Skocz do zawartości

Sporty amerykańskie


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
9 godzin temu, schizzm napisał:

Ta umowa jest tak skomplikowana, ze chyba nikt nie rozumie co tam jest zapisane ;) Ja po lekturze kilku artów na ten temat wiem tyle, ze praktycznie nierealne jest to, ze skasuje maksa (503 miliony), i ze Mahomes ją wypełni w całości w takim kształcie jak ją podpisano.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Eeeech, sezon MLB ledwo się zaczął a zaraz się skonczy :( Najpierw wykryto COVID-19 u 4 graczy Marlins, teraz ma go już 12 osób związanych z klubem z Miami. Zważywszy, ze kalendarz jest mega napiety, zespoły maja grać niemal codziennie, zawieszenie gry nawet przez jeden klub na czas kwarantanny całkowicie zdemoluje kalendarz.

Odnośnik do komentarza

No właśnie to czytałem :(

A już nawet zdążyłem się podjarac po sobotnim meczu Brewers z Cubs. Polecam rzucić okiem na HR Yelicha, i nawet nie tyle popatrzeć, co posłuchać - przy pustym stadionie tak soczysty dźwięk odbicia piłki od kija to czysta poezja :wub:

 

Szkoda, jeśli to zaraz padnie. Byłem ciekaw przetestowania nowego formatu postseason... (16 zespołów) 

Odnośnik do komentarza

Koronawirus w Cardinals, nie odbędą sie ich mecze z Brewers. Serio nie widzę jak ma być dograny ten sezon, skoro po ledwo tygodniu mamy wirusy w dwóch drużynach i piętrzące sie zaległości w kalendarzu. 
Moim zdaniem poważnie powinno zacząć sie obawiać NFL, bo imo czeka je podobne numery jak MLB. NBA i NHL sie mogły zamknąć w bance, MLS wymyśliło tez jakieś rozwiązanie. NFL chyba liczyło, ze zanim ruszą sytuacja będzie opanowana, a tutaj wyglada na to, ze będzie gorzej. No i zawodnicy zaczynaja rezygnować z gry, póki co nie jest ich wielu, ale jakby MLB sie rozsypało, albo ktoś z tej ligi ucierpiał, to ruszy fala opt-out.

@schizzm

 

Edyta - MLB reaguje; żeby nadrabiać zaległości będą grane 7-inning doubleheader. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...