Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

Chałas nie podpisze kontraktu, bo ma jakiś utajniony problem z kolanem :|

Tymczasem do Szczecina przybył Radler - bardzo chciałbym widzieć go w naszych barwach.

Zagraliśmy też II sparing:

 

Pogoń Szczecin - Dąb Dębno 4:0 (2:0)

 

Gole:

1:0 Robert Kolendowicz 42'

2:0 Robert Kolendowicz 45'

3:0 Radosław Wiśniewski 55'

4:0 Radosław Wiśniewski 89'

Odnośnik do komentarza

Kolejny sparing za nami. Tym razem graliśmy z Błękitnymi w Stargardzie, mecz rozegrany został... w kwartach po 30 minut. Po pierwszej prowadziliśmy 3:1 po 2 golach Dziuby, który imponuje w springach, ale... nie mam do niego przekonania, to nie jest dobry napastnik :P Świetnie zaprezentował się Wólkiewicz, który myślę, że będzie największym wzmocnieniem, a właściwie powrotem do Pogoni. Czwartą bramkę dla Portowców zdobył właśnie ten młody zawodnik, w końcówce nastąpiło rozprężenie i Duma Pomorza stracił 3 gole, mecz zakończył się wynikiem 4:4.

 

Składy:

 

 

Pogoń Szczecin:

(I kwarta) Bartosz Fabiniak - Tomasz Rydzak, Krzysztof Hrymowicz, Marcin Dymkowski, Piotr Petasz - Maksymilian Rogalski, Robert Mandrysz, Mateusz Szałek, Łukasz Aleksandrowicz - Piotr Dziuba, Mikołaj Lebedyński.

(II kwarta) Bartosz Fabiniak - Tomasz Rydzak, Krzysztof Hrymowicz, Marcin Dymkowski, Piotr Petasz - Daniel Wólkiewicz, Robert Mandrysz, Przemysław Pietruszka, Łukasz Aleksandrowicz - Bartosz Ława, Mikołaj Lebedyński.

(III kwarta) Łukasz Kupczanko - Łukasz Kosakiewicz, Błażej Radler, Maciej Świdzikowski, Łukasz Matuszczyk - Daniel Wólkiewicz, Adam Frączczak, Takafumi Akahoshi, Robert Kolendowicz - Bartosz Ława, Marcin Klatt.

(IV kwarta) Łukasz Kupczanko - Łukasz Kosakiewicz, Błażej Radler, Maciej Świdzikowski, Łukasz Matuszczyk - Adrian Chodorowski, Adam Frączczak, Takafumi Akahoshi, Robert Kolendowicz - Marcin Klatt (Michał Szubert), Radosław Wiśniewski.

 

Odbyła się też prezentacja szczecińskiego samuraja:

 

 

211dfe56b5.jpeg

 

Odnośnik do komentarza

Radler i Szałek piłkarzami Pogoni, Mysiak w Bełchatowie i zmiana na stanowisku prezesa, od teraz 44% udziałów ma Mroczek, a Kałużny niecałe 20. Mam nadzieję, że teraz sprawy organizacyjne i finansowe będą dobrze rozwiązane :jupi:

 

Za transfery i kontrakty odpowiedzialny Smolny.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pogoń - Stilon 0:0

słaby mecz, Pogoń niby optyczna przewaga, ale czasem graliśmy zbyt spokojnie i to Gorzów dochodził do głosu. Mało składnych, ładnie rozegranych akcji, czasami znowu brak pomysłu na grę i jakieś dziwne lagi do przodu.

W zespole Pogoni na plus zdecydowanie Akahoshi. W prawdzie widać, że nie jest jeszcze w pełni zgrany z zespołem, ale i tak przegląd pola ma dużo lepszy od wszystkich dotychczasowych zawodników, którzy występowali u nas na środku pomocy wcześniej. Jeśli zgra się w pełni z pozostałymi chłopakami i będzie grał w lidze tak jak dzisiaj, to spokojnie zastąpi nam Mysiaka.

Odnośnik do komentarza

Spóźnione, ale szczere - najlepszego dla Ola, który obchodził wczoraj 37 urodziny.

 

Kolejny sparing za nami, tym razem Pogoń wygrała z Mashalem Muborakiem 5:1, gole zdobywali Kolendowicz, Akahoshi, Miki oraz dwie Klatt. Podobno bardzo ciekawie prezentuje się właśnie nasz samuraj, może coś ciekawego z niego wyrośnie. Mecz rozgrywany był na zgrupowaniu w Turcji. Nie było Janukiewicza, który nawet tam nie poleciał, bo jest kontuzjowany.

