Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

Dostaliśmy. Ja po odczekaniu tym razem 15minut dostałem wszystko - kartę, karnet i... bilet. Imienny oczywiście :| Na pytanie czy mogę go komuś oddać - bezradny ruch ramion :D

 

Pogoda na mecz straszna, kryta niewiele da, no, ale cóż...:)

 

10 piłek konkursowych z autografami piłkarzy trafi w trybuny podczas meczu Pogoni Szczecin z Polonią Bytom. W trakcie spotkania kibice będą mogli także skorzystać z nowego cateringu i po meczu wrócić do domu podstawionymi dodatkowymi autobusami i tramwajami.

 

Mecz pomiędzy Pogonią Szczecin a Polonią Bytom, inaugurujący rozgrywki sezonu 2011/2012, pierwotnie miał być rozgrywany w Bytomiu. Decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej spotkanie to, niemal w ostatniej chwili, zostało jednak przeniesione do Szczecina i tym samym czas na jego organizację uległ znacznemu skróceniu.

 

Czynione od kilkunastu dni starania klubu, aby ten mecz należycie przygotować, przyniosły już pierwsze pozytywne efekty. Dzięki współpracy ze spółką CALBUD kibice Dumy Pomorza w trakcie każdego spotkania ligowego otrzymywać będą prezent w postaci 10 piłek z autografami piłkarzy Pogoni Szczecin. Pierwsze z nich wykopnięte zostaną w trybuny już podczas najbliższego meczu z Polonią Bytom.

 

Druga widoczna zmiana, to zupełnie nowa propozycja cateringowa dla sympatyków portowej jedenastki. Wybór potraw i napojów będzie bardziej urozmaicony i tym samym zapewne spowoduje większe nimi zainteresowanie. Warto tylko wspomnieć, iż w ramach zmodernizowanej znacznie oferty w tym zakresie pojawi się nie tylko dużo większa ilość różnego rodzaju napojów, ale także możliwość nabycia ... zestawu obiadowego.

 

Trzeci, ważny dla kibiców element, to pomeczowy powrót do domu. Dzięki staraniom Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego, po spotkaniu podstawione zostaną dwa dodatkowe tramwaje linii 5 (w kierunku Stoczni), dwa linii 7 (w kierunku Basenu Górniczego) i jeden w kierunku Krzekowa. Ponadto z ulicy Witkiewicza, tuż po zakończeniu meczu, odjadą dodatkowe autobusy linii A, B i C - w kierunku Prawobrzeża.

 

Ktoś chętny na obiad na meczu? :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Czyli z odebraniem tej karty muszę się wstrzymać do chwili przysłania SMS-a?

 

Ciekawe ile sobie życzą za ten zestaw, skoro kiełba kosztuje 12 zł :D Strasznie się denerwuję przed tym dzisiejszym meczem. A to, że nie mogę iść na estadio jeszcze te nerwy wzmaga. Jednak wierzę, że będzie dobrze. Donald strzeli gola, Lewandowski coś wrzuci i wygramy 2:0 :)

Odnośnik do komentarza

Polonia Bytom - Pogoń Szczecin 0:3

bramki: Ława, Kucharczyk, Donald

 

Jako kibic Lecha życzę Wam awansu, bo mecze z Pogonią są atrakcyjne bardzo. :] Oby tym razem wyszło, najlepiej razem z Wartą. :)

Z tego co czytam :] i bilansu sparingów, Kameruńczyk może być rzeźnikiem.

Odnośnik do komentarza

Kameruńczyk pokazał się z bardzo dobrej strony, już dawno takiego napastnika co robił wiatraki z obrońców, mijał ich na jednym kroku i miał dobre przyspieszenie w Pogoni nie było - dało się to zauważyć kiedy za Donalda wszedł Klatt i jedyne co umiał robić to przewracać się. Pogoń będzie miała z niego dobry pożytek. Portowcy rozegrali dobry mecz i mam nadzieję swoją dobrą formę pokażą też z silniejszymi zespołami. Polonia widać że nie jest zgrana, nie potrafili przeprowadzić trzech podań a co dopiero strzelić celnie na bramkę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Przy tym wszystkim coś czuję, że na jesień będziemy mieli okazję oglądać jakiś dziwny twór na środku obrony, typu Radler - Szałek (który de facto na środku obrony radzi sobie całkiem nieźle). Obym się mylił.
Jednak się nie myliłem,... :profesor:

Może mi ktoś wytłumaczyć co się stało z Frączczakiem i Lebedyńskim ? Frączczak, który na wiosnę uratował nam kilka ładnych punktów teraz nie łapie się nawet do meczowej osiemnastki. A sytuacji z Lebedyńskim to kompletnie nie rozumiem. Nie chce mi się wierzyć, że Sasal cały czas go pomija "bo może odezwą się z Holandii...". Nie wiem czemu, ale mam głupie przeczucie, że Sotirovic gra tylko dlatego, że w przeciwieństwie do Frączczaka i Mikiego ma w dorobku parę występów w Ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza

Mikiego Sasal od razu odstawił od składu, na treningach nie ćwiczył nawet z drużyną, nie wiem czemu. Tak samo jest z Wólkiewiczem.

Czemu nie gra Frączczak? Podobno było wytłumaczenie po I meczu "bo musi grać młodzieżowiec' i grał Mandrysz, teraz gra Lewandowski. Moim zdaniem jednak Adam lepiej gra bliżej lewej strony, gdzie gra ... Pietruszka lub Kolendowicz. A według mnie to są słabsi zawodnicy.

