Skocz do zawartości

Koszulki na VII Zjazd


Rekomendowane odpowiedzi

ale kogo to obchodzi przez co sie organizujemy. przez VI zjazdów s?owo forum sie nie pojawia?o i nie widz? powodów by mia?o sie pojawi? na VII. jak bedziemy sie organizowa? przez biuro Sindbad to te? dasz ich nazwe do logo zjazdu?

 

Poza tym w historii zjazdów bardzo siln? grupe tworzyli ludzie z kana?u IRC, którzy forum olewali ciep?ym moczem, wi?c ma to historyczne uzasadnienie.

Odnośnik do komentarza

IRC umarl smiercia naturalna, nie wytrzymal postepu, wiec daj spokoj z takim argumentem z duszy wyjetym. Logo forum jest znakiem jako calosc i nie widze potrzeby wycinania z niego napisu "cm forum", ktory jest integralna czescia logotypu. Poza tym niezaprzeczalnym centrum sceny jest wlasnie forum, to z nim ludzie sie identyfikuja, wiec nie widze sensu usuwania czegos, co jest absolutnie uprawnione.

Odnośnik do komentarza
IRC umarl smiercia naturalna, nie wytrzymal postepu, wiec daj spokoj z takim argumentem z duszy wyjetym. Logo forum jest znakiem jako calosc i nie widze potrzeby wycinania z niego napisu "cm forum", ktory jest integralna czescia logotypu. Poza tym niezaprzeczalnym centrum sceny jest wlasnie forum, to z nim ludzie sie identyfikuja, wiec nie widze sensu usuwania czegos, co jest absolutnie uprawnione.

IRC umarl? :lol:

 

Jak juz piszesz takie rzeczy to doprecyzuj, ze to kanal #cm3pl dogorywa i do smierci mu pewnie niedaleko. Caly IRC ma sie dobrze :] I jakiego znowu postepu nie wytrzymal? Ludzie sie zwyczajnie zajeli swoim zyciem zamiast przesiadywac godzinami na IRCu... Nie rozumiem tej wypowiedzi.

 

Tutaj ADR ma racje - fakt, ze teraz wiekszosc zjazdowiczow to forumowicze nie powinno prowadzic do wrzucania loga forum na koszulki.

 

To tylko moje zdanie - zrobicie, jak chcecie.

Odnośnik do komentarza

Dlatego by?em za opcj? radosn? i zabawn?. Nawi?zuj?c? lu?no do Football Managera lub nie :] .

W ?wietle ostatnich wydarze? proponuj? monochromatyczn? wersj? Teletubisia Tinky Winky z pi?k? w r?ku zamiast torebki i napisem "Zlot...itd".

Dlaczego Teletubi?. Otó?, symbolizuje on stan tzw. "sceny" i zachowanie wielu z jej uczestników. Poza tym sam wizerunek Teletubisia powinien pogodzi? forumowiczów i osoby spoza forum. Dodatkowo dziecku De Rapha b?dzie mi?o zobaczy? ojca w koszulce z takim logo. Koszulka mo?e s?u?y? potem jako pielucha lub r?czniczek.

 

Wst?pny zarys logo -> http://img516.imageshack.us/img516/3064/te...nkywinkyzj7.jpg

Odnośnik do komentarza
Jak juz piszesz takie rzeczy to doprecyzuj, ze to kanal #cm3pl dogorywa i do smierci mu pewnie niedaleko. Caly IRC ma sie dobrze I jakiego znowu postepu nie wytrzymal? Ludzie sie zwyczajnie zajeli swoim zyciem zamiast przesiadywac godzinami na IRCu... Nie rozumiem tej wypowiedzi.

Skrot myslowy (nie mylic z Kaczynskim). Po prostu przesiadywanie na atrakcyjnym graficznie i funkcjonalnie forum jest bardziej popularne od suchego, tekstowego IRC-a, ktory wymaga osobnych programow i znajomosci komend.

 

Tutaj ADR ma racje - fakt, ze teraz wiekszosc zjazdowiczow to forumowicze nie powinno prowadzic do wrzucania loga forum na koszulki.

Hmm, o ile wiem, to WSZYSCY zjazdowicze to forumowicze, forum jest centrum sceny, a nazwa "cm forum" niemal integralna czescia logotypu.

Odnośnik do komentarza

Scena to co? wi?cej ni? forum dlatego nie chce na koszulkach loga forum. moze dorzu?my jeszcze logo CM Rev, bo to te? jest Scena. Wtedy b?dzie ?mieszniej. Ka?dy cos od siebie dorzuci i koszulka zjazdowa bedzie wygladac jak strój kierowców F1.

Odnośnik do komentarza
Scena to co? wi?cej ni? forum dlatego nie chce na koszulkach loga forum. moze dorzu?my jeszcze logo CM Rev, bo to te? jest Scena

Mistrzowskie porowanie, przykro mi, na takim poziomie dyskusja z Toba nie ma sensu. Zrobmy glosowanie wsrod zainteresowanych koszulkami.

Odnośnik do komentarza

To nie zamawiajcie koszulek i tyle :] .

jak tak b?dziemy si? pier... to nic z tego nie wyjdzie. Róbcie logo i nie patrzcie si? na marudz?cych kolegów.

Zawsze komu? co? nie b?dzie pasowa?o. A to kolory, a to logo, a to numer, a to rozmiar.

Mówi?, zróbcie logo z dupy. Zwi?zane jedynie z samym FMem :) .

