Skocz do zawartości

Piłka ręczna


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Mam do kogoś prośbę jako że 4 Maja rusza sprzedaż biletów na mecze Euro 2016 a ja tego dnia mam maturę. To czy mógł bym kogoś prosić żeby kupił mi dwa bilety na mecz otwarcia w kategorii 6 po 49 zł. Oczywiście po zakupie od razu zwracam pieniądze z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Vive Kielce nie zwalnia tempa po wygraniu LM. na dzisiejszej fecie prezes ogłosił, że od sezonu 2017/2018 zawodnikiem Vive będzie Alex Dujszebajew :O biorąc pod uwagę, że już na przyszły sezon przychodzi z Pick Szeged Dean Bombac to za rok kielczanie będą mieli jedno z najlepszych rozegrań na świecie, Jurecki - Bombac - Alex. dodając do tego Reichmanna i Strleka na skrzydłach, Julena na kole i Szmala w bramce mamy delikatny rozpierdol :wub:

Odnośnik do komentarza

Alex był wiadomy od dosyć dawna, kwestią było czy jednak od następnego sezonu czy od 17/18. Od 18/19 przyjdzie też Cupara z Ademar Leon, już teraz jeden z lepszych bramkarzy w hiszpańskiej lidze, a ma dopiero 22 lata, przyjdzie w wieku 24 jako całkowicie ułożony zawodnik. Pakę mają przepotężną, i pewnie z roku na rok będą coraz trudniejsi do pokonania, szkoda, że inne kluby nie są w stanie nawet próbować zbliżyć się, bo ligę samą w sobie jednak dalej mamy na średniawym poziomie.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

ilość Dujszebajewów w Kielcach znowu się zwiększy :D do trenera Tałanta i starszego syna Alexa dołączy też młodszy Daniel, zawodnik FC Barcelony przebywający obecnie na wypożyczeniu.

 

"W sierpniu 2016 roku znalazł się w najlepszej siódemce Mistrzostw Europy U-20. W finałowym spotkaniu przeciwko reprezentacji Niemiec, rozgrywający zdobył 10 goli."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...