Skocz do zawartości
Kest

Kącik Dyskusyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem ten temat, iż sam gram w CMa 03/04 bo wole takie granie, niż kombinowanie ciągle w najnowszych wersjach. Temat ten służy do wspólnych rozmów o CMie, talentach, taktykach, traningach itp. ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po długiej przerwie znów gram :) Ale nie wiem jeszcze jak długo pogram, bo teraz grając 3 sezon bardzo mi cienko idzie. Bramkarze bronią takie strzały, że głowa mała i prawie zawsze mają 10 i zostają zaowdnikami meczu :/ Ledwo udaje mi się po 20 strzałach celnych strzelić brame :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm.. Ja zacząłem 1 sezon.. Otwarłem chyba najlepiej jak mogłem rozwalając Arsenal 5-0 Ale było ciężko w sparingach.. Marne 1:0, 2:0.. Teraz jestem 2 ; ) Kupiłem Motte (28mln) i De Rossiego (28mln) ; .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ManU..

Poole z ManU rezerw.. dałem go do środka i strzela po 2/3 bramki na mecz :D

Jest jeszcze Motta, Estefania, De Rossi ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jose Julian de la Custa, Evandro Roncatto, Alesio Cerci, Anatoli Todorov, Simonetta, Maxim Tsigalko, David Romo, Andre-Pierre Gignac; jak sobie jeszcze jakieś przypomnę, to dopiszę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mbulelo Mabizela, Yuri Tsigalko, Georgi Kakalov, Leonadro Pisculichi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A używacie jakichś taktyk, treningów ułatwiających?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czasami jej używam.. Wstyd się przyznać no ale ; P

Ale nie ukrywam że dłuuuuuuugo szukałem aktualnego downloadu ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam kilka części - 2008,2006,01/02,00/01 i w tą gram najczęściej :P

Tak wogóle czy w CM 03/04 można zrobić tak jak w bazie Kinas'a do FM 2008 z plikiem Swap Teams?? Chciałbym podminić kilka klubów z polskiej ligi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z talentów to jeszcze polecam: Helder Barbosa, Maciej Hanczewski, Alessi Cerci, Jussi Pekka - Savolainen, Fabio Paim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Panowie gram już w tę wersję z małymi przerwami od... 6 lat ;];];] teraz Legią gram, hehe;) Polecam wielu irackich zawodników :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W temacie tym dyskutujemy wyłącznie o CM-ie 03/04. Rozmawiamy o talentach, taktykach, swoich osiągnięciach, a także zadajemy najróżniejsze pytania w razie kłopotów podczas rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

widze ze zostało nas grajacych w cm 03/03 już mało :(

Powiedzcie mi czy 133-27 w bramkach w 26 meczach w Extraklasie to duzo?

Ehh , jak nas juz mało, szkoda...

Powiedzcie mi czy wygranie naszje Exktraklasy z wynikiem 133-27 w bramkach to dobry wynik , i czy wygranie w tym samym sezonie LM strzelajac po drodze wielkim klubom 50 goli to duzo czy mało ? i czy 90 goli strzloenych w tym samym sezonie przez 1 napastnika to duzo ? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

widze ze zostało nas grajacych w cm 03/03 już mało :(

Powiedzcie mi czy 133-27 w bramkach w 26 meczach w Extraklasie to duzo?

Ehh , jak nas juz mało, szkoda...

Powiedzcie mi czy wygranie naszje Exktraklasy z wynikiem 133-27 w bramkach to dobry wynik , i czy wygranie w tym samym sezonie LM strzelajac po drodze wielkim klubom 50 goli to duzo czy mało ? i czy 90 goli strzloenych w tym samym sezonie przez 1 napastnika to duzo ? ;-)

Strasznie mało, lepiej zacznij grać innym klubem bo wstyd z takimi wynikami :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,mam pytanie gdzie zapisują się savy pod cm03/04 na viscie?Uprzedzam pytanie,że nie ma go domyślnie jak pod Xp :dysk C program files/Eidos(nie ma katalogu user data,a wszystkie pliki są odkryte).Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś jest w posiadaniu grywalnej ligi Ekwadoru, najlepiej nie tylko najwyższej klasy rozgrywkowej? Bardzo proszę o pomoc. :)

Edit: rzecz jasna, mam na myśli CM 03-04.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi