Skocz do zawartości

Dodatki


Gość MikeMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MikeMitnick

Postanowilem odpalic na nowo starego CM 03/04 ale...nigdzie nie moge namierzyc jakichs wiekszych paczek z kitsami, face'ami czy herbami. Posiada ktos namiar na tak owe ? Jakims ladnym skinem, czcionka czy tlem tez nie pogardze :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
witam sciągnołem sobie tego update http://www.cmmaster.net/updatescm0304.html ale cos on słabo chodzi niewiecie jaka jest tego przyczyna i mam pytanie czy niema na rynku jakiegos innego ??

 

 

CmFan myślę że ten update jest skierowany bardziej na ligę brazylijską i jak go sciągnąłem to raz że miał wirusika a druga sprawa to praktycznie nie widziałem praktycznie uaktualnienia przynajmniej w ligach europejskich. Myślę że byłby nam potrzebny update ligi polskiej i największych transferów lig europejskich ale niewiem czy ktoś jeszcze zajmuje się takowymi. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Witam!!

Pewnie nie tylko mnie nurtuje to pytanie ale czy ktoś w ogóle jeszcze pracuje nad jakims updatem do CM 034?Bo w sumie już dawno nie było tutaj żadnego linka do porządnego updatu. Mam nadzieje że chociaż ktoś we własnym domowym zaciszu coś stworzył bo chętnie zagrałbym na w miare aktualnych składach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Witam!!

Pewnie nie tylko mnie nurtuje to pytanie ale czy ktoś w ogóle jeszcze pracuje nad jakims updatem do CM 034?Bo w sumie już dawno nie było tutaj żadnego linka do porządnego updatu. Mam nadzieje że chociaż ktoś we własnym domowym zaciszu coś stworzył bo chętnie zagrałbym na w miare aktualnych składach. Pozdrawiam

Cześć.Czy sam coś robiłeś na ten sezon?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...