Skocz do zawartości

Gry historyczne ze stajni Paradoxu


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem symulację i na 99% stracę koronę Svitjod. Baldr, który jest teraz władcą Danii (syn byłego króla), obejmie władzę i zamiast Svitjod powstanie Królestwo Duńskie, a ja zostanę jednym z jego wasali. Stanie się to na skutek buntu. Buntownicy będą mieli ok. 4000 wojska. Ja mam 1800 i żadnej możliwości wzmocnienia się. Aż boje się nagrać kolejny odcinek. To będzie mój koniec :sad:

Odnośnik do komentarza
Zrobiłem symulację i na 99% stracę koronę Svitjod. Baldr, który jest teraz władcą Danii (syn byłego króla), obejmie władzę i zamiast Svitjod powstanie Królestwo Duńskie, a ja zostanę jednym z jego wasali. Stanie się to na skutek buntu. Buntownicy będą mieli ok. 4000 wojska. Ja mam 1800 i żadnej możliwości wzmocnienia się. Aż boje się nagrać kolejny odcinek. To będzie mój koniec :sad:
Zrób Królestwo Finlandii lub Danii i daj koronę Baldrowi
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, vrc napisał:

Utopię ich w morzu krwi... yyy tfu! W morzu złota. Może mnie zostawią w w spokoju :terefere:

Zostań przy morzu krwi na Trygława! To jest średniowiecze, tu się zarzyna!

Poza tym chyba na nadmiar złota nie narzekasz :terefere: wykorzystaj więc je rozsądnie np. na wynajęcie szpiegów, gdy małżonka zajdzie w ciążę. Wszak you were away, weren't you.

 

11 godzin temu, Draken napisał:

Otwórz plik save'a, na początku jest history, można bezpiecznie wywalić.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

Na początku pliku to ja mam dane o mojej postaci i bodajże mapie :/

Odnośnik do komentarza

Ja chciałem wyczyścic plik zapisu z historii, ale no wujek gugle nie za bardzo pomaga z informacjami co usuwać, więc no poddałem się. A dwa, że momentami muszę się i tak naklikać żeby za chwilę nie ryczeć. Minus zarządzania kolosem :< wczoraj rozegrałem 5 lat w jakieś 3 godziny i bynajmniej nie nudziłem się ^^

 

8 godzin temu, Brachu napisał:

Zrobiło się ciekawie, ale niestety błąd jeden popełniłem. Za pomniałem rozbudowywać garnizon. Jest lekkie opóźnienie.

 

Garnizony garnizonami, ale pytanie czy planujesz przyjęcie feudalizmu? Jaki rząd ma twój król?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...