Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem Travelera, obejrzałem Jerycho i nie mam już co oglądać :/ Macie coś godnego polecenia? :>

Poczekaj do sierpnia, grupa TereFereKuku ma wydać 1 sezon rewelacyjnego Rescue Me.

 

****Inquisition Was Here****

 

 

TVP 2 stawia na amerykańskie seriale!

 

TVP 2 jako kolejna polska stacja stawia na seriale rodem z USA. "Dwójka" zakupiła prawa do pokazywania takich seriali jak: Ugly Betty (Brzydula Betty), House (Dr. House) oraz komediowy My Name is Earl.

Wszystkie trzy seriale pojawią się już jesienią i prawdopodobnie będą emitowane w czasie najlepszej oglądalności.

PrimeTime.blox.pl

 

Wielkie brawa dla TVP 2 za House i My Name is Earl. W tej chwili już tylko TVN zostanie zakałą polskich stacji tv, jeśli idzie o emisje amerykańskich seriali.

Odnośnik do komentarza
W tej chwili już tylko TVN zostanie zakałą polskich stacji tv, jeśli idzie o emisje amerykańskich seriali.

 

Yyy, nie chcę nic mówić, ale to TVN zaczął nadawać topowe seriale amerykańskie, że o Rodzinie Soprano, Kompanii Braci czy 6 stopach pod ziemią wspomnę, gdy na Polsacie królował Zbuntowany Anioł :P

Aczkolwiek ostatnio postawili na inny repertuar, to fakt. Ale mają chyba podpisaną umowę z HBO, bo to głównie seriale tej stacji trafiały na ich antenę.

Po cichu liczę, że jesienią wyemitują Rzym :)

Odnośnik do komentarza
W tej chwili już tylko TVN zostanie zakałą polskich stacji tv, jeśli idzie o emisje amerykańskich seriali.

 

Yyy, nie chcę nic mówić, ale to TVN zaczął nadawać topowe seriale amerykańskie, że o Rodzinie Soprano, Kompanii Braci czy 6 stopach pod ziemią wspomnę, gdy na Polsacie królował Zbuntowany Anioł :P

Aczkolwiek ostatnio postawili na inny repertuar, to fakt. Ale mają chyba podpisaną umowę z HBO, bo to głównie seriale tej stacji trafiały na ich antenę.

Po cichu liczę, że jesienią wyemitują Rzym :)

Tak tylko kiedy te seriale emitowali. Zawsze ok. północy kiedy większość sobie spała, zresztą do tej pory nie puścili np. ostatniego sezonu Sześć stóp pod ziemią. Na nieszczęście tak jak mówisz mają chyba jakąś umowę z HBO i pewnie Rzym też poleci np. w środy o 00:30 :doh!: .

Odnośnik do komentarza
Bez przesady, leciały po 22.00 albo 23.00, ale głównie dlatego, że są to seriale skierowane zdecydowanie do starszych odbiorców. Przecież popularny za Oceanem Monk leci bodaj między 20 a 21.

Pamiętam że często i Rodzina Soprano i Sześć stóp... zaczynały się dobrze po 23. To samo z Wybrańcami Obcych, który to serial zaczynał się po 23 a kończył po godzinie 1 w nocy.

Smallville serial dla młodzieży też był często emitowany po 23. Teraz puścili 4 odcinki czwartego sezonu o 22:00 i teraz lecą jakieś koncerty z Molo. Zapewne po tych koncertach Smallville wróci przynajmniej do września kiedy to pewnie zaczną znowu emisję Wojewódzkiego i Smallvile zostanie przerwane.

O Supernatural już nie wspomnę bo ten serial zaliczył już 3 różne dni, totalnie porąbane pory emisji i chyba z 5 przerw w ciągu 10 odcinków.

 

A przecież mają TVN Siedem gdzie te seriale mogłyby być normalnie emitowane, skoro na TVN robią za zapchajdziury.

Odnośnik do komentarza

Hmmm zacząłem oglądać Greek, serial ogólnie rzecz biorąc o życiu w collegu. Po pilocie naprawdę fajnie się zapowiada, szkoda tylko że nie można złapać pl napisów, ale to już drobnostka.

 

Z seriali, które oglądam na bieżąco pojawił się Kyle XY. Opowiadający losy chłopaka obdarzonego niezwykłymi zdolnościami, który nie wie skąd pochodzi i zostaje adoptowany przez swoją terapeutkę. Jak dla mnie fajny serial, młodzieżowy z dużą ilością zagadek. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Hmmm zacząłem oglądać Greek, serial ogólnie rzecz biorąc o życiu w collegu. Po pilocie naprawdę fajnie się zapowiada, szkoda tylko że nie można złapać pl napisów, ale to już drobnostka.

Muszę sprawdzić ten Greek, w końcu serial ten zajął miejsce Kyle XY w ABC i teraz to Greek można oglądać w HD a nie Kyle XY :(.