 

Cofniętego snajpera też grać nie może, bo jest Edi. Szkoda chłopaka.

Odnośnik do komentarza

Na kłopoty Emil Noll? Pogoń testuje zawodnika Arki, ma być lekiem na dziurę w środku obrony. Nie wiem czy to takie zbawienie dla nas. 33-latek :>

Oficjalnie - Miki zawodnikiem Rody - serdecznie życzę mu powodzenia i liczę, że coś się z niego urodzi :)

Odnośnik do komentarza

To, że 33-latek to źle? Jak dla mnie to dobrze, bo oznacza, że jest doświadczony. A po meczach w Arce widać, że prowadził się dobrze jako sportowiec, bo po lewej stronie boiska biegał od pola karnego do pola karnego. I tu jest tez właśnie problem, bo on głównie grywał na lewej obronie. No ale dzięki temu doświadczeniu pewnie na środku też by sobie poradził.

Odnośnik do komentarza

Źle, bo ma przyjść jako 'strażak', a nie do pierwszego składu. Podstawa to Kucharski - Radler, a szukają DC na gwałt, bo jest plaga kontuzji. Z ławki według mnie powinni wchodzić właśnie młodsi. Okej - teraz pogra, ale wyleczą się tamci i co? Niezłe pieniądze pewnie weźmie, za samo CV.

Odnośnik do komentarza

Ehe, jeszcze Ci przypomnę te słowa :P

 

Jesteśmy po kolejnym meczu - z Sandecją. Pomimo przewagi, zwycięstwo można uznać za szczęśliwe - głównie z powodu nieuznanej (chyba słusznie) bramki dla Sandecji w 94. minucie meczu. Pogoń grała przeciętnie, był to według mnie gorszy mecz od tych z Wartą i Polonią. Szkoda mi tylko Ediego, najpierw strzelił z karnego w słupek, piłka przetoczyła się po linii bramkowej, a 5 minut później fenomenalny wolej z 30 metrów odbił się od poprzeczki i również od linii bramkowej. Pecha miał. Liczą się 3 punkty.

 

Szkoda tylko, że na jedno miejsce w napadzie mamy dwóch ekstraklasowych napastników. Liczę, że w najbliższym meczu szanse na lewym skrzydle dostanie Frączczak (Kolendowicz ma jakieś fatum, gdy gra od początku gra raczej słabo, nie wykorzystuje okazji, a gdy wchodzi - jest wzmocnieniem).

 

Aha, i jeszcze jedno. Remember the name - Yoki Kumada.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem dlaczego Frączczak w ogóle nie gra. Wejście do ligi miał znakomite, strzelał gole, asystował. Sasal go nie lubi, czy o co chodzi? Oby go nie zmarnował...

 

Co do stylu gry - ja będę zadowolony jak każde zwycięstwo wybiegają nawet kopiąc się po czołach. Tylko, że mieliśmy grać pięknie dla oka :lol:

Odnośnik do komentarza

O ile jakoś tam wierzyłem w Sasala, tak stracił moje zaufanie po meczu z Piastem, kiedy na konferencji powiedział, że zlekceważyli rywala. No kurde, to kim oni są? Trener powiedział naszym gwiazdeczkom, że mecz sam się wygra? Co to za trener... Nie rozumiem też jego decyzji taktycznych - brak defensywnego pomocnika na wyjazdach, granie jednym napastnikiem u siebie, czy też personalne - brak Frączczaka, Rogalski na prawej obronie (jak nie ma Hricko, to Szałek!)

Szalę goryczy przechyliła libacja naszych piłkarzyków z kapitanem na czele, do białego rana po wygranej z Wartą. Wracają czasy Stolarczyka?

Odnośnik do komentarza

Akahoshi widziany w Coyote Club. Podobno kibice go zauważyli i powiedzieli co i jak. Akurat do niego mam najmniej pretensji, ale nawet Ci wydający się najbardziej spoko dołączają do grupy bankietowej? Zaraz ujrzymy w Baila Club Ediego, a Radka Janukiewicza hasającego po City Hall z Petaszem. Tak być NIE może...

 

A Frączczak z Sasalem owszem, nie lubią się. Podobno Adaś chciał rozwiązać kontrakt, gdy usłyszał, kto ma być trenerem. Już raz zamienił I-ligowy Dolcan na III-ligową Kotwicę. Przecież to był najlepszy zawodnik Pogoni rundy wiosennej. Może się jeszcze wszystko naprostuje, bo lewe skrzydło nie jest jakoś dobrze obsadzone... ja to bym nawet Petasza tam na moment sprawdził raz jeszcze, no bo grać przecież potrafi.

 

A na prawej obronie to mi wszystko jedno. Numerem 1 oczywiście Hricko, ale on jest kontuzjowany. Szałek jest perspektywicznym zawodnikiem, ale często popełnia głupie błędy (to, co zrobił przy sam na sam to prawdziwy majstersztyk - każdy by to strzelił, każdy), a Rogalski to prawy pomocnik, niemniej jednak z zadań defensywnych wywiązuje się dobrze.

 

A że wolałbym Płatka od Sasala... cóż, myślę, że każdy w Szczecinie by wolał. Szkoda, że sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej, ale jeśli mamy dobrze grać w lidze kosztem Pucharu Polski, to proszę bardzo. Priorytetem jest właśnie liga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...