Odnośnik do komentarza

SZk, mozesz sobie g?osowac. Nie mam ochoty na dodawanie czego? do loga zjazdu, skoro przez 6 edycji nie by?o na nim nic poza [NUMER] zjazd CeeManiaków [LOKALIZACJA] [ROK] Mo?e jeszcze sponsora znajd?my i b?dzie: "Blachy Pruszy?ski VII Zjazd CeeManiaków CM Forum Red Bull Doda Ci Skrzyde? Kobyla Góra 2007"

 

Zgadzam sie z Wujkiem P. w pe?ni.

Odnośnik do komentarza
Mo?e jeszcze sponsora znajd?my i b?dzie: "Blachy Pruszy?ski VII Zjazd CeeManiaków CM Forum Red Bull Doda Ci Skrzyde? Kobyla Góra 2007"

Nikt czegos takiego nie postuluje, wiec przestan zanizac poziom dyskusji, z laski swojej. Podejrzewam, ze z nieco innych powodow przeszkadza Ci ten napis CMF i naprawde chetnie wsadzilbym to logo na koszulke, zeby zobaczyc, jak nisko jestes w stanie upasc, tzn. czy z powodu logo na koszulce zrezygnujesz z niej, czy moze z calego zjazdu. Robisz z igly widly, koszulka moze byc i z "cm forum", i bez.

Odnośnik do komentarza
Jak juz piszesz takie rzeczy to doprecyzuj, ze to kanal #cm3pl dogorywa i do smierci mu pewnie niedaleko. Caly IRC ma sie dobrze I jakiego znowu postepu nie wytrzymal? Ludzie sie zwyczajnie zajeli swoim zyciem zamiast przesiadywac godzinami na IRCu... Nie rozumiem tej wypowiedzi.

Skrot myslowy (nie mylic z Kaczynskim). Po prostu przesiadywanie na atrakcyjnym graficznie i funkcjonalnie forum jest bardziej popularne od suchego, tekstowego IRC-a, ktory wymaga osobnych programow i znajomosci komend.

BP, MSPNC :rotfl:

 

forum tez wymaga osobnych programow i znajomosci komend ;), nie wazne - splycasz strasznie, ale nie w tym rzecz...

 

tu chodzi o zwykla przyzwoitosc i zachowanie "apolitycznosci" takiej koszulki.

 

nie wazne, ze teraz wszyscy zjazdowicze sa z forum. liczy sie ciaglosc i tradycja. za rok moze 50% zjazdowiczow bedzie z FM Chatu albo listy mailingowej.

 

wtedy tez bedziesz pakowal na koszulke loga wszystkich organizacji? :]

 

ja na miejscu ADRa bym z koszulki z logiem CMF zrezygnowal. i nie swiadczyloby to bynajmniej o jego upadku, jak raczysz sugerowac.

Odnośnik do komentarza
Mo?e jeszcze sponsora znajd?my i b?dzie: "Blachy Pruszy?ski VII Zjazd CeeManiaków CM Forum Red Bull Doda Ci Skrzyde? Kobyla Góra 2007"

Nikt czegos takiego nie postuluje, wiec przestan zanizac poziom dyskusji, z laski swojej. Podejrzewam, ze z nieco innych powodow przeszkadza Ci ten napis CMF i naprawde chetnie wsadzilbym to logo na koszulke, zeby zobaczyc, jak nisko jestes w stanie upasc, tzn. czy z powodu logo na koszulce zrezygnujesz z niej, czy moze z calego zjazdu. Robisz z igly widly, koszulka moze byc i z "cm forum", i bez.

na razie to mi wygl?da na akcj? 'jak nisko mo?na upa??, aby dopierdoli? De Raphowi'...

Odnośnik do komentarza

Pomys?y wprowadzenia napisu CMF przeszkadza?y jakim? osobom od zawsze i dlatego ich nigdy nie by?o. Wi?c odpierdol si? z ?aski swojej ode mnie, bo to ty obni?asz poziom dyskusji, albo inaczej - najch?tniej by? do niej w ogóle nie dopu?ci?. Jeste? typowym przedstawicielem IV RP ze swoj? nadgorliwo?ci? do ucinania jakichkolwiek niewygodnych dla twojego punktu widzenia rozmów. Jak powiedzia? User Formerly Known As Henkel moge tej koszulki nie bra?, ale o to ci chodzi, ?eby spowodowa? moj? niech?? do jej brania? Jak tak, to prosz? bardzo.

Odnośnik do komentarza

Hm, a czy "cm forum" to jakas politycznosc? O ile wiem, forum powstalo wlasnie na gruncie apolitycznosci i porozumienia, wiec porownywanie wstawiania jego logo z logiem CM Rev, biura Sindbad czy FM Chatu mija sie z celem. Mi naprawde sprawa wisi, qvist zrobil fajne logo, ale skoro uwazacie, ze trzeba usunac napis, to niech mu ziemia lekka bedzie.

Odnośnik do komentarza

Mega afera si? zrobi?a o drobny podpis cm forum. Dla mnie mo?e by? z nim, mo?e by? bez niego. Ja bym jeszcze usun??".polska.scena.cm bo to te? jednoznacznie si? z forum kojarzy. O ile mi wiadomo, to polityczny jest jeden cz?onek Mod-Teamu.

Odnośnik do komentarza
dwie osoby si? k?óc? o logo, maj?c w dupie ca?? reszte i ich zdanie.. wa?ne ?eby logo odpowiada?o ich oczekiwaniom.. no dzizys

 

do kogo si? zg?asza w sprawie wyra?enia ch?ci nabycia koszulki ?

Na priv z numerem koszulki :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...