Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj do końca aż wszystko się wyjaśni. Zdziwisz się

 

Dokladnie :) Koncowka naprawde swietna. Rowniez polecam.

Spoko, jeszcze tylko dwa odcinki :D. A potem od razu zabieram się za drugi sezon. Wreszcie obejrzę sobie z napisami pl bo Universal daje tylko lektora bądź napisy... rumuńskie :lol: .

 

PS. Żeby nie było. Mówiąc że obejrzę sobie drugi sezon z napisami pl chodzi mi o obejrzenie Dextera dzięki usłudze VOD nScreen na platformie N (http://n.pl/vod/nscreen.html), a nie o wersje netowe.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Coś wiadomo na temat kolejnych sezonów Dextera?

 

przecież jest napisane na ang wiki :]

 

Season 3

 

A third season of Dexter was announced following the season two finale, in which an ad ran assuring Dexter would return in 2008. Showtime President Robert Greenblatt also confirmed that a third season is planned to start airing on September 30, 9 PM ET/PT

Odnośnik do komentarza

Dobra wiadomość. TVN Siedem wreszcie stawia na seriale z USA.

Od kwietnia zobaczymy na antenie "Siódemki" m.in. 30 Rock, Gossip Girl i Chuck. Polecam zwłaszcza ten ostatni.

 

Co do Dextera to faktycznie finał 1 sezonu zaskakujący. Teraz jestem w połowie drugie sezonu i też nieźle się dzieje :D.

 

Ostatnio zainteresował mnie opis serialu produkcji brytyjskiej Primeval. Widzę że jest mało odcinków więc chyba obadam czy jest to coś ciekawego.

Odnośnik do komentarza

jest duża szansa, że serial przejmie stacja Sci-Fi

 

Carol Barbee całkiem niedawno udzieliła wywiadu w SCI FI Wire, tłumacząc co stanie się gdy CBS "odbije piłeczkę raz jeszcze", co miałoby być przeniesieniem serialu do Sci-Fi.

 

Na wypadek pociągnięcia spustu w przypadku Jericho, przez stację CBS, Barbee stwierdziła, że już od jakiegoś czasu rozgląda się za nowym domem dla serialu w telewizji kablowej.

 

Są inni ludzie zainteresowani tym co robimy i teraz, myślę, że ze wszystkimi fanami i zadziwiająco dobrymi recenzjami siedmiu epizodów, zyskaliśmy jeszcze większą sympatię w telewizji kablowej, która chciałaby znaleźć dla nas odpowiednie miejsce - twierdzi Barbee.

 

Tyle mówi o stacji Sci-Fi, gdyż niedawno rozpoczęła się na niej re-emisja pierwszego sezonu. Szanse nie są znikome, ponieważ wiele seriali po przeprowadzce do tej stacji odniosło wielki sukces (np. Stargate: SG1).

 

a tutaj petycja o kontynuację: http://www.petitionspot.com/petitions/JS3

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja właśnie skończyłem oglądać Jericho i powiem krótko: serial jest REWELACYJNY. Już dawno aż tak się nie wkręciłem. Oglądałem po 4-5 odcinków dziennie :). Pierwsze podejście do tegoż serialu zaliczyłem z rok temu. Obejrzałem 6 odcinków, nie wciągnęły mnie więc sobie darowłem. Wróciłem do niego jakiś tydzień temu i przepadłem. Coś wspaniałego :). Wkurzało mnie jedynie urywanie niektórych ciekawych wątków i późniejsze do nich nie wracanie.

Z jednej strony czuję niedosyt że to już koniec i chciałbym kontynuacji. Z drugiej jednak, wszystko jest spójne i zakończone w odpowiednim momencie moim zdaniem, tak więc ciągnięcie tego dalej mogłoby tylko serialowi zaszkodzić. Jest ok tak jak jest. :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Właśnie skończyłem oglądać drugą serię Dextera i mogę powiedzieć jedno. Genialny, cudowny, wspaniały, najlepszy z najlepszych, doskonały. Prison Break czy inny Lost to przy tej produkcje śmieszne serialiki które oglądamy głównie dlatego że scenarzyści konstruują serial poprzez chamskie i tandetne "przecinanie" akcji na końcu odcinka. Chodzi mi o sytuację gdy na przykład uciekinierzy z tego pierwszego serialu są już praktycznie złapani, obława się zaciśnia, policja ma ich już na muszce. Wtedy "Skotfild" mówi "mam pomysł, za mną, szybko!" i ciach. Koniec odcinka. Uważam że to trochę nie fair wobec widza. W Dexterze czegoś takiego nie ma, każdy odcinek ma swój początek i koniec, każda seria również. No a do tego historia w nim opowiedziana jest po prostu genialna.

 

Jak dla mnie Dexter: 11/10

 

Zgadzam się w pełni z Twoim zdaniem. Serial jest po prostu fenomenalny. Po obejrzeniu jednego odcinka ma się ochotę na kolejny... i kolejny. Nic wcześniej mnie tak bardzo nie uzależniło jeśli chodzi o produkcje telewizyjne. Teraz niecierpliwie czekam na kolejny (trzeci) sezon. Jestem pewien, że będzie trzymał poziom tak jak dwa pierwsze. Może Dexter nie jest tak popularny jak LOST, czy też Prison Break, ale to jest właśnie jego atutem. A fabuła to majstersztyk. Gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza

Co do Dextera to jak dla mnie 2 sezon był lepszy od pierwszego.

 

Teraz zabieram się za 3 sezon Rescue Me. Ten serial niezwykle trafił w moje gusta. Razem z BSG to moja ścisła czołówka seriali.

 

Obejrzałem też pierwszy odcinek Fear Itself. Cóż historia pokazana w tym odcinku nawet ciekawa, ale że serial jest emitowany na ogólnej stacji jaką jest NBC (a nie np. kodowanym HBO czy Showtime) to producenci nie mogą sobie pozwolić na jakieś specjalnie mrożące krew w żyłach sceny.

W sumie najbardziej przypadł mi do gustu motyw muzyczny z czołówki i napisów końcowych.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...