 

Graliśmy takim składem:

 

Pogoń Szczecin:

 

(I połowa) Bartosz Fabiniak - Tomasz Rydzak, Błażej Radler, Marcin Dymkowski, Piotr Petasz - Mateusz Szałek, Takafumi Akahoshi, Kamil Majkowski, Bartosz Ława, Robert Kolendowicz - Mikołaj Lebedyński.

 

(II połowa) Łukasz Kupczanko - Maksymilian Rogalski, Krzysztof Hrymowicz, Łukasz Matuszczyk, Błażej Radler (60 Radosław Wiśniewski) - Przemysław Pietruszka, Dariusz Zawadzki, Robert Mandrysz, Daniel Wólkiewicz, Adam Frączczak - Marcin Klatt.

 

Tymczasem zachęcam wszystkich do wzięcia udziały w głosowaniu na Złotego Gryfa 2010, nominowaniu są Mysiak, Janukiewicz i Moskalewicz. Dwóch w Pogoni już nie ma... Głosuje się sms-ami, koszt 1,22zł, naprawdę ciekawe nagrody do wygrania, bo są to:

 

- 1 podwójną paletę (48 puszek) piwa Bosman, 3 palety (24 puszki) piwa Bosman oraz 6 czteropaków piwa Bosman (aby wziąć udział w losowaniu tej nagrody należy mieć ukończone 18 lat)

- Kurs na prawo jazdy kategorii B w Ośrodku Szkolenia Kierowców „Kobra”

- Zaproszenie dla dwóch osób na spektakl „Rozkład jazdy” z Arturem Barcisiem i Beatą Fudalej

- 3 zaproszenia na 1,5 godziny grania w obiektach Hattrick Center

- 1 zaproszenie na podwójny nocleg dla dwóch osób w Hotelu Atlas *** w Ciechocinku

- Zaproszenie na kolację dla dwojga do restauracji „Kuźnia”

- Meczową koszulkę Pogoni

- Karnet na rundę wiosenną sezonu 2010/11 na trybunę krytą

- Grę „Fifa 11” w wersji PC

- Szalik Pogoni

 

I ostatni news - można już kupować karnety, o ile miało się karnet na jesień, jeśli nie to zakupimy go dopiero 21 lutego.

Odnośnik do komentarza

Z Majkowkiego powinniście być zadowoleni :) Chłopak potrafi grać w piłkę, do tego jest dość szybki i skuteczny. Ciekawie zapowiada się na I-ligowych boiskach "rywalizacja" Kamila z Kubą Koseckim, który również jest wypożyczony z Legii. Jeden z nich powinien w następnym sezonie zastąpić Sebastiana Szałachowskiego w drużynie Macieja Skorży.

 

P.S. Dostępny do wypożyczenia jest również Michał Efir.... ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No wejście jest darmowe, ale trzeba mieć wejściówkę, które rozdawali (ilość ograniczone), mnie zmylił napis 'wstęp wolny', a chodzi o to, że mają limit, ile osób wejdzie na halę... Podobno i bez wejściówki da się wbić, ale nic pewnego.

Odnośnik do komentarza

Rusza liga już dziś o 20 :)

 

Sprzedano podobno około 2,5 tysiąca karnetów, zapewne dziś będzie sporo widowni, ale jeśli nasi kopacze zawiodą to frekwencje na następnym meczu spadnie drastycznie. Na pewno nie zagra Janukiewicz i Kupczanko, którzy mają kontuzje, bronił będzie Fabiniak i szczerze liczę na jego dobry występ. Na uraz narzeka też Hrymowicz.

Chciałbym, aby skład wyglądał następująco:

 

Fabiniak - Petasz, Radler, Dymowski, Szałek - Majkowski, Ława, Akahoshi, Frączczak, Kolendowicz - Lebedyński, ale Płatek zapewne widzi to inaczej. Zresztą ustawienie jest niemal pewne, 4-5-1, nie wiadomo tylko jak to personalnie będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza

Rusza liga już dziś o 20 :)

 

Sprzedano podobno około 2,5 tysiąca karnetów, zapewne dziś będzie sporo widowni, ale jeśli nasi kopacze zawiodą to frekwencje na następnym meczu spadnie drastycznie. Na pewno nie zagra Janukiewicz i Kupczanko, którzy mają kontuzje, bronił będzie Fabiniak i szczerze liczę na jego dobry występ. Na uraz narzeka też Hrymowicz.

Chciałbym, aby skład wyglądał następująco:

 

Fabiniak - Petasz, Radler, Dymowski, Szałek - Majkowski, Ława, Akahoshi, Frączczak, Kolendowicz - Lebedyński, ale Płatek zapewne widzi to inaczej. Zresztą ustawienie jest niemal pewne, 4-5-1, nie wiadomo tylko jak to personalnie będzie wyglądało.

