Jump to content
klinsmann

Motoryzacja

Recommended Posts

55 minut temu, Bebok napisał:

Czarna perla... tia. Po polsku to był granat bez doplaty z dychawicznym 1,2 69 KM...

:D pamiętam jak na zlocie albo na forum zawsze rzucał, że czarna perła :D 

W dniu 16.06.2019 o 12:36, tio napisał:

Czterolatek ma około 100 cm wzrostu - jeżeli jeżdżenie tyłem jest wtedy wygodne to gratuluję wyobraźni. Poza tym, pomijacie tutaj istotną kwestię: w przypadku dziecka jadącego tyłem dużo łatwiej jest spowodować wypadek.

Rozumiem bowiem, że foteliki macie na tylnych siedzeniach. I teraz jedziecie sami z dzieckiem i nawet go nie widzicie, nie wiecie czy czasem się kurde nie zakrztusza kawałkiem pieluszki. A nawet zwykłe "tato daj pić" oznacza, że czynność podania butelki dziecku powoduje dużo większe rozproszenie niż w przypadku dziecka jadącego przodem.

Moja córka jeździła tyłem tylko w pierwszym foteliku, chyba do 6 miesiąca. I żyje, i obecnie już nie potrzebuje fotelika ani siedziska.

tez uwazam (i stosuje),ze maluch tylko tylem (oczywiscie do pewnego wieku). I jak Reap pisal - sa specjalne lusterka do tylnych zaglowkow - wszystko dobrze widac co sie z dzieciakiem dzieje

3 godziny temu, Misiek napisał:

:D pamiętam jak na zlocie albo na forum zawsze rzucał, że czarna perła :D 

To było po trosze związane z jego fisiem na punkcie "Piratów z Karaibów" i okrętem Sparrowa ;) 

• Like 1

8 godzin temu, Bebok napisał:

Czarna perla... tia. Po polsku to był granat bez doplaty z dychawicznym 1,2 69 KM...

Zapomniales o nadajacym sportowego charakteru trzydrzwiowym nadwoziu i braku klimatyzacji, przez ktora sie choruje. Oraz modyfikacji z LPG.

@jmk podobnie jak koledzy wyzej odradze Ci marki premium (Audi/BMW) z uwagi na koszty i skomplikowanie serwisu. Hyundai i30 czy Kia Cee'd I (praktycznie to samo, tylko Kie ladniejsze w srodku, tylko zwroc uwage na nieco meczace pomaranczowe podswietlenie zegarow) powinny Ci dac to, co moze trafic w Twoje potrzeby - prostego, oszczednego Diesla bez kola dwumasowego i DPF 90 KM (chociaz tych mocniejszych z DPF tez niespecjalnie musisz sie bac), a przy odrobinie szczescia nawet w wersji poliftowej. W 20 tysiacach mozesz sie zamknac za niezmeczone auto z rocznika 2009-2011, czy to krajowe, czy z oplatami.

• I love it 1