Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, jak ustawiacie grę na przeciwniku? Chodzi mi głównie o obrońców, Ja mam wszystkich ustawionych na dystans. A co do finału LM z Polskim zespołem, to jest to bardzo wątpliwe. Spójrzcie ile lat już czekamy na awans do grupy LM a jakie kraje dużo słabsze (teoretycznie) miały lub mają swoje zespoły w LM. Niestety nasi prezesi w klubach po mistrzostwie liczą na awans do LM poprzez farta. Zamiast się wzmacniać osłabiają drużyny. I tak robi co roku kolejny mistrz

Odnośnik do komentarza

Gracie w CM Club Update? To może pochwalcie się waszymi najlepszymi zawodnikami ! :)

 

Oto moj "skarbek"

 

http://img267.images...6194/pluita.png

 

Podoba mi się bardzo, ze ktos zaczyna rozmawiac o tym updacie w tym topiku :P Tomek jest dobry widze z bani, ale ja pewnie eksperymentowalbym z przekwalifikowaniem go na lewe skrzydlo, bo moze szybki nie jest, ale megablyskotliwy no i te dosrodkowania i podania :D i dam sobie glowe uciac, ze strzela dosyc duzo bramek z wolnych :)

 

 

Piękny przykład starzenia się ;)

 

http://imageshack.us/photo/my-images/19/starzenie.png/

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, jak ustawiacie grę na przeciwniku? Chodzi mi głównie o obrońców, Ja mam wszystkich ustawionych na dystans. A co do finału LM z Polskim zespołem, to jest to bardzo wątpliwe. Spójrzcie ile lat już czekamy na awans do grupy LM a jakie kraje dużo słabsze (teoretycznie) miały lub mają swoje zespoły w LM. Niestety nasi prezesi w klubach po mistrzostwie liczą na awans do LM poprzez farta. Zamiast się wzmacniać osłabiają drużyny. I tak robi co roku kolejny mistrz

 

Ja również mam całą linię obrony ustawioną żeby grała na dystans. Raczej się to sprawdza:)

Odnośnik do komentarza

Ja szczerze mowiac szukam dobrej czcionki do CMa.

 

Z innej beczki - co powiedzielibysciena oddzielny dzial forum na retro dotyczacy CM 03/04 taki jak ma np wersja 01/02? Aktywnosc w ostatnich dniach byla ogromna i na weekendzie znalazlo się pewnie z 50 wpisow w naszych topikach. Moze udaloby się nam utargowac taki dzial?

Odnośnik do komentarza

Ja szczerze mowiac szukam dobrej czcionki do CMa.

 

Z innej beczki - co powiedzielibysciena oddzielny dzial forum na retro dotyczacy CM 03/04 taki jak ma np wersja 01/02? Aktywnosc w ostatnich dniach byla ogromna i na weekendzie znalazlo się pewnie z 50 wpisow w naszych topikach. Moze udaloby się nam utargowac taki dzial?

 

Ja podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami:D jeśli powstanie oddzielne forum to zapewniam, że tam trochę "naśmiecę" tworząc nowe tematy dotyczące naszego CM;)

Odnośnik do komentarza

Byloby o wiele bardziej przejrzyscie. Mozna byloby wrzucic osobne topiki co do taktyk, zawodnikow, treningow i innych takich. Oczywiscie możemy to zrobic tutaj, ale na koncu i tak ktos kto bedzie chcial znalezc cos na temat np CM2 to bedzie musial się przekopac przez topiki na temat CM 03/04.

 

Wrzucilem już pomysl do administracji.

Odnośnik do komentarza

To zależy. Jeśli jest to przypadek odosobniony to jest to możliwe:) Znajomości u prezydenta (np. polski Roger:) ) lub małżeństwo z obywatelką Ukrainy. Może łatwiej jest otrzymać obywatelstwo ukraińskie niż np polskie. Takiej wiedzy o naszym sąsiedzie nie posiadam. Ale wydaje mi się że programiści raczej nie zagłębiali się w prawo o przydzielaniu obywatelstwa każdego z krajów, których ligi są w grze tylko ustawili takie same opcje dla wszystkich.

 

Też miałem podobną sytuację z Brazylijczykiem Paulinho, który otrzymał obywatelstwo polskie po roku gry w Legii.

Odnośnik do komentarza

To też jest możliwe. Zawodnik, który gra w innym kraju niż jego ojczyzna wcale nie musi przyjmować nowego obywatelstwa. Sam bym to sprawdził ale odkąd robię facepacki do cm straciłem zapał do grania;)

 

Proszę w taki razie o info od innych graczy. Jak tam u Was drodzy forumowiczem z farbowaniem lisów w CM??;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...