Skocz do zawartości

Scenowy Peryskop


Rekomendowane odpowiedzi

Icon, tylko że nasz kłopot to redakcja, co prawda tekstów użytkowników przychodzi ilość mniejsza niż zakładana, lecz większym problemem jest niedyspozycja redaktorów. Jako pomysłodawca i twórca fundamentów Peryskopu powinienem coś zrobić, ale problem jest taki, że i mnie dopadł w końcu ograniczony czas. Niewykluczone, że zin będzie działać jako nieregularnik - tj. jeżeli nadal będą wysyłane teksty, ale bez rządów silniejszej i bardziej produktywnej ręki nie ma większych szans na reanimację.

 

Pozdrawiam scenowych proroków.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Piąty numer na pewno ukaże się, choćby ze względu na te kilka tekstów, które udało się zgromadzić. Termin - do końca września.

 

Że ja się tak niedyskretnie zapytam, do tego ukazania się to już bliżej, czy jeszcze dalej ;)? No bo wiecie, rozumiecie, towarzysze, wrzesień wykazuje wielką chęć odejścia w przeszłość, a Wy mu nie dajecie ;P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Przyznam szczerze, że niewiele. Co akurat nie dziwi - nowych tekstów brak. Oczywiście istnieje opcja wydania tego co jest, chociaż będzie to ciut zabawne, bo tekstów jest ze 3-4 :). Jeżeli chodzi o jakiekolwiek reaktywacje mające na celu przywrócenie "Peryskopu" do życia - nie ma szans.

 

Postaram się (ale bez żadnych dat) złożyć to co jest, bo szkoda choćby świetnego tekstu Kartvela. Tylko, tak będąc zupełnie szczerym, składanie "Peryskopu" jest obecnie ostatnią rzeczą jaką mam w planach :).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kartvel to mnie pewnie już przeklnie, ale lepiej późno niż wcale. Z racji, że kilka osób pytało o jego tekst, postanowiłem nie czekać, aż moooże kiedyś powstanie kolejny numer "Peryskopu", tym samym proszę bardzo :)

 

http://wiecmysli.za.pl/download/kartvel.pdf

 

PS Jak jakaś literówka czy coś - nie zwracajcie uwagi, ekspresowo składane :)

Odnośnik do komentarza

Kartvel to mnie pewnie już przeklnie, ale lepiej późno niż wcale. Z racji, że kilka osób pytało o jego tekst, postanowiłem nie czekać, aż moooże kiedyś powstanie kolejny numer "Peryskopu", tym samym proszę bardzo :)

 

http://wiecmysli.za.pl/download/kartvel.pdf

 

PS Jak jakaś literówka czy coś - nie zwracajcie uwagi, ekspresowo składane :)

 

Przeklinania nie będzie :) Zdaje się 2 literówki tylko znalazłem, w informacjach na samym końcu (Tibilisi i Achalkatsi z mieszaną pisownią polsko-angielską ;)) Ale nic nie szkodzi :) Jeśli ktoś uzna, że to warto czytać, to cała przyjemność po mojej stronie :)

Odnośnik do komentarza

Wyluzuj. Jak masz jakiś problem, trzeba to było napisać wyraźnie na osobności a nie ciskać się na forum spinając się w odpowiedzi na neutralnie zabarwiony komentarz. Komentować sprawy zinu będę, składałem go na równi z Tobą - oprócz ostatniego numeru, nie wiem też po co pocisk w stronę mojego składu, trzeba było go krytykować kiedy jeszcze Peryskop istniał.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...