Skocz do zawartości

Gry historyczne ze stajni Paradoxu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
12 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Jaka jest korzyść z posiadania antypapieża? Pierwszy raz mam taki przypadek i się zastanawiam jak można wykorzystać kolejnego Habsburga... 

Może ekskomunikowac Twoich wasali  i chyba płaci Ci podatki, a tych jest dość dużo   jeśli  uznaje jego zwierzchnictwo wielu możnych z całej Europy. (Wybierz jakiegoś swiętoszka, cnotliwego i bez grzechów, a pobożnego kolesia, wtedy szansę, że inni uznają to za prawowitego papieża będą większe). Możesz także wypowiedzieć wojnę papieżowi z Rzymu, mając casus Belli na ustanowienie Twojego anntypapieza jedyną głową  kościoła, a wtedy masz jednego, jedynego papieża jako wasala, bez konkurentów  :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Co za pech :D Zacząłem Argentyną na Kaisserreichu w wersji ze spolszczeniem, ale wyszła nowa wersja dodatku i spolszczenie przestało działać, zapis też. Ok zacząłem od nowa Argentyną po angielsku... grałem już dość długo i pyk, nowa wersja gry. W międzyczasie nowa wersja spolszczenia, nowa wersja dodatku i wielkie uaktualnienie, bo nowy DLC (którego nie mam) i co? Zapis nie działa. "Bo mod jest zaktualizowany pod najnowszą wersję, więc na starszej nie pograsz. Ale z kolei starego save'a nie odpalisz na nowej, czyli save przepadł. "

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

ok lubie bardzo Gry Paradoxu, wydałem na nie sporo hajsu, ale ...

Właśnie wczoraj podali cene nowego dodatku "Emperor" (najprawdopodobniej ostatniego) do Eu4, fakt dodaje on duzo, gdzies jak normalnie 2-3 DLC, ale cena 19,99 USD, no kogos chyba pogrzało. Za tyle moge miec jakas niezłą gre w promocji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...