Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

no to obejrzałem... Zasady przyjemności, polsko-ukraińsko-czeska produkcja. mi się bardzo podobało. 

 

mi się bardzo spodobała fabuła, twórcy dość umiejętnie doprowadzili do zakończenia tej historii. bardzo na plus zaskoczyło mnie udźwiękowienie (belfer czy kruk były sytuacje, gdzie nie słyszałem co jest mówione, tutaj tego problemu nie dostrzegam). do tego fajna muzyka i dżingle - magia. 

 

moim zdaniem mocne 8 na 10. w serialu jest trochę niedoróbek, ale bardzo zaskoczył mnie na plus. na plus na pewno potrzeba koncertrancji i uwagi, lubię kiedy serial tego wymaga, przyśnięcie na 10 minut = cofka i oglądamy jeszcze raz (nie żeby serial był nudny, ale 30+ w mieszkaniu robi swoje)

 

historia opowiada o(nie wiem czy to spoiler, zgrubsza zarys fabuły, nie znam się to dam co by nikt nie pyszczył):



seryjniaku, który zabija młode kobiety i w dość charakterystyczny sposób nakierowuje sprawców na swoje "ceremonie". bardzo podobał mi się sposób w jaki powiązano wszystkie wątki ofiar, z dodatkowym uwzględnieniem, że połączenie jednej z nich jest zdecydowanie później. trzon zespołu stanowi Polka, Czech i Ukrainiec - fajnie się to łączy.

 

Jedynym wkurwiającym momentem są numery na kartę, które już są rejestrowane w całej europie ;) ot zboczenie zawodowe. no może poza ukrainą. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Misiek napisał:

Też oglądam, finałowe 2 odcinki dopiero w przyszłą niedzielę, gdzieś widział całość?

a to jest coś więcej ?! :kekeke: chyba czas odstawić turbo cole jak radził wujek @Perez 

 

a na poważnie to ncplus go Misiu-pysiu i wczoraj wszystko mogłem obejrzeć do soboty wieczór było tylko 8, a wczoraj rano odpalam 7dmy i nagle taaaadam, 2 ostatnie i obejrzałem. 

 

Misiek: 



jak myślisz, kto jest zabójcą i dlaczego?

 

 

Odnośnik do komentarza

@klinsmann 

 

Spoiler

Dla mnie od początku podejrzany jest Witold, ten co w ostatnim dostępnym w tv odcinku pojechał gdzieś w las i się uchlał. Lubił podduszanka i te sprawy, więc kto wie, czy mu odcinanie kończyn równej frajdy nie sprawiało. Tylko ktoś mu te dupy podsyłał. Już nie pamiętam jaki on miał związek ze sprawą oprócz tego, ze go tam stuknęli wtedy autem i miał rękę w bagażniku, ale pewnie się okaże, że jest na liście "inwestorów" w te filmy i Gąsowski mu te dupy podsyłał.

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, klinsmann napisał:

no to obejrzałem... Zasady przyjemności, polsko-ukraińsko-czeska produkcja. mi się bardzo podobało. 

 

mi się bardzo spodobała fabuła, twórcy dość umiejętnie doprowadzili do zakończenia tej historii. bardzo na plus zaskoczyło mnie udźwiękowienie (belfer czy kruk były sytuacje, gdzie nie słyszałem co jest mówione, tutaj tego problemu nie dostrzegam). do tego fajna muzyka i dżingle - magia. 

 

moim zdaniem mocne 8 na 10. w serialu jest trochę niedoróbek, ale bardzo zaskoczył mnie na plus. na plus na pewno potrzeba koncertrancji i uwagi, lubię kiedy serial tego wymaga, przyśnięcie na 10 minut = cofka i oglądamy jeszcze raz (nie żeby serial był nudny, ale 30+ w mieszkaniu robi swoje)

 

historia opowiada o(nie wiem czy to spoiler, zgrubsza zarys fabuły, nie znam się to dam co by nikt nie pyszczył):

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

soundtrack do tego serialu to jedna z lepszych rzeczy, jakie slyszalem ostatnio w polskiej muzyce:

 

Odnośnik do komentarza

Jessica Jones sezon 3

 

Bardzo solidne zakończenie ostatniego serialu Marvela na platformie Netflix. Dobrze poprowadzono każdy wątek, każda ważna postać dostała swoje jasne zakończenie + miło za cameo Luke'a Cage. Siłą tego sezonu były głównie dialogi między postaciami. Bardzo dobrze rozwinięto postać Trish, sprawdził się Sallinger, a większy nacisk na Malcoma i Jeri też wyszedł na dobre. Zwłaszcza Carrie Ann Moss bryluje w swojej roli.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.07.2019 o 13:26, Fenomen napisał:

Nowy serial HBO: Na caly glos. Premiera w niedziele.

Pierwszy odcinek już jest na HBO GO. Russel Crowe bardzo mocno niepodobny do siebie. Albo raczej niepodobny do Generała Maximusa

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.07.2019 o 07:07, Fenomen napisał:

soundtrack do tego serialu to jedna z lepszych rzeczy, jakie slyszalem ostatnio w polskiej muzyce:

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

No jeśli za muzykę bierze się Lorenc to raczej musi być wysokiej jakości. Sam serial też pozytywnie zaskakuje w zalewie ostatnich produkcji polskich. Jestem chyba na 6 odcinku...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...