Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich od razu kierując pytanie, już się kiedyś Szkodiego o to poytałem, ale nie poskutkowało.

Chodzi mi o reputacje klubu. Czy ona się w ogóle w tej grze zmienia ? Jestem Wisłą po 4 LM, 3 PI i SE, w kazdym sezonie MP i PP, reputacja wciaz krajowa ...

Proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich od razu kierując pytanie, już się kiedyś Szkodiego o to poytałem, ale nie poskutkowało.

Chodzi mi o reputacje klubu. Czy ona się w ogóle w tej grze zmienia ? Jestem Wisłą po 4 LM, 3 PI i SE, w kazdym sezonie MP i PP, reputacja wciaz krajowa ...

Proszę o odpowiedź :)

 

Ja z góry przepraszam za nie odpisanie na te pytanie. Czasami jednak mam za dużo na głowie, ale cieszę się, że pomógł Ci ktoś inny. Mój eksperyment kiedyś dowiódł, że niestety w Polsce reputacja rośnie o wiele wolniej, aniżeli np w Anglii. Czy jest to zależne od reputacji kraju? Nie mam jeszcze pojęcia, ale kiedyś po zrobieniu takiego update'u jak chcę na pewno przeprowadzę kolejny taki eksperyment.

Odnośnik do komentarza

 

Wniosek do Szkodiego o obniżenie atrybutu wykonywania Rzutów karnych zawodnikom Polonii Warszawa do 1;)

 

Wniosek odrzucony, nasi kopacze i tak mają niskie atrybuty wykorzystywania rzutów karnych ;)

 

 

I taki mały smaczek - http://i.imgur.com/T1fnO.png Widać, że mamy wielu znakomitych grajków w przyszłości :)

 

Jest widzę trochę tego... Chelsea, Everton, Lazio i gwiazdy potencjal ktory mnie zadziwia. Znowu przeczeszcze baze by znalezc cos co moglem skaszanic. Moze ten ranking FIFA jednak ma wplyw na PA? TO tłumaczyłoiby Legie w finale LM

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...