Skocz do zawartości

Patch 9.3.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Niech przeinstaluje grę. Nowy patch "podobno" poprawił dzialanie gry na słabszych komputerach (dodano obsługę słabszych kart graficznych).

 

Usunelismy wszystko, lacznie z rejestrem i nic.

Ale co ma znaczyć, że gra się nie odpala? Wyskakuje jakiś komunikat?

 

Wlasnie nic nie wyskakuje. Klikam 2 razy na ikonke i nic sie nie dzieje. Chwile pomuli i koniec.

Odnośnik do komentarza
Niech przeinstaluje grę. Nowy patch "podobno" poprawił dzialanie gry na słabszych komputerach (dodano obsługę słabszych kart graficznych).

 

Usunelismy wszystko, lacznie z rejestrem i nic.

Ale co ma znaczyć, że gra się nie odpala? Wyskakuje jakiś komunikat?

 

Wlasnie nic nie wyskakuje. Klikam 2 razy na ikonke i nic sie nie dzieje. Chwile pomuli i koniec.

Dziwna sprawa, a gdy przeinstalujecie grę, to odpala gołe 9.0.0?

 

Ewentualnie, jest NET Framework 3.5?

Odnośnik do komentarza

To jak w końcu jest z tymi trenerami ? Można powiedzieć, że to co jest zawarte w FAQ dotyczące obliczania ilości gwiazdek jest już nieaktualne ? Zatrudniłem trenerów którzy na 9.2.0 na bank mieliby cały gwiazdozbiór, a teraz mają ledwie Wielki Wóz gwiazd albo gorzej...

Odnośnik do komentarza
Niech przeinstaluje grę. Nowy patch "podobno" poprawił dzialanie gry na słabszych komputerach (dodano obsługę słabszych kart graficznych).

 

Usunelismy wszystko, lacznie z rejestrem i nic.

Ale co ma znaczyć, że gra się nie odpala? Wyskakuje jakiś komunikat?

 

Wlasnie nic nie wyskakuje. Klikam 2 razy na ikonke i nic sie nie dzieje. Chwile pomuli i koniec.

Dziwna sprawa, a gdy przeinstalujecie grę, to odpala gołe 9.0.0?

 

Ewentualnie, jest NET Framework 3.5?

 

Tak jest. Wszystkie patche dzialaja, oprocz tego 9.3.0

Odnośnik do komentarza
Ano, trenerzy z 7* teraz mają mniej, a długoletnie kontrakty podpisane. Niech sobie te głąby jeszcze podpisy pod suwakami zlikwidują na ekranie taktycznym, w imię realizmu czy czegoś tam kuźwa innego ;| jakiś trener lepiej nauczy bronić 17 latka, bo się tak albo inaczej nazywa? To jest dobre na pierwszych 3 treningach - świadomość obcowania z gwiazdą. Potem umiejętności się liczą, a nie sława i reputacja :picard:

 

Moment, czy aby czegoś nie doczytałeś. Oprócz cechy trenerskiej nie liczy się żadna reputacja tylko DETERMINACJA i DYSCYPLINA. Możesz sobie być zajebistym trenerem od strony przygotowania fachowego, ale jeśli Ci się nie będzie chciało przykładać do pracy, a do tego pozwolisz, by zawodnicy opieprzali się na treningach, nie będziesz miał powalających wyników swojej pracy. Bardzo dobre posunięcie SI.

Odnośnik do komentarza

Na 1 rzut oka rzucaja sie mega strzaly z dystansu, trenuje Turcje i Secran ze strzalami z dystansu 10 zapakowal bramke z 40 metrow, to mysle zdarza sie, to potem lacznie w 2 meczach padlo 5 bramek z dystansu, 3 z rzutu roznego, 1 sam na sam(i to dziwne bo napastnik kiwnął bramkarza a potem przelobowal nikogo :D )

Odnośnik do komentarza

Wsytarczylo ze przeczytalem liste zmian, FM w koszu juz lezy, w Polsce nie zrobiono NIC, pier***e granie jak mam dostawac 1M euro za prawa tv po wygraniu ligi i dojsciu do 1/4 uefa, aha i mozecie mnie odrazu zbanowac na forum bo pisze ze od nowej wersji gram tylko na piracie... ale coz jesli dla was to jest warte kasy to prosze bardzo, kupujcie. szlag mnie trafil.

Odnośnik do komentarza
Wsytarczylo ze przeczytalem liste zmian, FM w koszu juz lezy, w Polsce nie zrobiono NIC, pier***e granie jak mam dostawac 1M euro za prawa tv po wygraniu ligi i dojsciu do 1/4 uefa, aha i mozecie mnie odrazu zbanowac na forum bo pisze ze od nowej wersji gram tylko na piracie... ale coz jesli dla was to jest warte kasy to prosze bardzo, kupujcie. szlag mnie trafil.