 

Nie trafiłem z dwoma zawodnikami. Za Kolendowicza grał Pietruszka, a za Mikiego Mandrysz, chociaż to Frączczak grał w ataku.

Wynik 1:1 po szczęśliwie strzelonym karnym w doliczonym czasie gry przez Petasza. Mecz był... no średni. Mieliśmy swoje okazje, ale brakowało tego czegoś. W sumie beznadziejnym pomysłem było wyjście jednym napastnikiem i to Frączczakiem, który nawet przyjąć nie potrafi dobrze, a co dopiero, zastawić i odegrać. Całe szczęście Pogoń pokazała charakter i walczyła do końca i ten punkt wyszarpała. W meczu z liderem.

Indywidualnie - Fabiniak, bardzo słabo, przy golu nie zawinił, ale ma niepewne wybicia, niecelne, a źle gra na przedpolu, robi kilka kroków do przodu i się cofa... a jak idzie piła na skraj pola karnego to idzie do końca i piąstkuje, nie zawsze bardzo dobrze. Petasz... w pierwszej połowie bardzo słabo, mijany jak chorągiewka, drugiej poprawnie, szkoda, że już nie umie tak z wolnych strzelać jak kiedyś... Na plus oczywiście gol. Jakby tego nie strzelił to chyba zamknęli by przed nim City Holl i Bailę :P

Szałek - zdecydowanie na plus, młody, a grał bardzo pewnie. Dymkowski i Radler również poprawny mecz. Dobry występ Mandrysza, a także Mijagiego (:keke:), myślę, że będą z niego ludzie. Pietruszka - jak on jeszcze raz się pojawi na boisku to zacznę wierzyć, że coś go musi z kimś wysoko ustawionym łączyć :| No padaka straszna, zero walki, zero szybkości, zaangażowania, podania niecelne... Majkowski się starał, jedna akcja dobra, mijał przeciwników, napalił się na strzał, ale tylko podał do GK gości. Ława to kolejny pi...gwiazdeczka ;) Dopiero pod koniec meczu mu się zachciało. To ma być kapitan?

Frączczak, na minus, ale to pierwszy występ, więc może się ogra.

Miki i Klatt oraz Kolendowicz wnieśli sporo ożywienia, fajnie się zaprezentowali. Lebedyński jak to on - walczak. Brawa dla niego. Klatt błysnął w akcji meczu, minął 2/3 rywali i został sfaulowany po czym sędzia podyktował rzut karny.

 

Piłkarze ŁKS- u - :picard:. Ile razy można umierać? Sędzia też słaby, bo dał się nabierać na takie akcje i często gwizdał pod nich.

Kibiców ŁKS-u było sporo, na oko coś koło 300, niezła frekwencja. Nas było chyba z 5 tysięcy, może trochę więcej. Fatalna pora rozgrywania meczu w tym okresie pogodowym, zimno jak nie wiem :] No, ale transmisja TV...

 

pewnie Klatt zagra w ataku.

 

Nie zagrał od pierwszych minut.

 

Ja za to mam nadzieje, że dzisiaj zadebiutuje Radek Wiśniewski, były zawodnik Iny Goleniów a prywatnie mój znajomy :)

 

Nie zagrał.

Odnośnik do komentarza

Nie Joga Bonito, ale jak widziałem jak zawodnik dostaje piłkę na sam na sam, a ta odbija mu się od nogi albo w innej akcji defensor ŁKS-u próbując wybić piłkę, kopie ją za siebie w kierunku bramki to nieciekawie to wygląda. W Pogoni wyróżniał się Majkowski, szybki napastnik, będą z niego ludzie. Być może w 2. połowie się rozkręcili ;-).

Odnośnik do komentarza

Ja również nie przesadzałbym z przepaścią między Ekstraklasą a I ligą, tą drugą oglądałem regularnie, kiedy grał w niej Śląsk i wątpię by nagle poziom tam diametrialnie się zmienił. Jasne, kopanina się zdarzała, ale i poziom wyżej też się zdarza. Nie oczekujmy by w polskiej I lidze grali wirtuozi techniczni.

Odnośnik do komentarza

tak cieszy jeden punkt który był ważny, mecz może nie był porywający ale bez przesady ja też nieraz wyłączam ekstraklasę nawet po 20 minutach, brawa za walkę widać że będą walczyć i jeśli nic nie zawiedzie jestem spokojny o byt pierwszoligowy, mam nadzieję że nie będzie już transmisji bo ludzie są leniwi i zostali przy tv, teraz KSZO i mam nadzieję na 3 pkt

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...