Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

Z Pogonią kontrakt podpisał Olo Moskalewicz:D Bardzo fajnie, stary wyjadacz, jeden z bardziej zasłużonych piłkarzy Pogoni powraca...

Z drugiej strony wiadomo, że na pewno nie przyjdzie Maciej Stolarczyk (Mandrysz go nie chce).

 

Bliski przejścia jest także 35-letni Pyskaty, bramkarz oraz dwóch piłkarzy, którym kończy się kontrakt z Flotą - Krzysztof Hrymowicz i Przemysław Pietruszka.

 

Wielkim newsem dnia jest informacja jakoby Pogoń zainteresowana była zatrudnieniem Andrzeja Niedzielana.

 

Tak jak wcześniej wspominałem Olo przyszedł do Pogoni, i na pewno przyjdzie Pietruszka i Pyskaty Hrymowicz jest też bliski. Co do Stolarczyka to on sam nie chce i zamierza zakończyć karierę z powodu ciągłych kontuzji. Fajnie na treningach spisuje się Mysiak i bardzo bym chciał żeby do nas przyszedł ( w końcu jest spod Szczecina ). A co do Niedzielana to proszę nie!! Nie chcemy tu takich...

Odnośnik do komentarza
Ceny biletów na runde jesienna sezonu 2009/2010:

Bilety:

Bilety dla młodzieży szkolnej (szkoła średnia włącznie, za okazaniem legitymacji) - 10 złotych

Bilet normalny na sektory 3-6 - 30 złotych

Bilet normalny na pozostałe sektory - 20 złotych

 

Nie muszę chyba mówić, że studenci nie są młodzieżą szkolną :/

Szkoda podwyżka 100 % (do tej pory było za 10zł). Frekwencji im to nie zwiększy...Ja oczywiście będę chodził kiedy tylko będę mógł, ale już słyszałem opinie, że "gastronomicy" to złodzieje i będą chodzić tylko na ważniejsze spotkania.

 

Oby tylko miasta wsparło klub ;]

Odnośnik do komentarza

Na dzisiejszym porannym treningu pojawił się Piotr Prędota, znany z występów w Piaście :> . Jutro otrzyma szansę na pokazanie się w meczu sparingowym z Flotą. Oprócz niego w tym meczu zaprezentuje się również m.in. Maciej Mysiak, który jest u nas także na testach. Opuszcza nas natomiast Adrian Sobczyński z którym postanowiono nie przedłużać kontraktu i pojechał do Ostrowca, aby odbyć testy w zespole KSZO.

 

Jestem ciekaw jak się testowani zaprezentują i kto z nich będzie bliżej zatrudnienia po spotkaniu z Flotą.

Odnośnik do komentarza
Napisze tak: jeśli co 2 tygodnie nie potrafisz uzbierać 20 złotych no to przepraszam...

 

Do mnie pijesz? Napisałem, że kiedy będę mógł. Nie mieszkam na stałe w Szczecinie, a pod (1h jazdy), kiedy jestem na weekend to chodzę na mecze :] Na środowych spotkaniach byłem wszystkich w tym sezonie.

Ale z drugiej strony...

20 zł co 2 tyg = Średnio 3 spotkania na miesiąc = 60zł. Ja płacę za mieszkanie 450zł za miesiąc, dodatkowo sieciówka 42zł

Daje to razem ponad 550 zł, ja otrzymuję co miesiąc 600-700zł, dlatego też czasem po prostu nie mam, ale dla mnie to nie jest dziwne i wiem, że są ludzie, którzy też tak mają. Jak Tobie rodzice sponsorują bilety to gratuluję szczerze, ja tak niestety nie mam i spora ilość moich znajomych też.

 

A skok pomiędzy 10zł, a 20zł jest kolosalny.

Odnośnik do komentarza
Napisze tak: jeśli co 2 tygodnie nie potrafisz uzbierać 20 złotych no to przepraszam...

 

Do mnie pijesz? Napisałem, że kiedy będę mógł. Nie mieszkam na stałe w Szczecinie, a pod (1h jazdy), kiedy jestem na weekend to chodzę na mecze :] Na środowych spotkaniach byłem wszystkich w tym sezonie.

