Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwnie się zachowuje beta2 Opery na moim Ubuntu. Strony się dość wolno otwierają, na niektórych trzeba czekać nawet 2 min żeby się zaczęły otwierać (dla przykładu, na załadowanie się ing.pl czekam ok. 1 minutę) najnowszym RC FF śmigają dużo szybciej, na Windowsowej becie Opery również dużo szybciej. Próbowałem odinstalować bete i zainstalować stabilną wersję ale gdy próbuje ją uruchomić nic się nie dzieje :/ Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Jakieś pomysły?

 

Sam sobie odpowiedziałeś:

 

beta2 Opery

 

;)

 

Te wersje testowe Opery mają to do siebie, że naprawdę nie są zalecane użytkownikom pragnącym stabilnych przeglądarek. Także na linuksach często wystepują problemy, więc jak nie chcesz się zastanawiać co jest nie tak, to po prostu używaj tylko stabilnej wersji. A jeśli chcesz to zgłosić albo zapytać to pewnie lepiej będzie tutaj: http://my.opera.com/polski/forums/

Odnośnik do komentarza

Tak zdaję sobie z tego sprawę ale pod Windą bardziej niestabilne bulidy strony otwierały normanie (czyt. szybko) a ta jakoś dziwnie sie zachowuje. No nic, jak się uporam z zainstalowaniem stabilnej wersji to dam znać ;) A używam jej dlatego, że na stabilnej flash nie działa :P

 

A co do tej stabilności to bym się kłócił, całkiem dobrze działa, (podobnie jak beta FF) wywala się praktycznie tylko na flashu w niektórych przypadkach :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Co do scrolla to mnie się otwierają w tle dokładnie w kolejności otwarcia, więc nie wiem w czym problem.

Co do zamykania zakładek [Narzędzia -> Preferencje -> Zaawansowane -> Karty] tam sobie ustawiasz co ma robić Opera po zamknięciu karty.

 

EDYTA podpowiada, że ustawienia myszki możesz sobie dowolnie modyfikować w [Narzędzia -> Preferencje -> Zaawansowane -> Mysz i klawiatura]

Jest tam coś takiego jak "Opcje środkowego przycisku myszy" :)

Odnośnik do komentarza

Z kartami pochytane ale flashe nadal mi wyswietla. Moge je zablokowac na jednej konkretnej stronie a ja chce je zablokowac wogole, jakbym nie mial wtyczki flashplayer.

 

W FF mam tak, ze w miejscu animacji flash mam obramowanie i maly przycisk 'play' ktorym moge sobie tego danego flasha wlaczyc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...