Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.ppe.pl/news/57250/hbo-go-w-polsce-znamy-date-premiery-i-cene-bez-dostawcow.html

 

Cytat

HBO GO w Polsce będzie na początku dostępne za darmo przez pierwszy miesiąc, a później zapłacimy 29,90 zł. Opłatę dokonamy bezpośrednio do HBO, czyli po prostu założymy konto na HBO GO i tam będziemy mogli opłacić dostęp do usług

 

Odnośnik do komentarza

A w ogóle to rozwiązaniem na beznadziejny dźwięk w serialu "Kruk" jest włączenie polskich napisów :) Generalnie po drugim odcinku nadal jestem zaintrygowany ale poziom tegoż zaintrygowania mocno spadł. Trudno w ogóle znaleźć informację o liczbie odcinków ale chyba ma być 6 więc powinienem dać radę dociągnąć do końca i będę usatysfakcjonowany jeśli okaże się lepszy od Belfra 2 (co oznacza, że poprzeczkę zawieszam bardzo nisko).

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, tio napisał:

A w ogóle to rozwiązaniem na beznadziejny dźwięk w serialu "Kruk" jest włączenie polskich napisów :) Generalnie po drugim odcinku nadal jestem zaintrygowany ale poziom tegoż zaintrygowania mocno spadł. Trudno w ogóle znaleźć informację o liczbie odcinków ale chyba ma być 6 więc powinienem dać radę dociągnąć do końca i będę usatysfakcjonowany jeśli okaże się lepszy od Belfra 2 (co oznacza, że poprzeczkę zawieszam bardzo nisko).

Fatalny dźwięk to chyba normalka w polskim filmie prawda? Pamiętam że nawet u Smarzowskiego ("Róża") i Szumowskiej ("W Imię") też był fatalny.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, tio napisał:

odcinków ale chyba ma być 6 więc powinienem dać radę dociągnąć do końca i będę usatysfakcjonowany jeśli okaże się lepszy od Belfra 2 (co oznacza, że poprzeczkę zawieszam bardzo nisko).

Tak, ma być 6 odcinków. W sobotę gdzieś znalazłem takie info.

Odnośnik do komentarza

Jessica Jones sezon 2

 

Dopiero się zabrałem za drugi sezon JJ i jak pierwszy obok Daredevila był najlepszym serialem Marvela tak drugi sezon potwierdza bezsensowność 13 odcinkowych sezonów. Historia mogła być ciekawa i do pewnego momentu, mimo sztampy, nawet była. Ale zwyczajnie koło 8/9 odcinka czekałem aż się skończy. Dalej świetna jest Ritter, ciesze się, że rozwinięto postacie Malcolma i Trish, podobnie Jeri (bardzo mi się podoba Carrie Ann-Moss w tej roli), zaś główny wątek i "antagonista" to niestety nuda. Cieszył chwilę powrót

Killagrave'a, który też niestety pokazał wyraźnie różnicę poziomów

sezonów. Dostaliśmy też, co było oczywiste, teaser umiejętności

Trish, która pewnie stanie się w trzecim sezonie Hellcat, oby nie dostała spin offa

:roll:

i możliwe, że Netflix z tego powoduje dorzuci dwie babki i zrobi serial o pewnej grupie

;)

 

Nie było tak źle jak w Iron Fiście, no i lepiej niż Defenders, ale dalej najwyżej przeciętnie. Netflix, ogarnij się.

Odnośnik do komentarza

A Homeland ma zdecydowanie więcej niż 7 odcinków. Ale nawet na głównej stronie nie ma informacji ile odcinków ma mieć (obstawiam, że standardowe 12). Ostatnie 2 odcinki to w końcu to co sprawia, że ten serial jest świetny!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, tio napisał:

A Homeland ma zdecydowanie więcej niż 7 odcinków. Ale nawet na głównej stronie nie ma informacji ile odcinków ma mieć (obstawiam, że standardowe 12). Ostatnie 2 odcinki to w końcu to co sprawia, że ten serial jest świetny!

No toż to nawet filmweb i wikipedia wie ;) 7 jeszcze nie widziałem, ale po 6 jest naprawdę dobrze. Ten serial jest fajnie napisany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...