 

 

 

31 maja Pogoń rozgrywała swój przedostatni mecz w sezonie. W trudnych warunkach atmosferycznych udało się pokonać Lechię 2:0. Piłkarze wspierani byli dopingiem ze strony około tysiąca kibiców. ? Czuliśmy się jak u siebie. Dziękujemy fanom za pomoc, oby tak dalej ? mówili po spotkaniu podopieczni Piotra Mandrysza.

 

 

 

Regulamin podczas tego wydarzenia naruszyły dwie osoby, które po strzeleniu bramki w 20. minucie wybiegły poza teren ogrodzenia. ? Sentencja orzeczenia PZPN jest następująca: Poważne zakłócenie porządku na stadionie przez kibiców gości ? dowiadujemy się u rzecznika.

 

To nie pierwsza kara nałożona na nasz klub. Ostatnio Wydział Dyscypliny zajmował się naszymi kibicami po spotkaniu z Chemikiem Police i Polonią Słubice. Wówczas ?chuligańskie ekscesy kibiców gości - odpalenie racy świetlnej i rzucanie serpentyn? skończyło się karą w wysokości 1,5 tys. zł.

 

 

Ekhm, a to nie powinna ochrona gospodarzy odpowiadać za to, że nikt nie wejdzie? Szkoda, że przez dwóch oszołomów 2 tyś kary :/

 

 

---

 

Transferowe newsy:

 

Mandrysz chciałby widzieć u siebie Mouhamadou Traore z Gorzowa, jednak piłkarz jest za drogi...Druga sprawa to transfer Gikiewicza:

 

Pana nazwisko łączy się z Pogonią Szczecin. Na ile jest to poważne?

 

- Powiem tak. Od kilku dni jestem wolnym zawodnikiem. Wróciłem do swojego rodzinnego miasta i trenuję indywidualnie. Czekam na oferty. Wiadomo, że chciałbym występować w ekstraklasie, ale jeśli nie będzie mi to dane, to na pewno chciałbym grać w jak najwyższej lidze. Mój manager wspominał mi, że jeśli chodzi o Pogoń, to coś jest na rzeczy. Na razie jednak nikt się ze mną nie kontaktował.

 

W dalszej częście wywiadu gwiazdorzył , że on na testy nie będzie przyjeżdzał, chyba że medyczne, bo jest już znaną marką...:/

 

 

 

Wszystkie cytaty za pogon.v.pl

Odnośnik do komentarza
Druga sprawa to transfer Gikiewicza:

 

Pana nazwisko łączy się z Pogonią Szczecin. Na ile jest to poważne?

 

- Powiem tak. Od kilku dni jestem wolnym zawodnikiem. Wróciłem do swojego rodzinnego miasta i trenuję indywidualnie. Czekam na oferty. Wiadomo, że chciałbym występować w ekstraklasie, ale jeśli nie będzie mi to dane, to na pewno chciałbym grać w jak najwyższej lidze. Mój manager wspominał mi, że jeśli chodzi o Pogoń, to coś jest na rzeczy. Na razie jednak nikt się ze mną nie kontaktował.

 

W dalszej częście wywiadu gwiazdorzył , że on na testy nie będzie przyjeżdzał, chyba że medyczne, bo jest już znaną marką...:/

Tego z Jagi???

Odnośnik do komentarza
PZPN informuje, że w meczach Rundy Wstępnej Remes Pucharu Polski w sezonie 2009/2010, która odbędzie się 29 lipca 2009r.(środa) godz. 17.00, zagrają następujące drużyny:

2. „Olimpia” Elbląg - „Pogoń” Szczecin

...

7. „Pogoń” Świebodzin - „Kotwica” Kołobrzeg

 

II-ga Tura Rundy Wstępnej zostanei rozegrana 12 sierpnia 2009 r. (środa) godz. 17.00

31. zwycięzca meczu nr 2 - zwycięzca meczu nr 7

 

źródło: pzpn.pl

Szanse mamy spore dość spore, aby przejść obydwie rundy. Licząc na wygraną w pierwszym spotkaniu, drugie Pogoń będzie rozgrywać na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Kurier Szczeciński: "Powrót Antoniego Ptaka"

 

 

Pojawiły się sygnały, że do polskiego sportu, a konkretnie do ŁKS-u Łódź zamierza powrócić były właściciel Pogoni Antoni Ptak. Nie udało nam się z nim skontaktować, ale rozmawialiśmy z dwoma osobami, które mają z nim kontakt.

 

 

Jan Miedziak: Antoni Ptak kończy obecnie budowę nowoczesnego ośrodka we Francji, a z polskim wyczynowym portem nie ma nic wspólnego. Myślę, że sygnały o przyjściu Antoniego Ptaka do ŁKS-u, wyszły właśnie z tego klubu. Ewentualność powrotu do klubu jest możliwa, z powodu dużego sentymentu do miasta i regionu, ale Antoni Ptak podkreśla, że pierwszym krokiem musiałaby być oficjalna propozycja ze trony klubu. Wtedy sprawa byłaby otwarta i warta rozpatrzenia...

Jeżeli znów miałby robić brazylijski klub w Polsce, to dziękuję bardzo...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...