Ale z drugiej strony...

20 zł co 2 tyg = Średnio 3 spotkania na miesiąc = 60zł. Ja płacę za mieszkanie 450zł za miesiąc, dodatkowo sieciówka 42zł

Daje to razem ponad 550 zł, ja otrzymuję co miesiąc 600-700zł, dlatego też czasem po prostu nie mam, ale dla mnie to nie jest dziwne i wiem, że są ludzie, którzy też tak mają. Jak Tobie rodzice sponsorują bilety to gratuluję szczerze, ja tak niestety nie mam i spora ilość moich znajomych też.

 

A skok pomiędzy 10zł, a 20zł jest kolosalny.

Nie chcę sie kłócić w tym temacie bo ten temat ma łączyć a nie dzielić... Dla zgody przed meczem... albo lepiej po stawiam piwo - pasteryzowanego Bosmana

Odnośnik do komentarza
Napisze tak: jeśli co 2 tygodnie nie potrafisz uzbierać 20 złotych no to przepraszam...

 

Do mnie pijesz? Napisałem, że kiedy będę mógł. Nie mieszkam na stałe w Szczecinie, a pod (1h jazdy), kiedy jestem na weekend to chodzę na mecze :] Na środowych spotkaniach byłem wszystkich w tym sezonie.

Ale z drugiej strony...

20 zł co 2 tyg = Średnio 3 spotkania na miesiąc = 60zł. Ja płacę za mieszkanie 450zł za miesiąc, dodatkowo sieciówka 42zł

Daje to razem ponad 550 zł, ja otrzymuję co miesiąc 600-700zł, dlatego też czasem po prostu nie mam, ale dla mnie to nie jest dziwne i wiem, że są ludzie, którzy też tak mają. Jak Tobie rodzice sponsorują bilety to gratuluję szczerze, ja tak niestety nie mam i spora ilość moich znajomych też.

 

A skok pomiędzy 10zł, a 20zł jest kolosalny.

Nie chcę sie kłócić w tym temacie bo ten temat ma łączyć a nie dzielić... Dla zgody przed meczem... albo lepiej po stawiam piwo - pasteryzowanego Bosmana

 

 

Nie ma problemu, widzimy się na pierwszym spotkaniu.

 

---

 

Nesete - 1 liga jest pokazywana przez TVP Sport, więc godziny są różne, czasem jest to 18, czasem 14.

Odnośnik do komentarza
na pewno przyjdzie Pietruszka

 

Nie mów hop. Rozmowy Floty z Pietruszką jeszcze trwają, a sam zawodnik (w przeciwieństwie do Hrymowicza) wyraża chęć zostania w Świnoujściu.

 

może masz racje, tu na przeszkodzie stoi Petasz, który po rundzie wiosennej zadomowił się na lewym skrzydle, ale mam nadzieje że Pietruszka przejdzie. Wiem z dobrych źródeł że jest już na 95% w Pogoni.

Odnośnik do komentarza
Niedzielan w Pogoni to pewnie bedzie taki sam jak Rasiak w Lechii ;) O co chodzi z Mandryszem i Stolarczykiem? Panowie sie nie lubia?

 

Tak jak wcześniej napisałem - Maciej Stolarczyk zamierza zakończyć karierę z powodu przewlekłych kontuzji ostatnio go trapiących. Nie sądze żeby się nie lubili, pamiętam (i oni też) jak razem grali w drużynie Portowców.

Odnośnik do komentarza

Pogoń wygrała 1-0 z Flotą w sparingu po bramce Moskalewicza z 33. minuty. Trzeba przyznać, że Olo miał mocne wejście.

 

Pogoń Szczecin: Krzysztof Pyskaty - Khady Kazadi-Leonowicz, Łukasz Wróbel, Maciej Mysiak, Marcin Woźniak - Mateusz Witomski (62 Tomasz Rydzak), Piotr Koman (76 Radosław Biliński), Tomasz Parzy (46 Ferdinand Chi Fon), Olgierd Moskalewicz (53 Marcin Dymek), Piotr Petasz (76 Jakub Zawadzki) - Piotr Prędota (71 Damian Sieniawski).

