Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie lubię tej gry? Niezależnie od wersji, komputer ma znacznie większą skuteczność.

 

Obecnie gram w FM 2012, prowadzę Barcelonę B.

Moje siedem ostatnich wyników:

Salamanca (tow.) - strzały 20-7, strzały celne 8-2, 100% sytuacje 3-2, posiadanie piłki 53%-47%, wynik 3-2, skuteczność 37,5%-100%;

At. Madrid (tow.) - strzały 10-11, strzały celne 3-5, 100% sytuacje 3-3, posiadanie piłki 60%-40%, wynik 0-5, skuteczność 0%-100%;

Hercules (liga) - strzały 12-14, strzały celne 5-4, 100% sytuacje 3-0, posiadanie piłki 52%-48%, wynik 0-2, skuteczność 0%-50%;

Huesca (liga) - strzały 9-7, strzały celne 4-4, 100% sytuacje 1-1, posiadanie piłki 51%-49%, wynik 1-2, skuteczność 25%-50%;

Salamanca (liga) - strzały 9-14, strzały celne 4-9, 100% sytuacje 1-0, posiadanie piłki 51%-49%, wynik 1-4, skuteczność 25%-44%;

Giron (liga) - strzały 12-4, strzały celne 4-0, 100% sytuacje 2-1, posiadanie piłki 62%-38%, wynik 1-1, skuteczność 33%-??? (mój bramkarz rzucił się na wolno toczącą się piłkę w taki sposób, że wcisnął ją do bramki);

Tenerife (liga) - strzały 15-9, strzały celne 3-6, 100% sytuacje 2-4, posiadanie piłki 54%-46%, wynik 1-4, skuteczność 33%-67%;

 

Razem - strzały 87-66, strzały celne 31-30, 100% sytuacje 15-11, posiadanie piłki 55%-45%, bramki 7-20, skuteczność 23%-67%.

W mojej ulubionej wersji CM 03/04 lepiej nie jest.

Więcej nie gram.

Odnośnik do komentarza

Od razu tak sceptycznie podchodzisz do tego. Moze zle ustawiasz druzyne? Moze nie potrafis wykorzystac potencjalu swojej druzyny w 100%? Musialbym posprawdzac swoje wyyniki i zanalizowac je, ale nie raz zdarzalo siak ze wygrywalem mecze majac po 8-10 strzalow na bramke mniej - ba, majac jeden strzal skuteczny.

Odnośnik do komentarza

W jaki sposób rośnie renoma drużyny? Gram Błękitnymi, mam sezon 2022/2023 :) Zdobyłem 3 x MP, Chyba 5 x PP, 2,x PU, 2 x SPE, ale nadal jak chce kogoś kupić np z Górnika który gra w 2 lidze (gram na starej bazie) to jak nie zaproponuje np 5x takiej pensji to wyśmiewają moje oferty. A nie ukrywam, że wolę na swoich wychowanków stawiać i jak mam już dużo płacić to wolę wychowankowi zapłacić i zatrzymać go w klubie. Chociaż i oni wypinają się czasem na mnie. Np ktoś zarabia 15-20 tys zł, chce z Nim przedłużyć kontrakt i żąda np pensji 70-80 tys/tyg a jak go nawet sprzedam to w innym klubie podpisuje kontrakt za taką samą kwotę jak u mnie zarabiał. Ciężko mi kogoś sprzedać do zespołu z Polskiej ligi, bo moi dużo zarabiają. Za granicą też moich nie chcą, nie wiem czemu, moi gracze grają w rep Polski oraz w u21 Polski i z zagranicy nikt ich nie kupuje, a np z Lecha który się w 2lidze kisi płacą za graczy po 15mln którzy defakto przegrywają w rep z moimi graczami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ogłoszono wynik na managera miesiąca w listopadzie. Został nim Mariusz Kukiełka. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że M.Kukiełka jest moim fizjoterapeutą. Spotkał się ktoś z takim czymś?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/04037e0971b564c8.html

 

Jeszcze jeden screen na potwierdzenie. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ed5f6356a1758ca.html

 

Kukiełka jest u mnie fizjoterapeutą a w Arce managerem, bodajże od 2015 roku. Co najlepsze jak wchodzę w sztab Arki tam jest tylko asystent managera a Kukiełki w sztabie Arki nie ma. Widocznie pracuję na czarno w Arce, bo ja mu za mało płacę :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Witam wszystkim.

Byłem szalonym fanem CM03/04.. ale gra mi się skończyła. Miałem rok 2033. Ja jako trener - menedżer skończyłem karierę i odszedłem na emeryturę. Udało mi się zdobyć wszystko. Grałem Arką Gdynia - II liga, puchar polski, I liga, LM. Później zostałem trenerem Argętyny, Brazyli i w końcu Polski.. Oczywiście MŚ też wpadło :) Nie mówię, że było łatwo, ale poświęciłem na nią kuuupę czasu.

 

świetna gra. Utalentowanych graczy szukał w małych klubach w Afryce, na wyspach. Ze stadionem - kilka lat starałem się rozbudować, po kilku się w końcu udało.

 

czy jest jakaś nakładka, która by uaktualniła tą grę ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja mam już rok 2018 więc takiego typka w drużynie nia mam ;p

Przejąłem jagiellonie, po tym jak górnikiem zdobyłem wszystko co się dało :D

I dziwna sytuacja się stała w górniku, bo klub był bardzo bogaty, a nowy manager Zabrza poprzenosił połowę moich gwiazd do rezerw i wystawił ich na sprzedaż :) To dlatego, że stwierdził, że za dużo im płaciłem czy, że ich nie chce?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

kulki mają prędkość biegu cały czas taką samą. Ustawiając prędkość na maksa ustawiasz tylko prędkość napisów.

 

Ja radze sobie z tym tak, że ustawiam prędkość napisów na maksa, sytuacje kluczowe i jak widzę, że akcja toczy się jeszcze po strzale w nieskończoność (czasami tak CM ma, że się tak zatnie) to przechodzę do składu zespołów, klikam na obojętnie jakiego ludka i wracam do meczu, kulek już nie będzie w tej akcji (a czasami jest jeszcze gol niespodziewany :P ).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...