Skocz do zawartości

Dodatki


Gość MikeMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

No to niezłe urozmaicenie gry. Dzięki za podpowiedź. Ja wracam do gry w cm po długiej przerwie. Nigdy nie zgrałem więcej niż kilka sezonów. Próbowałem też dorobić na własne potrzeby więcej lig polskich. Chciałem zamienić lige portugalską z polską, ale były pewne kłopoty, m.in. juniorzy polskich drużyn byli portugalczykami, w terminarzu danej drużyny nie było wypisanych żadnych meczów. Nurtuje mnie ten temat. Są jakieś rozwiazania, aby grać 2 ligą polską?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Zależy co chcesz w skórce zmienić?

 

A logo/facepacki to id w nazwie,odpowiedni rozmiar (80x80 bodajże) i wkleić to wszystko w odpowiedni folder (data/pictures/) i to cała filozofia :P

 

Logopacki sam już robiłem w sumie, ale inaczej jest z facepackami, których o dziwo nigdy nie miałem, więc ich nie podglądnę :x

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

taka mała paczka 22 menubarów do CM 03/04. w tym jeden mojego autorstwa.

pobierać sobie proszę. są pościągane z netu, plik readme też jest.

jakby było zapotrzebowanie na jakieś konkretne to w miarę możliwości mogę się postarać o zrobienie takowych. można zamawiać na PW.

 

Menubars v.1

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

 

 

Ten program przyśpiesza tylko sam mecz, czy całą grę?

 

Całą grę. Mieli po prostu szybciej bazę danych.

 

Jak mi ten plik już ładuje który pobrałem to antywir go blokuje, że jest to podejrzany plik. A mam pytanie, gdzie mam go jak coś zainstalować? Rozumiem, że do pliku z grą?

Jak ktoś ma możliwość wysłać cm speedera będę wdzięczny, ten który pobrałem jest zawirusowany

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...