Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

"Love, Death + Robots" <3<3<3 

 

Cudowne! Oczywiście odcinek nie jest równy odcinkowi, ale generalnie oglądając to człowiek się czuje jakby oglądał właśnie nowy numer Nowej Fantastyki :) Jeśli kiedykolwiek zaczytywałeś się w tych opowiadaniach, to ta seria na pewno przypadnie Ci do gustu. Do tej pory tylko jeden mocno odstawał dla mnie poziomem i to był jedyny, w którym byli prawdziwi aktorzy zamiast animacji. Fabularnie bardzo słaby, a aktorsko to mega szrot. Poza tym animacje są przepiękne <3 

Odnośnik do komentarza

Równolegle zacząłem oglądać "Trailer Park Boys - The Animated Series" i choć miałem pewne obawy, to jednak mogę z pełnym przekonaniem polecić :) Bardzo dobrze się to ogląda, szczere odwzorowanie, wszystkie główne głosy oryginalne (czasem mam wrażenie, że teksty Lahey'ego mogą być z serialu, bo audio trochę inaczej brzmi, co miałoby oczywiście sens :( ), akcje jak z serialu, a nawet lepsze, bo nie ma ograniczenia głupoty :D

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Feanor napisał:

Odcinek wprowadzający zazwyczaj jest spokojny :) ale w pewnym momencie poczułem dreszcz: to nawiązanie do makabrycznej geometrii zaprezentowanej w pierwszych minutach pierwszego odcinka pierwszego sezonu sprzed prawie dekady... :)

Symboliki chyba generalnie było sporo:

1)

Ostatnie słowa Neda Starka do Johna Snowa brzmiały: „Gdy zobaczymy się następnym razem, porozmawiamy o twojej matce”. Gdy Sam powiedział Snowowi prawdę, stał obok figury Neda

:) 

 

2)

W tej samej scenie „umarł” też John Snow i stało się to w krypcie Starków - też fajne nawiązanie do historii bękarta o którym Ned mówił, że jest prawilny członkiem rodu.
Odnośnik do komentarza

W ostatnich 2-3 seriach straszliwie poleciał poziom dialogów w serialu i ten odcinek dokłada kolejną cegiełkę. Niby cały odcinek rozmawiany, a nie było choćby jednego dialogu, który zapadłby w pamięć (

 

chyba że in minus, jak "You've ruined horses for me", HE HE

). Same jednozdaniowe wypowiedzi i kabareciarstwo w nieodpowiednich miejscach

 

np. dialog Sama i Daenerys o egzekucji jego ojca i brata.

 

Zresztą uważam, że od tych 3-4 lat Gra cierpi na nadmiar słabego humoru.

Mimo wszystko nie nazwałbym tego odcinka zawodem. Poprzednia seria była na tyle słaba, że nie mam już żadnych oczekiwań.

Odnośnik do komentarza

"Nasza planeta" - piękne zdjęcia! Byłem w szoku jak pięknie jest tu filmowana przyroda. W dodatku niemal w każdym odcinku zobaczycie jakieś zwierze, o którym nie mieliście pojęcia. Do tego świetna muzyka no i Krystyna Czubówna. Idealny do rodzinnego oglądania.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, demrenfaris napisał:

W ostatnich 2-3 seriach straszliwie poleciał poziom dialogów w serialu i ten odcinek dokłada kolejną cegiełkę. Niby cały odcinek rozmawiany, a nie było choćby jednego dialogu, który zapadłby w pamięć (

  Ukryj zawartość

chyba że in minus, jak "You've ruined horses for me", HE HE

). Same jednozdaniowe wypowiedzi i kabareciarstwo w nieodpowiednich miejscach

  Ukryj zawartość

np. dialog Sama i Daenerys o egzekucji jego ojca i brata.

 

Zresztą uważam, że od tych 3-4 lat Gra cierpi na nadmiar słabego humoru.

Mimo wszystko nie nazwałbym tego odcinka zawodem. Poprzednia seria była na tyle słaba, że nie mam już żadnych oczekiwań.

 

Słabsze dialogi mają oczywistą przyczynę: nie są już na podstawie książki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...