Skocz do zawartości

Znaki apokalipsy


Vami

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wtrącając się zbytnio do dyskusji - dlaczego gwarantujesz?

Z prostej przyczyny. Bo do nieba idzie się poprzez wiarę w Chrystusa i wypełnianie jego przykazań a nie tylko przez same dobre uczynki.

I właśnie ze względu na fakt, że "nie znamy dnia ani godziny", pachnie mi grzechem szukanie na siłę znaków apokalipsy, bo oznacza to brak zaufania dla Boga, który najlepiej wie kiedy ziemia, którą stworzył, ma mieć swój koniec.

Dokładnie. Przemyśl sobie Vami powyższe zdanie.

 

Nie nam się zajmować szatanem i jego działaniami. Nam się modlić o to żeby nas nie dopadło opętanie i powierzać w modlitwie tych, którym tej modlitwy potrzeba. W czasie kiedy miałbyś wrzucać tutaj link i pisać komentarz pomódl się lepiej za swoich wrogów albo za kogoś kogo bardzo kochasz/lubisz kto nie wierzy w Boga.

Odnośnik do komentarza
Nie wtrącając się zbytnio do dyskusji - dlaczego gwarantujesz?

Z prostej przyczyny. Bo do nieba idzie się poprzez wiarę w Chrystusa i wypełnianie jego przykazań a nie tylko przez same dobre uczynki.

ale to tylko hipoteza - niczego gwarantowac nie mozesz. wiec nie gwarantuj, bo tez mozesz sie mylic - podbnie jak ja.

Odnośnik do komentarza
Wujku, nie porównuj czegoś tak trywialnego jak wojna światowa z widomym znakiem antychrysta w postaci płonącej beemwicy :>

Właśnie o pojawianiu się takich głupich postów jak ten wspominałem.

 

Temat zamykam. Vami wymyślisz jakąś inną, akceptowalną formę i przedstawisz mi ją na PW albo podobne tematy nie będą miały prawa bytu tutaj.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...