 

Flota Świnoujście: Tomasz Laskowski (46 Kamil Gołębiewski) - Sebastian Fechner (46 Piotr Hernacki), Omar Jarun (46 Marek Jandík), Ireneusz Chrzanowski, Kamil Goryszewski - Łukasz Polak (46 Łukasz Cebulski, 85 Marek Leśniak), Artur Łazar (46 Marek Niewiada), Maciej Zinke (46 Arkadiusz Sojka), Michał Pietroń (75 Michał Bagiński) - Piotr Dziuba (46 Kamil Hempel), Paweł Piotrowski (46 Peter Iskra).

Odnośnik do komentarza
Bezpłatne mecze dla grup zorganizowanych

 

W ramach programu „Bezpłatnych meczów dla grup zorganizowanych” umożliwiamy młodzieży szkolnej ze Szczecina i regionu bezpłatne uczestnictwo w meczach Pogoni Szczecin. Akcja ma na celu propagowanie sportu i kulturalnego dopingu wśród dzieci i młodzieży. W ramach akcji możliwe jest również zaproszenie piłkarzy do placówki.

 

 

Zasady uczestnictwa w programie „Bezpłatnych meczów dla grup zorganizowanych”:

 

1. W programie mogą uczestniczyć grupy ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, ośrodków szkolno – wychowawczych, domów dziecka, rodzin zastępczych, klubów sportowych oraz innych placówek.

 

2. Grupę należy zgłosić najpóźniej dwa dni przed planowanym meczem przesyłając listę uczestników oraz opiekunów (wraz z numerami PESEL)

z podpisem i pieczątką.

 

3. Zgłoszenia należy przesłać faxem na numer: 091 487 22 32, bądź na adres e-mail: marketing@pogonszczecin.info z dopiskiem: „Bezpłatne mecze dla grup zorganizowanych”

 

źródło: pogońszczecin.info

Jak zwykle - student to zło, brud, syf i wodorosty :/

Odnośnik do komentarza
Pogoń wygrała 1-0 z Flotą w sparingu po bramce Moskalewicza z 33. minuty. Trzeba przyznać, że Olo miał mocne wejście.

 

Pogoń Szczecin: Krzysztof Pyskaty - Khady Kazadi-Leonowicz, Łukasz Wróbel, Maciej Mysiak, Marcin Woźniak - Mateusz Witomski (62 Tomasz Rydzak), Piotr Koman (76 Radosław Biliński), Tomasz Parzy (46 Ferdinand Chi Fon), Olgierd Moskalewicz (53 Marcin Dymek), Piotr Petasz (76 Jakub Zawadzki) - Piotr Prędota (71 Damian Sieniawski).

 

Flota Świnoujście: Tomasz Laskowski (46 Kamil Gołębiewski) - Sebastian Fechner (46 Piotr Hernacki), Omar Jarun (46 Marek Jandík), Ireneusz Chrzanowski, Kamil Goryszewski - Łukasz Polak (46 Łukasz Cebulski, 85 Marek Leśniak), Artur Łazar (46 Marek Niewiada), Maciej Zinke (46 Arkadiusz Sojka), Michał Pietroń (75 Michał Bagiński) - Piotr Dziuba (46 Kamil Hempel), Paweł Piotrowski (46 Peter Iskra).

 

Nie tylko Olo, bardzo ładnie zagrał Khady - widać że jest dobry - jak i testowani nowi obrońcy(Mysiak i Wróbel) wreszcie obrona nie drżała a robiła swoje. Niezłe wrażenie zostawił po sobie Witomski, na prawym skrzydle - szybkość to jego zaleta - o wiele lepszy od Rydzaka. Prędota też niezły ale raził nieskutecznością. Ogolnie sparing na plus, Flota sobie nie pograła i Pogoń była zdecydowanie lepsza, najlepszymi zawodnikami meczu; Koman, Moskalewicz i dla mnie Khady.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...