Skocz do zawartości

Zasady działu Opowiadania ver. 2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale opek Vetra Silver Path chyba zostać odkopany w niewłaściwe miejsce :-k .

 

Nie ma pewności, czy nagle mnie nie zniechęci, więc lepiej go umieścić w Karierach niż od razu wrzucać do Opowiadań. Spokojnie, Prof - wszystko pod kontrolą :P

Odnośnik do komentarza

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale opek Vetra Silver Path chyba zostać odkopany w niewłaściwe miejsce :-k .

 

Nie ma pewności, czy nagle mnie nie zniechęci, więc lepiej go umieścić w Karierach niż od razu wrzucać do Opowiadań. Spokojnie, Prof - wszystko pod kontrolą :P

Od razu do Archiwum go :keke:

 

Zgadzam się z Porfem, sVeterski opek powinien wrócić do Opowiadań.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zgadzam się z Porfem, sVeterski opek powinien wrócić do Opowiadań.

 

E tam, ModTeam ma chyba podobne zdanie, co ja :] Poza tym, Kariery służą "Silver Path" :]

 

A ja bym nominował opek Abrusia -> link.

 

Warunki jak na mój gust spełnia, no a poza tym używa "prawopodobnie najlepszej wersji na świecie", tj. FM 2006 :wub: No i ta Skandynawia...

Odnośnik do komentarza

Napisze od siebie jako od użytkownika - w zaden sposób nie przedstawiajac stanowiska MT.

Fajnie sie czyta svetrowego opka i w ogóle, ale jesli chodzi o przenosiny do opowiadań, to jakos czestotliwosc rozpoczynania przez niego nowych opkow (chyba nawet jeszcze jeden aktywny wisi, porzucony bez słowa) nakazuje miec co do tej nominacji pewien dystans.

Odnośnik do komentarza

Fajnie sie czyta svetrowego opka i w ogóle, ale jesli chodzi o przenosiny do opowiadań,

 

Nie no, żadnych przenosin! :P

 

Poza tym, miałeś się w sprawie Abrusia wypowiadać, a nie mojego opka :P Ja bym Abrusia, mimo wszystko, nagrodził, bo być może to go zmotywuje do poprowadzenia długodystansowca? ;)

 

(chyba nawet jeszcze jeden aktywny wisi, porzucony bez słowa)

 

To już wyjaśniliśmy sobie na gg, po prostu byłem przekonany, że już dawno zgłosiłem wniosek o jego usunięcie, a jak zniknął mi na drugiej stronie Karier, zapomniałem o nim :P

Odnośnik do komentarza

Fajnie sie czyta svetrowego opka i w ogóle, ale jesli chodzi o przenosiny do opowiadań,

 

Nie no, żadnych przenosin! :P

 

Poza tym, miałeś się w sprawie Abrusia wypowiadać, a nie mojego opka :P Ja bym Abrusia, mimo wszystko, nagrodził, bo być może to go zmotywuje do poprowadzenia długodystansowca? ;)

niech mnie dogoni to pomyslimy ;P

Odnośnik do komentarza

Fajnie sie czyta svetrowego opka i w ogóle, ale jesli chodzi o przenosiny do opowiadań,

 

Nie no, żadnych przenosin! :P

 

Poza tym, miałeś się w sprawie Abrusia wypowiadać, a nie mojego opka :P Ja bym Abrusia, mimo wszystko, nagrodził, bo być może to go zmotywuje do poprowadzenia długodystansowca? ;)

niech mnie dogoni to pomyslimy ;P

Ale ja się z nikim nie ścigam :x Poza tym, sam widzę, że w wielu miejscach mam problemy z interpunkcją :]

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...