Skocz do zawartości

Łódzki Klub Sportowy


Rekomendowane odpowiedzi

Do ŁKS chce wrócić Paweł Abbott, przez ostatnie kilka lata występujący w klubach brytyjskich

 

Napastnik, który teraz występuje w czwartoligowym Darlington FC, był w sobotę na rozmowach w Łodzi. W kadrze tego klubu jest jeszcze jeden piłkarz pochodzący z Łodzi - bramkarz Przemysław Kazimierczak, wychowanek SMS. Abbott przeszedł badania medyczne, a dzisiaj ma pojawić się na treningu ŁKS w Gutowie Małym.

 

No, to by było wzmocnienie ŁKSu.

Odnośnik do komentarza

każdy napastnik z doświadczeniem byłby dla Nas wzmocnieniem, Arifovic do dobry napastnik, jednak jemu trzeba wybitnie wylozyc pilke przed bramke... sam chyba nie potrawi sobie stworzyc sytuacji... milo by bylo zobaczyc Pawła po latach przy Aleja Unii...

 

strona oficjalna podala iż złozyli ofertę Sosinowi, ale nie wiem po jaka cholere mowili o tym oficjalnie...

 

martwi mnie ew. sprzedaż Arifovica do Jagielloni przy przyjsciu Abotta

Odnośnik do komentarza
Albańczyk Labinot Haliti i Węgier Gábor Vayer podpisali kontrakty z Łódzkim Klubem Sportowym. Obaj pomocnicy wzięli udział w środowym treningu piłkarzy ŁKS.

 

- Haliti podpisał umowę na 1,5 roku, a umowa Vayera jest o rok dłuższa - powiedział PAP dyrektor sportowy ŁKS-u Marek Chojnacki.

 

22-letni Haliti urodził się w Prisztinie, jednak piłkarską karierę rozpoczął w Australii, gdzie grał w Sydney Olympic, Sydney United i Newcastle United Jets. Sześć razy wystąpił w młodzieżowej reprezentacji Australii U-23. W 2007 roku na krótko przeniósł się do chorwackiego NK Slaven Belupo i w tym samym roku trafił do albańskiej Teuta Durrës, zgłaszając jednocześnie akces do gry w reprezentacji Albanii.

 

Vayer ma 29 lat i występował ostatnio w węgierskim FC Fehérvár. Może grać na pozycji napastnika lub ofensywnego pomocnika. Na testy do Polski przyjechał na zaproszenie Widzewa, który jednak nie doszedł do porozumienia z węgierskim klubem.

 

nareszcie.... rano jak bylem w klubie, to wypelniali przy mnie zgloszenie Węgra do OE SA, aby w piątek mógł zagrać przeciwko Jadze.

 

dzisiaj o 20 prezentacja zespołu. Oby Ci dwaj nowi zagrali w piątek przeciwko Jagielloni, to może uciułamy remis.

 

jednak Chojnackiemu udało się coś zdziałać.

Odnośnik do komentarza

ŁKS - Jagiellonia 0-0

 

remis to wynik chyba sprawiedliwy... jednak wydaje mi sie, ze lekko przewazala Jaga w tym spotkaniu. Pod koniec drugiej polowy wyskoczyli kibice obu druzyn na bieznie, na szczescie nie doszlo do starcia... ot taka forma napinki, Jaga w drugiej polowie niezly doping jak na taka liczbe (200-300?) + podobno nie wszystkich wpuscili... u Nas jak zwykle... ryk "j**ac...." a z dopingu to tylko początek meczu - szwajcarskie...

 

cieszy poukładanie drugiej linii w porownaniu do tego co bylo na jesieni

 

Haliti to ciekawy gracz, napewno waleczny, o walorach ofensywnych ciezko powiedziec... bo jak sie zapuscil w przod to zgarnał OPR, i juz gral defensywnego...

 

Vayer... to dziwny gracz, dzisiaj jak zobaczylem... to mam mieszane uczucia.... kompletnie nie ma komunikacji... dosyć łatwo go mimo wszystko przepchnac... niczym szczegolnym sie nie wyroznil moim zdaniem.

 

bardzo fajnie pokazał się dzisiaj Szczot.

 

Arifovic gral jakby nie chcial... Viera, ktory go zastapil... to lepiej gral w srodku pola niz na szpicy... a Klatt mimo iz sie starał, znow spierdzielił setkę...

Odnośnik do komentarza

Błehehehehe :rotfl:, nie da się ukryć, że chłopak ma ciężkie problemy...

 

Piątkowy mecz z Jagiellonią Białystok był ostatnim występem Marcina Klatta w zespole Łódzkiego Klubu Sportowego. W sobotę dyrektor sportowy ŁKS Marek Chojnacki poinformował, że klub rozwiąże umowę z zawodnikiem.

 

- Marcin zgłosił nam chęć odejścia i po rozmowach z trenerem Mirosławem Jabłońskim zdecydowaliśmy się rozwiązać z nim kontrakt - powiedział Chojnacki.