 

Jaka szkoda, że kolegi zaraz nie będzie. Nie dowie się, że w Polsce jednak coś zmieniono - przycięto nieco liczbę transferów do Bułgarii i zwiększono (również nieznacznie) ilośc kupowanych zawodników zza granicy. I poprawiono 2 bugi w rozgrywkach, jeden w pucharze, drugi już nie pomnę jaki.

Odnośnik do komentarza
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...d405fb8eca.html

 

Zabójcza skuteczność...

 

A tak w ogole to chyba naprawdę trochę zbyt dużo kontuzji jest na tej łatce.

 

Coz, zdarza sie :)

Ale wyrownali gre napastnikow.

Wczesniej to wygladalo tak ze na 9.1 napastnicy silnie zbudowani typu Droga,Adebayor, Trezeguet wymiatali skutecznoscia,a ci szybcy(Pato,Aguero) kaleczyli że aż żal...

Na 9.2 sytuacja sie odwrocila bo Pato zapakowal 40 goli w 41 meczach, Aguero(grający u mnie) podobnie.

Na 9.3 na tyle co zaobserwowałem to oba typy napastników strzelają mniej wiecej porównywalna.

 

Nie wiem, moze to wina treningu albo taktyki ale mam wrażenie ze kondycja zawodników szybciej spada niż na 9.2, wieksza liczba kontuzji juz była wspomniana(ale u mnie narazie w normie bo fakt faktem ze w 9.2 spokojnie moznabylo zagrac 3/4 sezonu tym samym składem).

 

Fajny pomysł z zmiana systemu "gwiazdek" przy treningu, ale teraz znaleźć trenera który bedzie potrafił wytrenować jakikolwiek element na 7* graniczy z cudem.

 

Gdyby pominąć strzaly z dystansu to silnik meczowy wyglada calkiem nieźle, gole padają po wrzutkach, sam na sam(czasami :P), troche za duzo goli z rogów.

 

Jak cos jeszcze mi przyjdzie do głowy do dopisze ;]

Odnośnik do komentarza
Ten Pan czyli Johnny Szlykowicz to syn polskiego piłkarza Zbigniewa Szłykowicza, obecnie trenera w Auxerre( patrz: FM). Już kilka miesięcy temu była o nim mowa w związku z polską reprezentacją, z tym, że Obraniak zgubił papiery na "polskość", o Szlykowicz ma obywatelstwo. Obecnie gra w Neuchatelu Xamax.

 

Chodzilo mi o kontekst reprezentacyjny. Nie słyszalem, żeby był brany pod uwagę przy powoływaniach. Ale dzięki za przyblizenie sylwetki tego Pana.

 

Kontekst reprezentacyjny też był ==> www.google.pl ;) Pozdrawiam!

 

PS. Może ktoś napisać solidną, obiektywną recenzje patcha w porównaniu do poprzednich? Bo ja dopiero wrócę do FM w poniedziałek ( sick!) (czyt. sesja :/), i nie mam możliwości przetestować.

Odnośnik do komentarza
Może ktoś napisać solidną, obiektywną recenzje patcha w porównaniu do poprzednich? Bo ja dopiero wrócę do FM w poniedziałek ( sick!) (czyt. sesja kwasny.gif), i nie mam możliwości przetestować.

 

Chyba troszkę za wcześnie, patch jest przecież dostępny dopiero od wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Ano, trenerzy z 7* teraz mają mniej, a długoletnie kontrakty podpisane. Niech sobie te głąby jeszcze podpisy pod suwakami zlikwidują na ekranie taktycznym, w imię realizmu czy czegoś tam kuźwa innego ;| jakiś trener lepiej nauczy bronić 17 latka, bo się tak albo inaczej nazywa? To jest dobre na pierwszych 3 treningach - świadomość obcowania z gwiazdą. Potem umiejętności się liczą, a nie sława i reputacja :picard:

 

Moment, czy aby czegoś nie doczytałeś. Oprócz cechy trenerskiej nie liczy się żadna reputacja tylko DETERMINACJA i DYSCYPLINA. Możesz sobie być zajebistym trenerem od strony przygotowania fachowego, ale jeśli Ci się nie będzie chciało przykładać do pracy, a do tego pozwolisz, by zawodnicy opieprzali się na treningach, nie będziesz miał powalających wyników swojej pracy. Bardzo dobre posunięcie SI.

fakt :keke: oparłem się na tym:

 

OBRAZEK

 

To sie stało jak trener Man City poszedł na jeden dzień urlopu (nie chciał grać meczu).

