Jump to content
FM 2021 już jest OFICJALNIE
Masz pytanie? Zadaj je tutaj!

Recommended Posts

Założyłem ten temat, iż sam gram w CMa 03/04 bo wole takie granie, niż kombinowanie ciągle w najnowszych wersjach. Temat ten służy do wspólnych rozmów o CMie, talentach, taktykach, traningach itp. ; )

Ja po długiej przerwie znów gram :) Ale nie wiem jeszcze jak długo pogram, bo teraz grając 3 sezon bardzo mi cienko idzie. Bramkarze bronią takie strzały, że głowa mała i prawie zawsze mają 10 i zostają zaowdnikami meczu :/ Ledwo udaje mi się po 20 strzałach celnych strzelić brame :/

Hmm.. Ja zacząłem 1 sezon.. Otwarłem chyba najlepiej jak mogłem rozwalając Arsenal 5-0 Ale było ciężko w sparingach.. Marne 1:0, 2:0.. Teraz jestem 2 ; ) Kupiłem Motte (28mln) i De Rossiego (28mln) ; .

Jose Julian de la Custa, Evandro Roncatto, Alesio Cerci, Anatoli Todorov, Simonetta, Maxim Tsigalko, David Romo, Andre-Pierre Gignac; jak sobie jeszcze jakieś przypomnę, to dopiszę. :)

Mam kilka części - 2008,2006,01/02,00/01 i w tą gram najczęściej :P

Tak wogóle czy w CM 03/04 można zrobić tak jak w bazie Kinas'a do FM 2008 z plikiem Swap Teams?? Chciałbym podminić kilka klubów z polskiej ligi ;)

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

W temacie tym dyskutujemy wyłącznie o CM-ie 03/04. Rozmawiamy o talentach, taktykach, swoich osiągnięciach, a także zadajemy najróżniejsze pytania w razie kłopotów podczas rozgrywki.

• 2 months later...

Witam,

widze ze zostało nas grajacych w cm 03/03 już mało :(

Powiedzcie mi czy 133-27 w bramkach w 26 meczach w Extraklasie to duzo?

Ehh , jak nas juz mało, szkoda...

Powiedzcie mi czy wygranie naszje Exktraklasy z wynikiem 133-27 w bramkach to dobry wynik , i czy wygranie w tym samym sezonie LM strzelajac po drodze wielkim klubom 50 goli to duzo czy mało ? i czy 90 goli strzloenych w tym samym sezonie przez 1 napastnika to duzo ? ;-)

• 1 month later...

Witam,

widze ze zostało nas grajacych w cm 03/03 już mało :(

Powiedzcie mi czy 133-27 w bramkach w 26 meczach w Extraklasie to duzo?

Ehh , jak nas juz mało, szkoda...

Powiedzcie mi czy wygranie naszje Exktraklasy z wynikiem 133-27 w bramkach to dobry wynik , i czy wygranie w tym samym sezonie LM strzelajac po drodze wielkim klubom 50 goli to duzo czy mało ? i czy 90 goli strzloenych w tym samym sezonie przez 1 napastnika to duzo ? ;-)

Strasznie mało, lepiej zacznij grać innym klubem bo wstyd z takimi wynikami :/

• 3 months later...
  • 4 weeks later...