Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
9 minut temu, jmk napisał:

Powiedział przeszłość. To sabotaż, nie strzelił gola, bo ma sentyment do klubu. To po co wyszedł na to spotkanie.

Ja tam słyszę "przyszłość", co nie zmienia faktu, że miał coś innego na myśli niż to, co piszesz. IMO chodziło mu o to, co któryś komentator dziś zasugerował:

masz za dużo czasu to zaczynasz się zastanawiać co zrobić, a jak masz tylko moment to szybko decydujesz i wychodzi. 

Odnośnik do komentarza

Raczej większość kibiców nie chce go tu widzieć ;)

---

 

Historia niczym z filmu, a jej bohaterem prawdziwy Portowiec - Adam Frączczak, pisałem o jego chorobie, przeszedł operację, długą rehabilitację - nie grał 9 miesięcy, wrócił, ostro trenował i wystąpił w ostatniej kolejce od pierwszej minuty w meczu rezerw - zanotował hattricka! <3 Mam nadzieję, że zagra dziś w pierwszym zespole, choćby symbolicznie.

 

Co ciekawe - pisałem też o dwójce wspaniałych z 2003 roku - Turski, Kozłowski i ten drugi został zarejestrowany do I składu. Może debiut 15-latka w E-klasie?

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

Michał Żyro i Jin Izumisawa odchodzą po sezonie

 

- Michał Żyro i Jin Izumisawa odchodzą po sezonie. Rozmawialiśmy z piłkarzami na ten temat i myślę, że ta decyzja jest dobra dla wszystkich stron - powiedział Kosta Runjaić. Żyro trafił do Pogoni przed tym sezonem na zasadzie wypożyczenia z Wolverhampton Wanderers. Polak nie wróci jednak do klubu Premier League, jako że z końcem czerwca wygasa jego kontrakt, a nie ma szans tam grać.

 

Dlaczego Żyro nie będzie kontynuował swojej kariery w Pogoni Szczecin? - Dobrze zintegrował się z drużyną. Miał jednak pecha w kwestii zdrowia. Nie mógł przez to wejść w rytm oraz dojść do odpowiedniego stopnia przygotowania. Bardzo mocno pracował. Dokonał postępu. Jest w znacznie lepszej formie niż jakiś czas temu. Jego wyobrażenia na temat pobytu w Pogoni też pewnie w momencie przyjścia były inne. Kontuzje są częścią piłki. Michałowi i wszystkim innym zawodnikom życzę oczywiście dobrze w przyszłości. Żegnamy się i jest też w tym smutek, nawet jeśli obie strony na tym skorzystają. Powstają przecież bliższe relacje - stwierdził trener Pogoni na konferencji prasowej przed ostatnim meczem w tym sezonie. W niedzielę ekipa Runjaicia zagra z Cracovią. Żyro w tym sezonie rozegrał 11 meczów w ekstraklasie, w których strzelił jednego gola.

 

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24794468,oficjalnie-michal-zyro-odchodzi-z-pogoni-szczecin-mial-inne.html#s=BoxOpLink

Odnośnik do komentarza

Trochę mamy odchudzoną kadrę:

- Załuska

- Delew

- Niepsuj

- Walukiewicz

- Żyro

- Izumisawa

 

Wiadomo, że do Krakowa pojadą Kozłowski, Żurawski (juniorzy) i Frączczak.

 

Patrząc na przyszły sezon to mamy problem... w obronie. Nie ma bramkarza - w sumie żadnego, chociaż ja uważam, że problemem jest trener GK - Pesković. Na środku mamy Malca... Fojuta, coraz starszego i raczej nie do I składu, w juniorach może Sadowski, ale to niewiadoma. I koniec - raczej kiepsko. Na lewej są bardzo niepewni - Nunes i Matynia. Nunes bo łapie kontuzje, czasem gra świetnie, a czasem fatalnie. No i Matynia nie umie bronić, trochę nam goli zawalił w tym roku. Na prawej spokój - Bartkowski, Stec. 

 

Jak nie odejdzie Buksa to duet Buksa - Benyamina i od biedy Benedyczak powinni ogarniać. Środek pola - spoko, boki - może z jednego solidnego skrzydłowego by się przydało. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.05.2019 o 12:11, jmk napisał:

Nie ma bramkarza - w sumie żadnego, chociaż ja uważam, że problemem jest trener GK - Pesković.

Odpalaj szampana, kolesiu:

 

http://www.90minut.pl/news/296/news2961984-Boris-Peskovic-odchodzi-z-Pogoni.html

 

Cytat

 

Trener bramkarzy Boris Peškovič kończy współpracę z Pogonią Szczecin. Umowa ze szkoleniowcem nie zostanie przedłużona.

Peškovič szkolił golkiperów pierwszego zespołu od marca 2013 roku.

 

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...