Skocz do zawartości

Piłka ręczna


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Edyta: LINK Hyhyhyhy... Rozumiem, że przy wyrzucie z autu, zawodnik musi być przynajmniej jedną nogą na linii bocznej? To się Niemiaszek wkurzył... :kekeke:

 

Akurat w tych mistrzostwach sędziowie pilnują tych wznowień jak cholera, co niby Niemcy są lepsze i ich to nie obowiązuje :roll: Swoją drogą wąs trenera mistrz :keke:

Odnośnik do komentarza
Edyta: LINK Hyhyhyhy... Rozumiem, że przy wyrzucie z autu, zawodnik musi być przynajmniej jedną nogą na linii bocznej? To się Niemiaszek wkurzył... :kekeke:

 

Akurat w tych mistrzostwach sędziowie pilnują tych wznowień jak cholera, co niby Niemcy są lepsze i ich to nie obowiązuje :roll: Swoją drogą wąs trenera mistrz :keke:

 

Tam wąs. Ta podniesiona ręka na trenera i czajenie się za nim :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Za takie zachowanie powinna być jakaś kara. Boisko to nie cyrk, latanie za sędzią z uniesioną pięścią nie przystoi trochę sportowcowi :roll: No ale oczywiście Niemcy to Niemcy, pewnie nikt nawet nie piśnie o karze :] Czyli mamy szansę na wejście do półfinału :D Obyśmy tylko wygrali z Norwegami...

Odnośnik do komentarza
A do tego mecz Dania-Niemcy rozgrywany jest wcześniej (jak się mylę, to mnie poprawcie), więc wątpię aby były jakieś kulkulacje ;).

Nie mylisz się. Rozkład gier naszej grupy we wtorek wygląda tak:

Macedonia - Serbia, 15:30

Niemcy-Dania, 17:30

Polska-Norwegia, 20:15

Odnośnik do komentarza
Podoba Ci się bo to my gramy jako "ostatni". Gdybyśmy mieli wyjść przed Duńczykami i Niemcami było by praktycznie po zawodach wg mnie :]

 

System jest o tyle ciekawy, że w ostatniej kolejce nie ma odpuszczania zespołów, bo przechodzą punkty. Mi się to w pewnym sensie podoba, choć nie zawsze jest to korzystne.

Odnośnik do komentarza

Niemcy-Dania 25:27. Bardzo sie ciesze. Po pierwsze, bardzo nie lubie niemieckich pilkarzy recznych. Ich zachowanie po ostatnim gwizdku (m.in. ostentacyjnie bicie brawo sedziom) tylko utwierdzilo mnie w tej antypatii. Chociaz swoja droga w sytuacji, o ktora mieli pretensje racja byla po ich stronie - niemiecki bramkarz jako ostatni dotknal pilki i przeniosl ja nad poprzeczka czyli pilka powinna byc dla Niemcow. Sedzia stal jakie 3 metry od bramki i na pewno to widzial, ale..podjal bledna decyzje. Tylko, ze Niemcy sa ostatni, ktorzy maja prawo narzekac na sedziow, po tym jak 2 lata temu zostali w odynarny sposob "dowiezieni" do finalu przez arbitrow. Oliwa sprawiedliwa :-k

 

Po drugie, ciesze sie, ze wieczorem oba zespoly beda walczyly na calego o awans. Szykuja sie wielkie emocje. Ozywiscie mam nadzieje, ze wygraja nasi

Odnośnik do komentarza

Emocje , emocjami a ja już nie mogę ! Ufff ciśnienie 1000-1000 !

 

Krótki komentarz meczu - ciesze sie z wyniku tym bardziej , że Niemców dopadły kontuzje bo gdyby grali w pełnym składzie cienko widziałbym Duńczyków. Dobra troche o postawie Hvidta - wszyscy sie nim zachwycali jednak on tak nic nnie zrobił (mówię to jako bramkarz , też szczypiornista).

Nie wiecz czego uczą go w Barcelonie ale nie na pewno tego że przy szpagacie/siadzie płotkarskim przy strzałach w dolne rogi dołącza sie ręki do nogi. Nie widziałem tego ani razu dzisiaj a piłka po kilku strzałach mu skozłowała.

 

Dalej Dominik Klein z THW Kiel - 2 razy probował wymusić karny i ani razu sędzia się nie nabrał - BRAWO ! Klein to cfffffaniak !

 

Sędziowie kilka błędów popełnili jednak nie należy mówić o wałkach piłka ręczna to szybka gra i sędziom jest na prawde cieżko.

 

Fiu, fiu to na razie tyle jak ochłone przed 20 to coś dopisze !

Odnośnik do komentarza

Dokonaliśmy podwójnego cudu - z beznadziejnej sytuacji w grupie wyszliśmy na drugie miejsce i w złej sytuacji w meczu z Norwegią w ostatniej sekundzie zdobyliśmy prowadzenie dające półfinał. Oglądali pewnie wszyscy więc nie ma się co rozpisywać. Szmal powinien zostać wybrany GK tych mistrzostw :respekt:

Odnośnik do komentarza
Dokonaliśmy podwójnego cudu - z beznadziejnej sytuacji w grupie wyszliśmy na drugie miejsce i w złej sytuacji w meczu z Norwegią w ostatniej sekundzie zdobyliśmy prowadzenie dające półfinał. Oglądali pewnie wszyscy więc nie ma się co rozpisywać. Szmal powinien zostać wybrany GK tych mistrzostw :respekt:

Tego nie byłbym taki pewien :keke:.

Zawiódł IMO dzisiaj Tłuczyński, niewidoczny, potem został zmieniony, ale to nie było to samo.

Ogólnie dzisiaj szwankowały skrzydła, bo i Kuchczyński nic ciekawego nie zaprezentował.

Równiez irytował mnie swoją postawą Marcin Lijewski, który za wszelką cenę samemu starał się rozwiązać ten mecz, z jakim skutkiem... widzieli wszsyscy co oglądali :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...