Jump to content
Feanor

Seriale telewizyjne

Recommended Posts

I komu wierzyć?

21 minut temu, tio napisał:

I komu wierzyć?

Poczekajmy na rosyjską odpowiedź (która została już zapowiedziana) w postaci serialu i ich prawdę ;)

Obejrzałem całe nowe Black Mirror i jakie to jest meeh. Najbardziej podobał mi się chyba trzeci odcinek z Miley xD i to już trochę mówi o poziomie tego sezonu. 

BM wcześniej potrafili zaskoczyć, a ten sezon był nudny i nijaki. Dobrze że taki krótki. Już Bandersnatch fabuła nie powalalo, ale ta cała interakcja i wybory odwracały od tego uwagę.

Całość jakieś 6/10 maks. 

Z takich mniej popularnych na Netflixie dobrze mi się oglądało ostatnio Bad Blood, gdzie Coates (Tig z SoA) zagrał świetnie. Całkiem przyjemny serial o mafii w Montrealu. 

Kończę też Undercover holenderskie i również trzyma niezły poziom. Oba jakieś 6-7/10, akurat do odpalenia w tle przy FM/pracy. 

• Like 1

Kilka postów wcześniej pisałem, ze czekam na nowy sezon Black Mirror. Cóż, był fatalny.

Polecam "Jak nas widzą" na Netflixie. Czteroodcinkowy serial obejrzeliśmy za jednym podejściem. W dodatku w trakcie pierwszego odcinka pomyślałem, że obejrzę tylko pierwszy i dam spokój bo za bardzo mnie dołuje historia niewinnie skazanych chłopaków. Serial opowiada historię słynnej "Piątki z Central Parku" - nastolatków (czterech czarnoskórych, jednego latynosa) skazanych za napaść i gwał białej biegaczki w Central Parku. Nie dało się w trakcie oglądania nie myśleć o historii Tomasza Komendy.

A na Amazonie przypadkiem wpadłem na "Good omens". Dyskusja w Marynii o książce Pratchetta i Gaimana sprawiła, że nabrałem ochoty na lekturę, zresztą czeka już w moim telefonie. I miałem dylemat czy zaczynać serial przed przeczytaniem książki ale nie oparłem się pokusie ;) Świetny serial, ze świetnymi aktorami i bardzo trafiający w moje poczucie humoru. Polecam. 

4 godziny temu, Kuchar napisał:

Kilka postów wcześniej pisałem, ze czekam na nowy sezon Black Mirror. Cóż, był fatalny.

Zero zaskoczenia. Kilka ciekawych watkow w 1 odcinku, ktore nie zostaly nigdzie doprowadzone. Pozostale 2 nieogladalne, szkoda czasu jak ktos nie widzial.

Złote życie - węgierski serial produkcji HBO. Już dawno miałem na radarze, ale jak to ze mną bywa, odkładalem oglądanie na później i oczywiście po obejrzeniu było wielkie wow i pukanie się w czoło czemu tak późno? Scenarzyści zrobili świetna robotę, każdy( dosłownie każdy) odcinek kończy się w taki sposób, że automatycznie człowiek chce więcej. Zaowocowało to trybem zombie przez kilka dni( nic dziwnego skoro się śpi po 3,4 godziny na dobę) ale warto bylo. Kolejny plus to wyraziste postacie, szczegolnie Jonka wzbudzała we mnie duże emocje. 

3 sezony, każdy po 8 odcinków ale zwłaszcza dla pierwszego sezonu warto obejrzeć. Prawdziwa perełka :)