Skocz do zawartości

Motoryzacja


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Ma lub miał ktoś z was Seata Leon pierwszej generacji bo myślę o nim jako o pierwszym moim samochodzie. Teraz pożyczam od mamy Fiata Cinquecento ale wiadomo że to nie jest mój szczyt marzeń.

Mój tata miał. Przez 8 lat (poza oczywistą eksploatacją) auto tylko raz było u mechnika z jakąś pierdółką za stówę. 1.9tdi 90km. Niestety, miesiąc temu brat skasował go i poszło w szkodę całkowitą [*] ;). A przed kupnem tego 1.9 tata miał 1,6 benzynę 105km i też chwalił (tylko spolo palił przy jego stylu jazdy). Na pierwsze auto bardzo rozsądny wybór, szczególnie dieslowskie 1.9, ale benzyniaki też trzymają poziom.

 

Fasol, byłeś zadowolony ze swojej Skody (o ile dobrze pamiętam), może też rozejrzyj się za jakąś Skodą?

Odnośnik do komentarza

Ma lub miał ktoś z was Seata Leon pierwszej generacji bo myślę o nim jako o pierwszym moim samochodzie. Teraz pożyczam od mamy Fiata Cinquecento ale wiadomo że to nie jest mój szczyt marzeń.

Użytkuje od ponad roku. Auto z 2001 roku z motorem 1,9 tdi 110 koni. Jestem mega zadowolony. Na liczniku 285tys. Poza wymianą płynów eksploatacyjnych i filtrów nie było nic robione. Silnik czysty, oleju nie chlipie. Turbina daje radę. Jeździ się bardzo komfortowo a jeżdżę dużo. Masz jakieś konkretne pytania to pisz :)

Odnośnik do komentarza

sorry, ale Skoda w klasie hatchbacków ma do zaoferowania, o ile się nie mylę, tylko fabię :D

Hatcha chciałeś, no tak. Co powiesz na:

 

- Fiat Bravo (świetne opinie, ładne autko)

- Mazda 3 (świetne silniki benzynowe)

- Honda Civic VIII (tylko nie wiem, czy budżet nie za mały)

- Golf VI (ładniejszy od V, może być ciężko w tym budżecie)

 

To takie polecane hatchbacki, które pierwsze nasuwają mi się na myśl. Chociaż jak Ci się podoba Leon II to bierz :P Ale słyszałem sporo kiepskich opinii na temat tego auta.

Odnośnik do komentarza

 

No ja nie wiem. V jest spoko, czwórka wygląda dramatycznie

to dosc subiektywne kryterium, zostanmy przy tym, ze V nie jest cudem techniki

 

 

Absolutnie nie jest. Ale w porównaniu do IV wygląda jak modelka na wybiegu :)

sorry, ale Skoda w klasie hatchbacków ma do zaoferowania, o ile się nie mylę, tylko fabię :D

 

Jak nie ma? A Rapid? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...