Skocz do zawartości

Odtwarzanie filmów a komputer...


Gość MikeMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee, na stronie Samsunga nie ma takiej kamery eusa_think.gif

kupiłem kamerę której nie ma ? :keke:

 

a tak serio tak mi pisze na kamerce..

 

 

Wejdź sobie na stronę i sam zobacz. Poza tym, do kamery, powinieneś mieć dołączone pudełko, w pudełku instrukcję obsługi i CD ze sterownikami ...

Odnośnik do komentarza
Temat może nie dokładnie taki, ale nic bardziej 'pokrewnego' z moim problem nie znalazłem...

 

Posiadam kamere 'Samsung Digital Cam VP-DC-171' po zapelnieniu płytki chciałem zgrać filmy na kompa i tutaj zaczyna się mój problem... :|

Po prostu płyta z kamerki jest czysta, znaczy wszystko na niej jest póki jest w kamerze, jak wsadze do czytnika DVD u mnie w kompie to płyta jest 'czysta'

Próbowałem skopiować zawartość płytki z kamerki na zwykła DVD i tez widać że jest wypełniona danymi a w napędzie jest 'czysta'

 

Czy jest jakaś możliwość na skopiowanie filmów na dysk ? Czy ta kamera to kupa i można ogladać filmy tylko na tym malutkim wyświetlaczu :doh!:

 

Z góry dzięki

 

U mnie (inna kamera) tak jest, jak zapomne zakonczyc sesje na plytce. Moze masz coś podobnego ?

Ewentualnie, może zmieniłeś coś w opcjach np format nagrywania i teraz na zwykłym czytniku dvd Ci tego nie odtworzy.

 

To tylko przypuszczenia, nigdy nie miałem styczności z tą kamerą.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Mam problem z WMP i filmami wyświetlanymi nam nim. Normalnie bym się tym nie przejmował, bo go nie używam do odtwarzania filmów, ale czasem jest on używany na stronach internetowych itp. Chodzi o to, że nie wyświetla mi poprawnie kolorów, tylko widzę zielono-różowo-niebieskie plamy. Nie wiem czy to ma jakiś związek ze sterami do grafy ( Radeon X1200, ATI Catalyst ).

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Posiadam odtwarzacz DVD z portem USB i nasuwa mi sie jedno pytanie. Czy bedzie mógl ten odtwarzacz "porozumiewac" sie z moim kompem za pomocą Bluetootha?? Czy ktoś z was próbował takiego czcegoś?

 

Prosze przeniesc wątek do własciwego tematu w razie czego, bo nie potrafiłem znależc takiego.

Odnośnik do komentarza
  • 10 lat później...
  • 1 rok później...

Zgrałem sobie z DVD cały folder z plikami i po rozmiarze plików widzę, że video zawiera się w formacie *.VOB. 

 

Jaki jest najprostszy sposób na odpalenie tego lub skonwertowanie? Te online'owe konwertery nie wiem czy wydolą, bo mam dwa pliki po ok. 1GB.

Próbowałem wgrać bezpośrednio na YT, ale coś się przy procesowaniu jebie, więc chyba nie do końca ogarnia ten format.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...