 

Dyskusja na temat 7 gwiazek na forum SI

http://community.sigames.com/showthread.ph...=stars+training

Ogólnie chodzi o to, że 5 gwiazek to max za umięjetności techniczne (6 czy 7 dostaje się za reputacje)

7* to world class

Odnośnik do komentarza
Jaka szkoda, że kolegi zaraz nie będzie. Nie dowie się, że w Polsce jednak coś zmieniono - przycięto nieco liczbę transferów do Bułgarii i zwiększono (również nieznacznie) ilośc kupowanych zawodników zza granicy. I poprawiono 2 bugi w rozgrywkach, jeden w pucharze, drugi już nie pomnę jaki.

Szału nie ma. Puściłem sobie Holiday do połowy marca czyli 2 sesje transferowe. Do Polski przyszło 4 zagranicznych piłkarzy. Dwóch Serbów, Słoweniec i gość z Kostaryki (dobry Celso Borges do Legii). Baza danych: średnia

W drugą stronę to jednak koszmar. Nasza ligę opuścili chyba wszyscy wartościowi piłkarze. Brożek, Lewandowski, Murawski, Stilic (do Arabii Saudyjskiej :doh!: ), Rengifo, Majewski, Roger, Przyrowski, Mucha, Pawełek, Jirsak.

Zastanawiam się czy w ogóle jest sens zaczynać grę naszą ligą?

Odnośnik do komentarza
Szału nie ma. Puściłem sobie Holiday do połowy marca czyli 2 sesje transferowe. Do Polski przyszło 4 zagranicznych piłkarzy. Dwóch Serbów, Słoweniec i gość z Kostaryki (dobry Celso Borges do Legii). Baza danych: średnia

Zgadza się - to, że za mało zagraniczników przychodzi do pl ligi było zgłoszone w beta-testach.

 

W drugą stronę to jednak koszmar. Nasza ligę opuścili chyba wszyscy wartościowi piłkarze. Brożek, Lewandowski, Murawski, Stilic (do Arabii Saudyjskiej ), Rengifo, Majewski, Roger, Przyrowski, Mucha, Pawełek, Jirsak.

Też sie zgadza - fakt, iż najlepsi zawodnicy odchodzą w pierwszym, drugim sezonie jest SI znany, bo było zgłaszane. Pomaga zwiększenie ilości lig i bazy.

 

To, że zawodnicy idą do krajów arabskich (zwł. Al-Hilal), też było zgłaszane.

 

Oraz to, że bramkarze typu Wyparło, Kotorowski czy Pawełek idą do mocnych klubów też było zgłaszane. W pierwszym moim sejwie Wyparło poszedł do Aston Villi, Kotorowski do Sevilli (...), Pawełek do Feyenoordu, Szamotulski do Palermo, a z niego do Man City.

 

Zauważyłem natomiast, że ograniczyli jeszcze liczbę transferów do Czech i Bułgarii, bo w kilku poprzednich wersjach to był prawdziwy dramat. No i powinno być więcej transferów z Afryki do Polski więc warto włączać sobie tamtejsze ligi albo użyc plików DDT. To nic, że IRL ostatnio najwięcej kupujemy z Bałkanów, a Afrykanie plączą się po I lidze, lepsze to niż nic ;)

Odnośnik do komentarza
Oraz to, że bramkarze typu Wyparło, Kotorowski czy Pawełek idą do mocnych klubów też było zgłaszane. W pierwszym moim sejwie Wyparło poszedł do Aston Villi, Kotorowski do Sevilli (...), Pawełek do Feyenoordu, Szamotulski do Palermo, a z niego do Man City.

 

Zauważyłem natomiast, że ograniczyli jeszcze liczbę transferów do Czech i Bułgarii, bo w kilku poprzednich wersjach to był prawdziwy dramat. No i powinno być więcej transferów z Afryki do Polski więc warto włączać sobie tamtejsze ligi albo użyc plików DDT. To nic, że IRL ostatnio najwięcej kupujemy z Bałkanów, a Afrykanie plączą się po I lidze, lepsze to niż nic ;)

 

Szczytem z bramkarzami u mnie było to że Marcin Juszczyk na 9.0.2 poszedł do Interu i wystąpił w finale LM ^^

Co do transferów z zagranicy to największa tendencja występuje w Legii, która ściąga naprawdę dobrych piłkarzy.

Stara się o Borgesa, Putsilo, Hugo i innych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...