Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jasonx napisał:

A konkretnie? Ile równoległych streamów może iść? Ile urządzeń można zarejestrować? ą konta jak na Netflixie czy bardziej jak na HBO?

Stary, nie wiem. Sorry.

Wiem, że konto na Amazonie dzielę z ojcem i uruchamiam na czterech różnych urządzeniach u siebie, a on na dwóch u siebie i trzecia osoba jeszcze na jednym - jest ok, nikogo nie wyrzuca. Używają to trzy osoby, a koszt to jakieś dwie dyszki miesięcznie? Jakieś grosze w każdym razie...

Nie ma kont osobnych, a przynajmniej na to nie wpadliśmy - tak jak na HBO Go wszyscy widzą, co kto ogląda.

Nie przejmowałbym się w każdym razie dzieleniem konta.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Scorpio napisał:

TWD s9e15 - no takich rzeczy to się nie spodziewałem. W ogóle za ten sezon duuuzy plus.

Jeszcze nie oglądałem dziś, nie czytałem spoilerów, ale domyślam się o co kaman ;) Tak, ten sezon jest na poziomie. Ostatnie trzy odcinki dobre, dwa wcześniejsze były słabsze. Ale w ogólnym rozrachunku bardzo duży postęp i plus do wcześniejszych sezonów.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Scorpio napisał:

To ja też nic nie napisze, żebyś sam mógł się przekonać ;)

Ee, i miałem rację ;) Zasadniczo dobrze obstawiłem kto i co.

Później powinny być jeszcze ze dwie takie lepsze akcje- no chyba, że twórcy serialu coś innego wymyślą.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Scorpio napisał:

Z tego co czytałem, to w komiksie padło na inne osoby, ale sam efekt mnie lekko poraził, bo czegoś takiego się nie spodziewałem.

Tak, na inne osoby. Kilka z tych z serialu obstawiłem tak, bo mi nasuwali to twórcy ;) Z tymże obstawiałem na finał tą akcję. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.03.2019 o 09:58, laki napisał:

Na pewno warto obejrzeć Broadchurch

W dniu 6.03.2019 o 09:45, dziki_ryj_ napisał:

Pulek polecam Broadchurch

Obejrzany pierwszy sezon, no i jest klasa :) oglądało się naprawdę spoko, była nutka niepewności, fajna zagadka, mimo, że rozwiązanie udało się przewidzieć 2 odcinki przed końcem :)

 

jak z poziomem drugiego sezonu?

Odnośnik do komentarza

"Barry" - niby komediowy, ale jednak z poważniejszymi klimatami serial HBO o zawodowym mordercy, który... chce zostać aktorem. Opis brzmi beznadziejnie ale warto dać mu szansę. Na dniach będzie na HBO sezon 2.

 

"Templariusze" - bez jakichś rewelacji ale pierwszy sezon obejrzałem z przyjemnością. A na HBO zaczyna się sezon 2 z Markiem Hamilem, który gra starego mnicha zakonu, który szkoli młodych adeptów :) Bardzo jestem ciekaw.

"Hanna" serial Amazona z polskimi wątkami (na zdjęciach polskie Tatry, w jednej z ról Joanna Kulig, a w muzyce fragment Paktofoniki. Jednak po pierwszym odcinku nie jestem przekonany by ciągnąć to dalej.

"The Grand Tour" - trzeci sezon przynosi rozrywkę rodem ze starych Top Gear. Po sześciu odcinkach nie jestem zawiedziony. 

Odnośnik do komentarza

A mi właśnie ostatni sezon Grand Tour wywalił żeżuncjometr. Te same żarty o weganach, byciu mięczakami itp zwyczajnie męczą i uświadomiły mnie, że (głównie Clarkson) to stary wąsaty wuj męczący płytę pt. "kiedyś to było". Już wolę Top Gear, który zdjęcia ma nawet lepsze, pomysły na odcinki solidne, a nie odczuwam żenady z oglądania.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

ST:TNG to ja na bieżąco w telewizji oglądałem, stary klasyku :keke: 

 

Za to ja zacząłem jakiś czas temu The Original Series, ze dwa odcinki póki co, i - co zaskakujące - ten serial się naprawdę fajnie starzeje. To się da oglądać i to nie przez nostalgię/ironicznie.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

ST:TNG to ja na bieżąco w telewizji oglądałem, stary klasyku :keke: 

 

Za to ja zacząłem jakiś czas temu The Original Series, ze dwa odcinki póki co, i - co zaskakujące - ten serial się naprawdę fajnie starzeje. To się da oglądać i to nie przez nostalgię/ironicznie.

No ja już na świecie byłem jak to robili, ale poza kojarzeniem Picarda (Steward) czy Daty to nie wiedziałem o tym serialu nic.

A Original Series po prostu skradł me serce. Naturalność relacji między postaciami sprawiały, ze nie przeszkadzały mi efekty, które teraz nas bawią. A po drugie oba te seriale są nastawione własnie na postaci, ich rozwój (tu bardziej TNG), aniżeli na akcję, wybuchy itp. A mimo, że aktorsko OS był moim zdaniem wyżej niż TNG to i tak ten nowszy serial zalicza się do naprawdę dobrych.

No i dobrze, że odcinki jakoś jednak były powiązane. A najbardizej jakoś cieszyły te z

Spoiler

MV5BMTUwODU5NzM5MF5BMl5BanBnXkFtZTgwNDA1

 

Nie zrobił raczej wielkiej kariery, ale tą rolą świetnie się zabawił

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...