Skocz do zawartości

Zasady działu Opowiadania ver. 2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mimo wszystko proszę o przeniesienie kariery Jamala (Duma&Tradycja) do Hall of Fame . Opowiadanie było długie , bardzo miło się czytało . To był opek , którego zacząłem czytac zanim zostałem userem . Przeczytałem informację wengera o archiwum , lecz nadal uslinie twierdzę , że Duma&Tradycja powinna się znaleźc w HoF

Odnośnik do komentarza

Ja mimo wszystko proszę o przeniesienie kariery Jamala (Duma&Tradycja) do Hall of Fame . Opowiadanie było długie , bardzo miło się czytało . To był opek , którego zacząłem czytac zanim zostałem userem . Przeczytałem informację wengera o archiwum , lecz nadal uslinie twierdzę , że Duma&Tradycja powinna się znaleźc w HoF

Podbijam . Duma i Tradycja było świetnym opowiadaniem i przez cały czas trzymało świetny poziom. Wzorowe opowiadanie o takie, które wciąga czytelników, a kariera Jamala to robiła. Archiwum to jest jakby degradacja tego opowiadania.

Odnośnik do komentarza

Opowiadanie było długie , bardzo miło się czytało . To był opek , którego zacząłem czytac zanim zostałem userem .

Długość opowiadania, czy też ilość sukcesów nie decyduje o kwalifikacji do HoF.

 

Duma i Tradycja było świetnym opowiadaniem i przez cały czas trzymało świetny poziom.

Nie zawsze było idealnie. To zadecydowało.

 

 

 

Zresztą, Wenger osadzając opowiadanie w archiwum, w ostatnim poście zawarł wszystkie istotne kwestie, o których dyskutowaliśmy w naszym dziale. Tam szukajcie wyjaśnienia dlaczego jest tak, jak jest. Z mojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że decyzja jest ostateczna.

Odnośnik do komentarza

W sprawie opowiadania autorstwa CancuNa zdecydowaliśmy, iż póki co pozostanie ono w karierach. Autorowi zdarza się popełniać błędy, głównie interpunkcyjne, niekiedy zwykłe literówki. Nie ingerujemy w sposób, w jakim ktoś zawiera opis czy sprawozdanie meczowe w swoim opku, natomiast u CancuNa, pomimo tego, iż zawsze można liczyć na naprawdę solidny i szczegółowy opis jego przebiegu, to niestety mieszanie w nim czasów do praktyk dobrych nie należy.

Poprawa w wyżej wymienionych kwestiach automatycznie pozwoli zagościć Jego opowiadaniu w tym dziale.

Odnośnik do komentarza

W sprawie opowiadania autorstwa CancuNa zdecydowaliśmy, iż póki co pozostanie ono w karierach. Autorowi zdarza się popełniać błędy, głównie interpunkcyjne, niekiedy zwykłe literówki. Nie ingerujemy w sposób, w jakim ktoś zawiera opis czy sprawozdanie meczowe w swoim opku, natomiast u CancuNa, pomimo tego, iż zawsze można liczyć na naprawdę solidny i szczegółowy opis jego przebiegu, to niestety mieszanie w nim czasów do praktyk dobrych nie należy.

Poprawa w wyżej wymienionych kwestiach automatycznie pozwoli zagościć Jego opowiadaniu w tym dziale.

 

Z tymi czasami to prawda. Przed meczem stwarzam atmosferę taką, jaka jest przed każdym meczem, a w trakcie, staram się pisać w czasie przeszłym. Wiem, że opowiadanie nie jest najlepsze, dlatego nie będę się upierał. Jeśli sami stwierdzicie, że kariera powinna trafić w opowiadaniach, to je po prostu przeniesiecie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Macie tendencje do nominowania wszystkich tych opków, które osiągnęły magiczny pułap 40 postów, tymczasem wiele w nich jest niedociągnięć, które wymagają naprawdę mnóstwa samozaparcia, by je wyeliminować. Autorzy otrzymali wytyczne, co mają zrobić, jeśli mają ochotę zagościć w "lepszym" dziale (to przecież kwestia ich własnej ambicji).

Wolimy dwukrotnie zmotywować do działania w celu uzyskania zadowalających rezultatów, aniżeli pośpiesznie promować, a później karnie dyscyplinować i degradować z powrotem w krainę karier.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...