 

Klatt przyszedł do ŁKS latem 2007 roku. W rundzie jesiennej wystąpił w jedenastu meczach, w których nie zdobył żadnej bramki. Bramkarza rywali nie pokonał też w piątkowym meczu z Jagiellonią.

 

Zimą Klatta chciała pozyskać poznańska Warta i wszystko wskazuje na to, że w tym klubie napastnik będzie kontynuował karierę.

Odnośnik do komentarza

Klatt rozwiazal kontrakt... i na kolejny dzien podpisal z Warta w Poznaniu.... jakby nie mogli za niego wyciagnac... kilkunastu tysiecy zlotych.... pieniadz marny, ale pieniadz...

 

Arifovic podobno wyjechal na Ukraine na testy, oficjalnie w rodzinne strony, pozalatwiac swoje problemy.

 

byc moze Wozniczka wroci do KSZO, ktorego prezesem zostal Zdzisiu Kapka

Odnośnik do komentarza

A jednak.

 

W środę ŁKS ogłosił, że podpisuje kontrakt z Sebastianem Milą. W czwartek rano były reprezentant Polski stał się już niepotrzebny walczącej o utrzymanie w lidze łódzkiej drużynie. Ale wieczorem tego samego dnia sytuacja znów się odwróciła i po godz. 20 władze klubu oraz sam Mila przyznali, że umowa jest zawarta. 25-letni pomocnik został wypożyczony z Vålerengens IF na pół roku z opcją pierwokupu.

 

Polskie "W kamiennym kręgu", psiakrew.

Odnośnik do komentarza
wie ktoś coś o Draganie Stojkoviciu, który grał w ŁKS w 2005? tak bardzo ogólnikowo: czy był totalnym drewnem, jakie miał silne strony, etc.

Dragan Stojković raczej kojarzy mi się z wybitnym serbskim playmakerem przełomu lat '80 i '90. :keke: Jak widać nazwisko nie wystarczy żeby być tak dobrym jak jego imiennik ;)

Odnośnik do komentarza
wie ktoś coś o Draganie Stojkoviciu, który grał w ŁKS w 2005? tak bardzo ogólnikowo: czy był totalnym drewnem, jakie miał silne strony, etc.

Dragan Stojković raczej kojarzy mi się z wybitnym serbskim playmakerem przełomu lat '80 i '90. :keke: Jak widać nazwisko nie wystarczy żeby być tak dobrym jak jego imiennik ;)

 

Exactly. Na początku myślałem, że alkus o nim pisze, ale takiego zawodnika w naszej lidze raczej by się nie przeoczyło.

Odnośnik do komentarza
wie ktoś coś o Draganie Stojkoviciu, który grał w ŁKS w 2005? tak bardzo ogólnikowo: czy był totalnym drewnem, jakie miał silne strony, etc.

Dragan Stojković raczej kojarzy mi się z wybitnym serbskim playmakerem przełomu lat '80 i '90. :keke: Jak widać nazwisko nie wystarczy żeby być tak dobrym jak jego imiennik ;)

 

Exactly. Na początku myślałem, że alkus o nim pisze, ale takiego zawodnika w naszej lidze raczej by się nie przeoczyło.

Było to o tyle nierealne, że w 2005 r. "Piksi" od 4 lat nie grał już w piłkę, a zajmował się prezesowaniem. Właśnie zamieniał stołek szefa jugosłowiańskiej federacji piłkarskiej na stanowisko prezydenta Zvezdy... ;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu dzisiejszym, za porozumieniem stron, została rozwiązana umowa z trenerem pierwszego zespołu - Mirosławem Jabłońskim. Obowiązki pierwszego szkoleniowca tymczasowo przejął Marek Chojnacki, dotychczasowy dyrektor sportowy drużyny.

 

no i sie stalo... jestem ciekaw czy Choinka cudu dokona

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Łódzka prokuratura zajęła się sprawą piłkarza Łódzkiego Klubu Sportowego, Arkadiusza Mysony, który po meczu z Widzewem miał na sobie koszulkę, na której znajdowały się napisy nawołujące do waśni i nienawiści.

 

- W oparciu o publikacje prasowe prokuratura Łódź-Polesie wdrożyła czynności sprawdzające. W najbliższych dniach zostanie podjęta decyzja, co do wszczęcia postępowania karnego - powiedział rzecznik łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopania.

 

Poinformował, że sprawa sprowadza się do zbadania, czy nie zostały naruszone dwa przepisy. Pierwszy dotyczy nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych, co jest zagrożone karą do dwóch lat więzienia. Drugi mówi o publicznym znieważeniu z powodu przynależności narodowej. Za naruszenie tego przepisu grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

 

źródło: PAP

Wiesz Smetek, świetnych macie zawodników ;) Najpierw Sypniewski, teraz Mysona, kto tam jeszcze w rezerwie czeka?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...