Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

20 godzin temu, dziki_ryj_ napisał:

jak na trzeci sezon jest kilka fajnych zwrotów akcji czy trochę napięcia

Spodziewałem się że będzie mega słabo, ale fanom serialu może się podobać. 

 

Spoiler

Mało wnoszący dobór nowych w gangu. Tylko Palermo dał radę i trochę niwelował brak Berlina. Motyw z Berlinem fajny. Bałem się, że odwalą jakieś zmartwychwstanie albo coś w tym stylu, brata bliźniaka itp. A tak był stary dobry Berlin i fajne to było, że żyje ale próbują robić jego szalony plan. Na plus jeszcze nowa pani negocjatorka, i ten dowodzący akcją. Reszta postaci nic nie wnosząca. Była Pani inspektor i Sztokholm irytujące. Ta druga nic nie wnosi do serialu. 

 

Odnośnik do komentarza

Po skończeniu "Wielkich kłamstewek" stwierdzam, że ten drugi sezon był kompletnie niepotrzebny. Sztucznie wprowadzone wątki są głupie a te wątki, które niejako powinny być kontynuowane z sezonu pierwszego są jakby urwane, zawieszone. Nie warto.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.07.2019 o 08:42, tio napisał:

Po skończeniu "Wielkich kłamstewek" stwierdzam, że ten drugi sezon był kompletnie niepotrzebny. Sztucznie wprowadzone wątki są głupie a te wątki, które niejako powinny być kontynuowane z sezonu pierwszego są jakby urwane, zawieszone. Nie warto.

z bólem przyznaje racje, że ten drugi sezon taki na doczepkę

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem w końcu trzeci sezon Stranger Things. Niby jest spoko, nawiązania do popkultury, ale wszystko to takie... miałkie i infantylne w porównaniu z Dark. Zobaczymy co wyczarują w czwartym sezonie.

W dniu 22.07.2019 o 12:58, tio napisał:

Od tego serialu odrzuca mnie próba połączenia sensacji z telenowelą

Każdy serial - niestety - przechodzi w końcu w telenowelę. Najlepiej obrazują to wszystkie CSI/NCIS...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Vami napisał:

Obejrzałem w końcu trzeci sezon Stranger Things. Niby jest spoko, nawiązania do popkultury, ale wszystko to takie... miałkie i infantylne w porównaniu z Dark. Zobaczymy co wyczarują w czwartym sezonie.

Każdy serial - niestety - przechodzi w końcu w telenowelę. Najlepiej obrazują to wszystkie CSI/NCIS...

The Wire nie :P;) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, tio napisał:

A ja po trailerach nabrałem chęci na "The Boys". Oglądaliście?

 

Oglądałem. Jeśli czytałeś komiksy - rozczarujesz się, bo komiksy to jest pier****ne 10/10 i żaden serial nie miał prawa oddać tej miodności (sytuacja podobna jak z komiksami Marvela). Jeśli nie czytałeś komiksów - to zapoznałem z tym serialem paru znajomych, którzy "Chłopaków" nie znali - i wszystkim się bardzo podoba.

Dla mnie jako fana komiksu to bardzo, bardzo porządna produkcja, ale nie generuje opadu szczęki jak komiks...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dark

 

Na początku wyglądało mi to na nudny i ciągnący się serial i jeszcze ten niemiecki język... ;) ale jak przebiłem przez pierwsze odcinki 1 sezonu to dałem szansę i.... dawno nie musiałem być tak skupiony na jakimkolwiek serialu - trzeba ogarniać KTO JEST KTO KIEDY.

 

1 sezon był bardzo jednak tajemniczy i tak trochę, meh, ale drugi:

 

spoiler 2 sezonu (obejrzałem cały):

 



Już sporo rozjaśnia, ale... dalej to wielkie niewiadome :D Kilka efektów WOW i pierwsze odcinki powodują efekt, wincyj, wincyj, końcówka się trochę dłuży, ale ostatni odcinek i tak mega i chyba zapowiedź jeszcze większego pomieszania w 3 sezonie. Najpierw no fajne sci-fi, ale potem zacząłem czytać o bozonie Higgsa i to wcale nie takie niemożliwe, oczywiście nie podróżowanie ludzkie, ale jednak nie jest to z czapy wzięte. Dawno nie było tak zawiłego serialu z tak wieloma smaczkami.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Drugi sezon klamstewek bardzo fajny, ale moze jestem nieobiektywny bo czuje, ze chetnie obejrzalbym jeszcze i piec sezonow tylko dla tego klimatu. Akcja wolniejsza ale dalej smiesznie, fajnie i milo, no i smutek pozostal po ostatnim odcinku, ze juz koniec.

W sumie jednoczesnie skonczylismy Czarnobyl, Klamstewka i Dom z papieru. Co teraz ogladac :_eyes:

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Seju napisał:

Drugi sezon klamstewek bardzo fajny, ale moze jestem nieobiektywny bo czuje, ze chetnie obejrzalbym jeszcze i piec sezonow tylko dla tego klimatu. Akcja wolniejsza ale dalej smiesznie, fajnie i milo, no i smutek pozostal po ostatnim odcinku, ze juz koniec.

W sumie jednoczesnie skonczylismy Czarnobyl, Klamstewka i Dom z papieru. Co teraz ogladac :_eyes:

U mnie podobnie, Dom z papieru właśnie wykańczam oglądać na telefonie w autobusie, a jednocześnie w domu jak jest szansa to odpalam sobie The Wire, a w międzyczasie dla relaksu leci Orange is the New Black. Z żoną kończymy właśnie Opowieści podręcznej, ostatni odcinek za tydzień. Nie jest to serial, który mogę szczerze polecić, ale po tylu sezonach cały czas z przyjemnością to oglądam.

 

Świetne opinie krążą o The Boys oraz o tym serialu z Russelem Crowem, więc są u mnie kolejne na liście, razem z Ostre przedmioty. Dodatkowo muszę przejrzeć ofertę Amazon Prime, bo tam kilka dobrych seriali się ostatnio przewijało - chyba The Expanse jest 3 sezon (?) oraz ten serial z Julią Roberts Homecoming.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Seju napisał:

Drugi sezon klamstewek bardzo fajny, ale moze jestem nieobiektywny bo czuje, ze chetnie obejrzalbym jeszcze i piec sezonow tylko dla tego klimatu. Akcja wolniejsza ale dalej smiesznie, fajnie i milo, no i smutek pozostal po ostatnim odcinku, ze juz koniec.

Cieszę się, że to przeczytałem. Mam bardzo podobne odczucia :) Mi się podobało, a dwa ostatnie odcinki wynagrodziły gorsze momenty początku 2 sezonu :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...