Skocz do zawartości

Odtwarzanie filmów a komputer...


Gość MikeMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, - jeśli mam jakiś filmik z napisami np. .avi to nie odtwarza mi napisów na odtwarzaczu DVD, ktoś wie czego to może być przyczyną?

 

Przyczyną może być to, że nazwy pliku filmowego i tekstowego nie są jednakowe...

 

Niektóre odtwarzacze DVD posiadają opcję która pozwala najpierw wybrać napisy , a następnie uruchomić plik video - ( rózne nazwy plików nie mają wtedy znaczenia ) ;)

Odnośnik do komentarza

Nazwy muszą być identyczne (co do kropeczki i wielkości literki). Rozszerzenie pewnie musi być pisane małymi literami.

 

Może Twój odtwarzacz nie obsługuje danego formatu napisów? Poszukaj w instrukcji. Zawsze możesz skonwertować napisy do obsługiwanego formatu.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Mam taki problem. Sciagnalem sobie "Angielskiego Pacjenta" i bardzo chcialbym go obejrzec. Przewaznie ogladam filmy przy pomocy AllPlayera, ale teraz sie nie dalo (wyskoczyl komunikat o braku kodekow). W opisie pliku bylo napisane, by sprobowac Real Playerem. Sciagnalem ten program i rzeczywiscie dziala, ale mam kolejny problem - do filmu dolaczone sa zdaje sie koreanskie napisy. W opisie doradzaja:

 

Good quality image and sound BUT subtitles in Asian language are incrusted in the image.

This might not be suitable for those who would like to watch it with additional subtitles. Suggestion: change the color of your subtitles.

Jak moge zmienic ten kolor? Poswiecilem z 10 minut na mozolne szukanie, ale nigdzie nie znalazlem ani slowa o napisach...

 

Jak sprawic, by pokazywaly sie tylko sciagniete przeze mnie napisy angielskie?

 

Poza tym - jak sprawic, bym mial jak najbardziej aktualne kodeki? Ktory plik polecacie i co z nim zrobic po sciagnieciu (kompletnie sie na tym nie znam)?

Odnośnik do komentarza
Tak zmieniając nieco temat - "Angielski Pacjent" jest nudny jak flaki z olejem i moim skromnym zdaniem szkoda na niego czasu.

 

A wracając do tematu - odkąd mam kodeki ffdshow nie mam żadnych problemów z jakimkolwiek formatem video.

Chcialbym zobaczyc jak najwiecej filmow z Binoche, poza tym do tej pory slyszalem raczej entuzjastyczne opinie, a moja matka jest wrecz zakochana w tym filmie :) Ale to przeciez naturalne, ze kazdy ma inne preferencje.

Odnośnik do komentarza
Tak zmieniając nieco temat - "Angielski Pacjent" jest nudny jak flaki z olejem i moim skromnym zdaniem szkoda na niego czasu.

 

A wracając do tematu - odkąd mam kodeki ffdshow nie mam żadnych problemów z jakimkolwiek formatem video.

ja odkąd mam vlc lan player nie mam żadnych problemów. no i dodatkowy plus, że nie musze sobie zaśmiecać systemu żadnymi syfiastymi kodekami.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tak, chciałem odinstalować DirectVobSub i tak jakoś odinstalowałem ffdshow :/ A tego gówna dalej nie mogę odinstalować. W ogóle nie wiem skąd to się wzięło, ale to mniejszy problem. Większym problemem jest teraz to iż po ponownym zainstalowaniu najnowszego ffdshowa nie mam dźwięku w filmach :|

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...6e2a5399b9.html

 

Według tego programu wszystkie kodeki mam więc nie wiem w czym k***a problem? :| Może mnie ktoś poratować?

 

@edit, żem se poradził sam ; O

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Temat może nie dokładnie taki, ale nic bardziej 'pokrewnego' z moim problem nie znalazłem...

 

Posiadam kamere 'Samsung Digital Cam VP-DC-171' po zapelnieniu płytki chciałem zgrać filmy na kompa i tutaj zaczyna się mój problem... :|

Po prostu płyta z kamerki jest czysta, znaczy wszystko na niej jest póki jest w kamerze, jak wsadze do czytnika DVD u mnie w kompie to płyta jest 'czysta'

Próbowałem skopiować zawartość płytki z kamerki na zwykła DVD i tez widać że jest wypełniona danymi a w napędzie jest 'czysta'

 

Czy jest jakaś możliwość na skopiowanie filmów na dysk ? Czy ta kamera to kupa i można ogladać filmy tylko na tym malutkim wyświetlaczu :doh!:

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Temat może nie dokładnie taki, ale nic bardziej 'pokrewnego' z moim problem nie znalazłem...

 

Posiadam kamere 'Samsung Digital Cam VP-DC-171' po zapelnieniu płytki chciałem zgrać filmy na kompa i tutaj zaczyna się mój problem... :|

Po prostu płyta z kamerki jest czysta, znaczy wszystko na niej jest póki jest w kamerze, jak wsadze do czytnika DVD u mnie w kompie to płyta jest 'czysta'

Próbowałem skopiować zawartość płytki z kamerki na zwykła DVD i tez widać że jest wypełniona danymi a w napędzie jest 'czysta'

 

Czy jest jakaś możliwość na skopiowanie filmów na dysk ? Czy ta kamera to kupa i można ogladać filmy tylko na tym malutkim wyświetlaczu :doh!:

 

Z góry dzięki

 

Eeee, na stronie Samsunga nie ma takiej kamery :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...