+rozmowa kontrolowana+rozmowa kontrolowana+

Odnośnik do komentarza
Drawn Together - jako "Przerysowani" lecą też na Comedy Central.

W ogóle jest to mistrzowski kanał. Jest parę seriali, które są bardzo śmieszne - "Scrubs" (Hoży doktorzy), "King of Queens" (Diabli nadali),

"My wife and kids" (Ja, żona i dzieciaki) i "Everybody loves Raymond" (Wszyscy kochają Raymonda), a także znany "South Park". Do tego lecą w blokach, więc na upartego można siedzieć cały dzień na CC :] No i oczywiście Saturday Night Live (który jest bardzo słabo przetłumaczony, na szczęście tylko w napisach :))

W weekendy wieczorem leci jeszcze "Trailer park boys" (Chłopaki z baraków). Jest to kanadyjski serial, zrobiony niby amatorsko jako niby paradokument. Serial jest bardzo specyficzny, ale przezabawny. Teksty, mimo nasycenia wulgaryzmami czasem kładą na łopatki. Sytuacje w jakich znajdują się bohaterowie też są do głębi absurdalne, tak jak ich problemy i "intrygi". Aktorzy też wymiatają, mimo, że to chyba w większości naturszczykowie. Do tego nie ma denerwującego sztucznego śmiechu. Ale ostrzegam, bo "TPB" są naprawdę specyficzni i wielu osobom ten serial może się nie podobać, albo będzie odebrany jako wyjątkowo prymitywny. Mi się podoba.

Nom Comedy Central kozacki kanał :] "Przerysowani" i "Hoży doktorzy" jakoś średnio mi się podobają, ale "On, ona i dzieciaki" - mistrzostwo świata. "Diabli nadali" i "Wszyscy kochają Raymonda" też dobre. Do tego niezłe "Kookły" ( choć akurat po tym oczekiwałem czegoś jeszcze lepszego ), kultowy "South Park" oraz świetne "Chłopaki z baraków" i "Trafiony zatopiony". Super ramówkę mają. Tyle świetnych seriali, ale jednak mi najbardziej podoba sie ten, który me_who lekko skrytykował. :PJak poznałem waszą matkę - dla mnie zdecydowanie jeden z najlepszych seriali komediowych jakie w życiu widziałem. W sumie sam nie wiem dlaczego aż tak mi się podoba, :D ale jakoś zawsze świetnie się bawię oglądając go. Może dlatego, że gra tam śliczna Cobie Smulders :wub: Naprawdę dziewczyna pierwsza klasa. Oprócz jej występują tam m.in Alyson Hannigan ( ta ruda z m.in American Pie, Komedii Romantycznej ), Neil Patrick Harris ( jako Barney, klimat postać ), no i główną rolę, Josh Radnor. Jako fan Przyjaciół z pełną świadomością mogę polecić wam ten serial. Imo są one bardzo podobne do siebie, no i oba trzymają bardzo wysoki poziom ;)

A tutaj macie link do kilku zdjęć z serialu ( przy okazji można pozachwycać się nad urodą Cobie ) :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Hmmm zacząłem oglądać Greek, serial ogólnie rzecz biorąc o życiu w collegu. Po pilocie naprawdę fajnie się zapowiada, szkoda tylko że nie można złapać pl napisów, ale to już drobnostka.

Muszę sprawdzić ten Greek, w końcu serial ten zajął miejsce Kyle XY w ABC i teraz to Greek można oglądać w HD a nie Kyle XY :(.

Z tego co widziałem to napisami do Greek zajeła się Grupa Tardis, pojawiły się już na napisy24.pl napisy do 1 odcinka.

 

Widzę, że do 3 odcinka nie ma nawet napisów eng, a bez nich już trochę trudniej mi przychodzi zrozumienie tekstów. :oops:

 

Kyle oglądasz :>?

Odnośnik do komentarza

Warunkowo otwieramy temat. Bond na chwilę odpocznie sobie od CMF, Dżukster otrzymuje +1. Na przyszłość: zamknięcie drogi przed piractwem nie dotyczy na CMF jedynie FM-a. Wszelkie rozmowy dotyczące diviksowych wersji seriali z doczepionymi do ekranów kartkami z wydrukami from nawisy24.pl et consortes będą karane. Ostrzej niż tym razem. Dla Waszego zresztą dobra.

Odnośnik do komentarza

Przecież duża część postów jest tutaj o serialach, których nie puszczają w polskiej TV a jak puszczają to z czasowym opóźnieniem. Więc na pewno dyskusje na temat piratów będą. Ja tam tutaj na razie nie zamierzam nic pisać.

 

Ściąganie z neta to podobno nie przestępstwo :keke: Podobnie jak oglądanie meczów na SopCascie? :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...