Skocz do zawartości

Motoryzacja


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Dam sobie rękę uciąć za tego człowieka. Każdy z jego samochodów jest, jeśli nie w perfekcyjnym, to bardzo dobrym stanie. Jest tylko kilka miejsc w Polsce, gdzie możesz kupić 16-letniego diesla z takim przebiegiem i ta strona to właśnie jedno z tych miejsc.
 
Są jeszcze ludzie, którzy uczciwie sprzedają samochody.

Mój komentarz był typowym Januszowaniem, nie spojrzałem na pozostałe samochody w ofercie. A mają prawdziwe perełki.

A co do wyjazdów po auto to potwierdzam, opłaca się jeśli trafi się na perełkę. Mój przyjaciel zrobił trasę Bielsko-Biała - Suwałki (547km) ale trafił A4 jak marzenie.
Odnośnik do komentarza

Chlopie - napisales tego swojego posta, jakbym wozil dziecko na kolanach. Ten nasz fotelik kosztował prawie 1k złotych i jest uwazany za bardzo bezpieczny. Jeżel według Ciebie są jakieś bezpieczniejsze, to ja to szanuje, ale nie pisz, jakbym oszczędzal na zdrowiu własnego dziecka, bo tylko mi ciśnienie podnosisz.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Scorpio napisał:

Chlopie - napisales tego swojego posta, jakbym wozil dziecko na kolanach. Ten nasz fotelik kosztował prawie 1k złotych i jest uwazany za bardzo bezpieczny. Jeżel według Ciebie są jakieś bezpieczniejsze, to ja to szanuje, ale nie pisz, jakbym oszczędzal na zdrowiu własnego dziecka, bo tylko mi ciśnienie podnosisz.

Po pierwsze, to nie pisałem posta o oszczędzaniu do Ciebie, więc się uspokój. Napisałem, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo dziecka w aucie, to przesadzam maksymalnie, bo uważam je za priorytet i dlatego nie oszczędzałem nic na tym. W żaden sposób się nie odniosłem do Ciebie.

Po drugie, poczytaj trochę internetu na ten temat. Wkleiłem Ci filmik, który przedstawia co się z dzieckiem dzieje podczas wypadku w jednym i drugim foteliku. Podałem przykład kraju, który uważany jest za wzór bezpieczeństwa jeśli chodzi o przewożenie dzieci samochodem. Ja Ci tylko przedstawiam fakty, Ty zrób z tą informacją co uważasz. Polecam sklepy "Osiem Gwiazdek", widzę że we Wrocławiu też są, oni są uznawani za najlepszych specjalistów od fotelików. Zresztą na każdej grupie rodzicielskiej na fejsie jak się o to zapytasz, to też większość odpowiedz będzie, że tylko fotelik tyłem.

 

Cytat

Children sit rear facing in our Swedish seats which provide unbelievable  protection.  We keep our kids rear facing mainly for the great protection of head and neck.  As doctors say, "we can fix arms and legs – we can't fix head and neck". At this stage all children have weak neck muscles and a fragile skeleton.  Head of a child is also proportionally very large, around 25% of total weight for a 12 month old.  This makes forward facing a bad choice before age 4.

 

 

 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Scorpio napisał:

Chlopie - napisales tego swojego posta, jakbym wozil dziecko na kolanach. Ten nasz fotelik kosztował prawie 1k złotych i jest uwazany za bardzo bezpieczny. Jeżel według Ciebie są jakieś bezpieczniejsze, to ja to szanuje, ale nie pisz, jakbym oszczędzal na zdrowiu własnego dziecka, bo tylko mi ciśnienie podnosisz.

Scorpio, chuja wiesz, a jeszcze sie pieklisz. Nikt nie mowi, ze oszczędzasz, bo nie ma znaczenia ile wydales kasy. Liczy sie to, ze dziecko do 4 roku zycia jest duzo bezpieczniejsze jezdzac tylem.

 

Reaper Ci pokazal dlaczego, wiec wychodzi na to, ze sam bardziej sie troszczy o zdrowie twojego dziecka niż ty sam...

 

JPRDL...

BTW @Reaper w czym mlody jezdzi? Jaki fotelik dostal po 0-13?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja pierdole, nastepny moralizator ktory w dodatku nie ma dzieci... 

 

Czy wy nie rozumiecie, ze mi nie chodzi o to, ze jazda tylem jest bezpieczniejsza, tylko o styl w jakim sie mnie o tym informuje? Te 3 kropki na koncu zdania Reapera wygladaja jakbym w ogole o swoje dziecko nie dbal. Jeszcze teraz ten sie wpierdala i dolewa oliwy do ognia, mimo ze temat juz jest praktycznie skonczony. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...