Skocz do zawartości

Zasady działu Opowiadania ver. 2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

W tym przypadku chodzi bardziej o błędy i literówki, które Ci się niestety zdarzają. Nie przepuszczasz tekstu przez Worda, czy tam FF z funkcjonalnym słownikiem języka polskiego? ;>

Nie żeby coś, ale piszę przez FF i wszystko mi poprawia i raczej literówek ani błędów nie ma ;) głowy dać oczywiście nie mogę, lecz i tak nie chcę awansu do Opowiadań.

Odnośnik do komentarza
piszę przez FF i wszystko mi poprawia i raczej literówek ani błędów nie ma

Niestety, mylisz się, gdyż FF ani żaden inny słownik nie wyłapuje kontekstu. Ze zwykłej ciekawości wziąłem pierwszy, lepszy post opa i stoi tam m.in.:

 

Po raz kolejny nasz zawodnik dostał nagrodę, tym razem Piłkarzem Miesiąc kwietnia uznano Igora Płakotina, który zaliczył kilka asyst i strzelił kilka bramek.

 

Później Biang na zmianę z wprowadzonym Bułatowiciem i ostrzeliwali bramkę przeciwnika, lecz bez rezultatu.
Odnośnik do komentarza
piszę przez FF i wszystko mi poprawia i raczej literówek ani błędów nie ma

Niestety, mylisz się, gdyż FF ani żaden inny słownik nie wyłapuje kontekstu. Ze zwykłej ciekawości wziąłem pierwszy, lepszy post opa i stoi tam m.in.:

 

Po raz kolejny nasz zawodnik dostał nagrodę, tym razem Piłkarzem Miesiąc kwietnia uznano Igora Płakotina, który zaliczył kilka asyst i strzelił kilka bramek.

 

Później Biang na zmianę z wprowadzonym Bułatowiciem i ostrzeliwali bramkę przeciwnika, lecz bez rezultatu.

 

A fakt, to oczywiście moje niedopatrzenie. Jakby ktoś coś jeszcze znalazł to proszę słać PMy :) Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
moje niedopatrzenie. Jakby ktoś coś jeszcze znalazł to proszę słać PMy :) Z góry dziękuję.

to normalne bo słownik sprawdza tylko ortograficzną poprawność słowa a nie ewentualną formę danego wyrazu

sam mam z tym problemy i często poprawiam takie "kwiatki", czytając swe posty parę dni później

Odnośnik do komentarza
to normalne bo słownik sprawdza tylko ortograficzną poprawność słowa a nie ewentualną formę danego wyrazu

sam mam z tym problemy i często poprawiam takie "kwiatki", czytając swe posty parę dni później

To jest tak, że jak się pisze to niby wszystko jest OK, ale zawsze coś przejdzie, a nie powinno.

Odnośnik do komentarza

Niestety, również i w tym przypadku masa różnorakich błędów wyklucza promocję do wyższej ligi.

 

Dobra rada:

 

Nie zawierzajcie ślepo programom korygującym błędy, bo często, tak jak CancuN i Gilik, wpadacie we własne sidła. Lepiej sprawdzajcie tekst osobiście, zanim zdecydujecie się wrzucić go na forum. Unikniecie prostych błędów, które z łatwością Wasze oko powinno zauważyć ;)

 

defensywny pomocnik staje się być co raz dojrzalszy

 

Ciekawym jest też to, że oby dwie ekipy zdobyły ponad sto punktów każda

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Powtórzę się, ale zapytam:

Dlaczego opek Profesora Zgubne skutki nie został promowany do HoF. Wiele sezonów pasjonującej walki o awans, dramaturgia, porażki w barażach. IMHO opek zasługuje na promocję.

Fakt, podpisuję się pod tym. Jeśli ktoś nie ma cierpliwości do gry, z pewnością powinien zapoznać się z tą pozycją :) .

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...