Jump to content
Feanor

Seriale telewizyjne

Recommended Posts

Californication jest dosc plytkie, raczej opowiada o gosciu, ktory wybiera showbizowy rock and roll nad relacje z rodzina i glownie z tego wynikaja jego fakapy. BoJack to jest pelny dramat o gosciu z uzaleznieniem i masa innych problemow, dosc gleboko wchodzi w jego psychike. Dodatkowo to co ajer mowi o rozwoju postaci - ostatni sezon z zaburzeniami osobowosci byl genialny.

Jak dla mnie to Californication to byla komedia, z nutka dramatu. BoJack to jest pelny dramat, z elementami komediowymi, ale czesto ten humor jest tragiczny.

BoJack jest o wiele bardziej jak Mad Men niż jak Californication.

• Like 2

No i jak? Całkiem nieźle nie?

• Like 2

Mnie jakoś dalej nie przekonuje, szczególnie główny bohater. Ale już niedługo przekonamy się jak im to wyszlo.

Mi się spodobało. Zachęcający trailer, sceny walk Geralta wyglądają świetnie!

Scorpio juz zaczal, kto nastepny?

27CD63D0-D880-48E2-8894-75480C4FA93F.png

• Like 4

Realizacyjnie wygląda obłędnie, poziom wyżej od innych produkcji Netflixa. Cavill robi wrażenie, choć jego uroda troszkę mi przeszkadza, to i tak się jaram niesamowicie.

• Like 1

A ja przyznam, że w tych paru momentach głos Cavilla zrobił na mnie wrażenie. Nie jest to Rozenek, bo ten ma niesamowity głos, ale było bardzo zacnie i wyobrażam sobie spokojnie, że może dobrze brzmieć grożąc.

i to jest dla mnie hit, jeden z najprzyjemniejszych krótkich seriali jakie obejrzałem w ostatnich latach :) 

image.thumb.png.63c205f5d3d976aa4e4c76b239bd3516.png

Dodatkowo dzisiaj Rick & Morty nowy sezon na AdultSwim, ale nawet nie wiem jak tam coś obejrzeć. Wiadomo kiedy wleci na Netflixa?

• Like 3

5 godzin temu, Reaper napisał:

i to jest dla mnie hit, jeden z najprzyjemniejszych krótkich seriali jakie obejrzałem w ostatnich latach :) 

Mogę się tylko zgodzić. Bardzo spodobał mi się pierwszy sezon, a drugi jest idealną kontynuacją :) 

• Like 1

Jesli sa tutaj fani Big Little Lies (pzdr @Pulek), to zachecam do obejrzenia krotkiego serialu w podobnym klimacie, otoz: Juz nie zyjesz na Netflixie.

Krotkiei, bardzo zabawne, trzydziestominutowe odcinki. Historia mocna, serial lekki (:kekeke:), super do obejrzenia z zona w weekend.

• Like 2

Do obejrzenia z żoną polecam też "Modern Love" na PrimeVideo - historie miłosne dziejące się w Nowym Jorku, każdy odcinek to odrębna historia. Przyjemny serial.

My z żoną zaczęliśmy The Suits i taki w tle fajny ;)

Ogląda ktoś Mandaloriana? Ja po 4 odcinkach mam mieszane uczucia. Z jednej strony piu piu i klimat SW, dbałość o detale porównywalna z kinowymi dużymi projekcjami, ale z drugiej fabuła jest dla mnie trochę z dupy:

Spoiler

Bezwzględny Bounty Hunter, legenda branży, który lituje się nad biednym losem swojego celu ("dziecka" z tej samej rasy co Youda) i teraz sam stał się celem. Może samo przedstawianie losów typowych dla bounty hunter, czyli zgarnij zadanie, ubij/dostarcz cel byłoby nudne, ale takie poprowadzenie fabuły mi się póki co nie podoba. Zobaczymy jak dalej.

Czyli ten Mandalorian to taki trochę

Spoiler

odcinek Ricka i Morty'ego z kosmicznym, śpiewającym pierdem?

Rewelacyjny to by był, jakby dosięgnął poziomu komiksu ;) 

46 minut temu, Gacek napisał:

Rewelacyjny to by był, jakby dosięgnął poziomu komiksu ;) 

Sorry, ale ja nie umiem w komiksy ;)  I właśnie dlatego był dla mnie rewelacyjny bo zazwyczaj taka tematyka mnie nie ruszała.