Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Co tam aktualnie forum w serialach ogląda?

 

Ja ostatnio łyknąłem z żoną trzy sezony "Wspaniałej Pani Maisel". Zdecydowanie polecam; Nowy Jork, przełom lat 50-ych i 60-ych i bohaterka - idealna żona, żydówka z wyższych sfer wskutek rewolucji w życiu osobistym zaczyna robić karierę w stand upie. Świetna scenografia, kostiumy, muzyka, sporo dobrego humoru i bardzo dobre aktorstwo. Polecam.

 

"Kraina Lovecrafta" - pierwszy odcinek na HBO GO bardzo obiecujący, jestem na tak.

"Quiz" - angielski miniserial (3 odcinki) na HBO GO o słynnym oszustwie w Milionerach. Czy wojskowy, który w dziwny sposób wygrał teleturniej rzeczywiście oszukiwał? Nie jest to jakaś rewelacja ale warto popatrzeć.

"Homecoming" - drugi sezon serialu Amazona. Trochę lżejszy klimat niż w pierwszym sezonie, nowi bohaterowie. Można popatrzeć bo odcinki krótkie i historia choć prosta to potrafi wciągnąć.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, tio napisał:

 

"Homecoming" - drugi sezon serialu Amazona. Trochę lżejszy klimat niż w pierwszym sezonie, nowi bohaterowie. Można popatrzeć bo odcinki krótkie i historia choć prosta to potrafi wciągnąć.

O... to mnie mega zaskoczyłeś. Nie spodziewałem się, że tam może być drugi sezon :-k Będę musiał obejrzeć :)

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dla mnie to zakończenie jest najsłabszym elementem serialu. W historii nastawionej na rozkminianie, wynik jest nierozkminialny - żadne z informacji które nam dawano przez 2,5 sezonu nie prowadzą do logicznej konkluzji przy której byś powiedział "ja pierdole, jak mogłem tego nie rozkminić". Ale raczej nie będzie dalszego ciągu, byłoby to bez sensu :)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, po tych pięciu odcinkach, drugi sezon The Boys duzo slabszy od pierwszego. Co prawda są dobre momenty, ale liczba wątków romantycznych i obyczajowych zupełnie zepsuła klimat. Po piątym odcinku wydaje mi się, ze scenarzysci sami nie wiedzieli jak dalej popchnac historie, bo w sumie przez 90% drugiego sezonu nie dzieje sie nic ciekawego i waznego.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Scorpio napisał:

Jak dla mnie, po tych pięciu odcinkach, drugi sezon The Boys duzo slabszy od pierwszego. Co prawda są dobre momenty, ale liczba wątków romantycznych i obyczajowych zupełnie zepsuła klimat. Po piątym odcinku wydaje mi się, ze scenarzysci sami nie wiedzieli jak dalej popchnac historie, bo w sumie przez 90% drugiego sezonu nie dzieje sie nic ciekawego i waznego.

Niestety jest to prawda :/ Mam nadzieję, że jeszcze coś ciekawego się wydarzy, bo póki co sporo słabiej niż w pierwszym sezonie.

Odnośnik do komentarza

A mi się nadal bardzo podoba, zdarzało mi się, że gęba mi się sama śmiała do pomysłów scenarzystów (ponieważ nie umiem na tej czarnej skórce wstawiać spoilera to nie powiem, że chodzi mi tu o scenę z motorówką). Takie uspokojenie akcji też mi się bardzo podoba. Boys to aktualnie jedyny serial, który sprawia mi autentyczną radochę z oglądania.

A ponieważ jeszcze nie czytałem komików to zupełnie nie przeszkadza mi to, że nie jest tak fajny jak komiksy. Nawet jeśli drugi sezon nie jest tak fajny jak pierwszy (choć dla mnie w ogóle mu nie ustępuje) to aktualnie jest to mój serialowy nr. 1.

A piąty odcinek oglądałem na nowym telewizorze co tylko wzmogło pozytywne odczucia.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Oglądał ktoś Norsemen? Właśnie skończyłem 2 sezon i polecam. Są 3 sezony po 6 30minutowych odcinków. Codzienne życie Wikingów: najazdy, gwałty, niewolnicy, intrygi, a wszystko okraszone pythonowskim humorem i fajnie nakręcone. Fajnie, że serial jest norweski, bo angielski akcent Norwegów dodaje kolorytu produkcji :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...