Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Wracajac do netflixowego Wiedźmina na chwilę, to nie wiem czy to zamierzony myk albo ja mam jakieś urojenia, ale wydaje mi się, że serialowa Ciri jest odrobinę podobna do Pavetty granej przez Agatę Buzek :-k Jeśli ktoś z castingu tak to poprowadził, to szacun :]

 

 


The-Witcher-on-Netflix-henry-cavill-gera

240?cb=20180211131409
 

 

Odnośnik do komentarza

Stranger Things - ktoś oglądał 3 sezon? Mam wrażenie, że twórcy trochę za mocno poszli w wątki humorystyczne. Niby

 

kilku bohaterów zginęło (czy aby na pewno?),

ale nie zmienia to faktu, że jest zdecydowanie mniej klimatycznie i strasznie niż w pierwszym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Jestem dopiero po 3 odcinkach Stranger things. I zgadzam się z przeczytaną gdzieś opinią, że serial po raz trzeci opowiada tę samą historię. Ale robi to z takim wdziękiem, że mi to nie przeszkadza. Wątki humorystyczne jak najbardziej mi pasują. Ale nie mam parcia by oglądać po kilka odcinków na raz.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Lucifer Morningstar napisał:
Jeden wali spoiler a ty go dalej rozpowszechniasz. Brawa dla was. 


Sorry, ale będę się upierał, że jeśli to był spoiler, to równie dobrze będzie spoilerem jeśli ktoś by powiedział, że:



bohaterami serialu są dzieci.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Wracając do DARK, spoilery 2. sezonu!

 

 

 


 

Nawet Dark Wiki czy Redditowi umknął jeden szczegół: w przedostatnim odcinku (albo trzecim od końca?), jak pojawia się para bohaterów w 1921 w salonie Adama - kobieta do mężczyzny zwraca się per Magnus. Mimo to, w napisach jest jako unknown man. Jak się przyjrzeć temu bohaterowi, to jest nieco podobny do aktora grającego Magnusa Nielsena w 2019. Czyżby w trzecim sezonie było tak, że Magnus i Franziska (wnioskuję że to ona stoi obok) pracują dla Adama, tylko że do 1921 roku przenieśli się mając około 50 lat (czyli z apokaliptycznego 2052 roku)? Ktoś to jeszcze wyłapał? I czy znaczy to, że de facto 2052 i 1921 utworzą zamknięte koło czasu - wnioskując po tytule ostatniego odcinka 2. sezonu?

 

 

Edit:

p1q4uuztkm931.jpg

 

WIIE DZIA ŁEM

 

Tylko że z czasem jest inaczej. Przenieśli się przecież z 2020 - do 1888.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzalem Undercover na Netflixie. Fajny pomysl. calkiem niezle rozwineli akcje, ale zakonczenie troche takie chyba przekombinowane.

Natomiast ostatnai scena dosc mocno sugeruje drugi sezon, wiec trzeba bedzie sledzic temat, bo jesli sie pojawi, to chetnie skonfrontuje z pierwszym :)

Ogolne wrazenie raczej na plus, choc na ziemie serial nie powalil.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Pulek napisał:

Ogląda ktoś Wielkie Kłamstewka 2? Pierwszy sezon był super-ekstra do oglądania z żoną, a teraz trochę się czaję na sezon drugi. 

Jak wspomniałem byłem zniechęcony ale piąty odcinek trochę jakby przyspieszył tempo więc już siłą rozpędu te dwa ostatnie obejrzę.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...